Gören bakabilir mi ?

Tkr_3558

🧡
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
450
104
27
Kızlar 13 gün gecikti regl. Diğer regl 8 Ağustos gösteriyor regl tarihi . doktor geç yumurtlamıs olabilirsn 1 hafta sonra gebelik testi yenile demişti kist yok hormonda bir şey yok kontrol etti. Sizce gebe olmasam da diğer regl mi beklemeliyim içmeli miyim?

Kızlar 13 gün gecikti regl. Diğer regl 8 Ağustos gösteriyor regl tarihi . doktor geç yumurtlamıs olabilirsn 1 hafta sonra gebelik testi yenile demişti kist yok hormonda bir şey yok kontrol etti. Sizce gebe olmasam da diğer regl mi beklemeliyim içmeli miyim?

13 gün gecikmiş reglide kanda gebelik çıkar, testte çıkmasa bile.
Bir de ne içmeli misiniz, yazmamışsınız?

13 gün geciken regl idrar testinde sonuç verir.
İçmeniz gereken şey nedir?

Söktürücü ilaç. 10 gün gecikmede kan negatif ama doktor geç yumurtlamıs olabilirsn dedi 1 hafta daha bekle demişti
Geç döllenme olmuş olabilir, keza benim öyle oldu. Adetim 10 gün geçmişken çok çok silik bir çizgi vardı ve beta değerim 9'du. Şimdi kızım 2.5 yaşında.
20 güne kadar beklemenizi öneririm

Geç döllenme olmuş olabilir, keza benim öyle oldu. Adetim 10 gün geçmişken çok çok silik bir çizgi vardı ve beta değerim 9'du. Şimdi kızım 2.5 yaşında.
Ama benim negatif çıkmıştı 10 gün gecikme de . Hala umut var mı acaba adet olmadım çünkü hala

20 gün gecikme de de yoksa artık yoktur değil mi

Testi sakladıysaniz fotoğraf atar mısınız?

X