Görümce görmeyeyim ömrümce sorunsalı

Bunlar nasıl insanlar böyle, babana Allah rahmet eylesin o zamanlar nasıl yüzsüzce sana bunu dediler eşin ne yapıyo tüm bunlar olurken. Böyle şirret zalimler sessiz sakin insanlara denk geliyo işte, bi adamına denk gelse varya
Çok teşekkür ederim amin. Gerçekten ben sustukça daha çok söyledi daha çok üzerime geldi. Artık doğumdan önce tamamen uzaklaşmak istedim. Bunlar daha yeni olanlar neler anlatsam sayfalar yetmez. Sinir hastası edecek en sonunda

Eşinize yasak koymayin. Kıymete biniyor.
Bende uzun zamandir eşimin annesi ve anne tarafi akrabalarinla görüşmüyorum ama eşim oğlumuzu nadirde olsa götürüyor. Ayni şekilde kaynimda oğlunu bize birakiyor.
Bunu kesinlikle dikkate alıcam. Fark ettim sün akşamki konuşmamızda gerçekten yasak koyduğum için isyan etti. Ama şöyle bişey de var eşim sınırlarını korumayı bilmiyor ve bana da sıçrayacak konuşmaya başlayınca ondan korkuyorum.

Bahsettiğiniz şeyler normal değil farkında mısınız? Kapıya mektup bırakmak, araçla takip, Tarot baktırmak ? Sen hâlâ bu kadınla konuşuyor musun ? Arabasına biniyorsun?
Hayır kesinlikle konuşmuyorum bu olaylar artık üst üste olunca kestim konuşmayı hatta kayınvalidemde denk bile gelmedik. Arabayla gördüğü yerlerde takip etmişti arabasına binmemiştim.

Hepinizi etiketliyemiyorum ama mektuptaki yazan şunlardı:
Genel olarak çocukluğumuzu özledim eskiden ne kadar çok ailemizle vakit geçirirdik. Şimdi benimle görüşmek istemiyorsunuz. Ben size ne yaptım benim suçum yok siz beni itiyorsunuz gibi salak saçma şeyler yazıyordu. Genelde sayfalarca duygu sömürüsü vardı ve tabiki hatalarını kabul etmiyordu hepsine bi kılıf uydurmaya çalışıyordu. Artık okumadan atıyorduk çünkü defalarca yaptı.
En sonunda uzaklaştırma alacağımı söylediğimizde kendiliğinden bıraktı.

Bunu kesinlikle dikkate alıcam. Fark ettim sün akşamki konuşmamızda gerçekten yasak koyduğum için isyan etti. Ama şöyle bişey de var eşim sınırlarını korumayı bilmiyor ve bana da sıçrayacak konuşmaya başlayınca ondan korkuyorum.

Öyle oluyor malasef.
Ben sakin kaldıkça eşim sorunların hepsinin annesi kaynakli olduğunu iyice anladı. Zaten genelde biliyorlar ama açık açık söylemiyorlar. Araya çocuk girince birde çocuğu aile sevgisinden mahrum birakmak istemiyorlar. Toplum baskisi vs derken olayin içinden çıkamıyorlar.
Siz sakin kalin. Size sıçrayan problemlerin altini çizin ve tekrar köşenize çekilin. Asla yorum yapmayin.
Bu tip manupulatif ailede büyümüş erkekler kolay kolay ailelerine sirt ceviremiyorlar.
Doğdukları günden beri bu oyunlara maruz kaldiklari için onlarin normali malasef bu. Zamanla hastalikli aile yapilarindan kendileride tiksiniyorlar.

Hepinizi etiketliyemiyorum ama mektuptaki yazan şunlardı:
Genel olarak çocukluğumuzu özledim eskiden ne kadar çok ailemizle vakit geçirirdik. Şimdi benimle görüşmek istemiyorsunuz. Ben size ne yaptım benim suçum yok siz beni itiyorsunuz gibi salak saçma şeyler yazıyordu. Genelde sayfalarca duygu sömürüsü vardı ve tabiki hatalarını kabul etmiyordu hepsine bi kılıf uydurmaya çalışıyordu. Artık okumadan atıyorduk çünkü defalarca yaptı.
En sonunda uzaklaştırma alacağımı söylediğimizde kendiliğinden bıraktı.
Bence görümceniz hasta.

Eşine sorsaydin ya annenle kizkardesin sorunlu gibi gozukuyor beyinlerinde herhangi bir sikinti olabilir mi diye? Onlar icin endiseleniyorum normal davranmiyorlar de. Surekli tarot bakiyor sanki seytan girmis icine. Kizkardesinde durduk yere tavana tirmaniyor defalarca gordum bunlarda sikinti var sanki de 😀 oda anlasin deli olduklarini. Biraz ekle bosver zaten seninki de inanir oda görmüştür onlarin deli oldugunu 😆
İftiranın şakası ve gerekçesi olmaz.
Zaten herkes kötü
Kötülüğe teşvik etmeyelım

X