gönüllerimizdeki dileklerimiz için 41 şahmeran duası okuyalım

........arkadaşımız jun_handi nin okuması başladı dileği:Adım Ebru soyadım Özcan bu arada sevdigim cocuk yani Serdar soyadı Çetin Yani dilegim su canım Serdar Çetin'in Ebru Özcan'ı yani beni benim gibi sevmesi ve onunla mutlu hayırlı bir yuva kurmak canım soyadı verdim kusura bakma dualarım kesin kabul olsun diye her yolu deniyorum artık :)

1.
aaynaa----------->4
2.
synulox---------->5
3.
jun_jandi-------->
4.damla_22-------->5
5. mlkem------------>4
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>5
8. nara87------------->4
9.umutlu78---------->5
10.redvelvetcake----->4
11.suleeeem---------->4

........arkadaşımız jun_handi nin okuması başladı dileği:Adım Ebru soyadım Özcan bu arada sevdigim cocuk yani Serdar soyadı Çetin Yani dilegim su canım Serdar Çetin'in Ebru Özcan'ı yani beni benim gibi sevmesi ve onunla mutlu hayırlı bir yuva kurmak canım soyadı verdim kusura bakma dualarım kesin kabul olsun diye her yolu deniyorum artık :)

1.
aaynaa----------->4
2.
synulox---------->5
3.
jun_jandi-------->
4.damla_22-------->5
5. mlkem------------>4
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>5
8. nara87------------->4
9.umutlu78---------->5
10.redvelvetcake----->4
11.suleeeem---------->4

toplam: 44 arkadaşımızın okuması bitti Rabbim hayırlısıyla dileğini gerçekleştirsin hepinizden de ALLAH RAZI OLSUN

4 tane de ben okudum hayırlıysa sana yar olsun sen de ona hayırlıysan ama değilse Rabbim hayırlı olanı kalbine koysun seni de onun kalbine
Katılıyorum dua ederken hep hayırlısını dilememiz lazım. Ben zamanında gözüm kör kulağım sağırdı hayırsızsada olsun derdim yapılan acımasızlıkları kötülükleri göremiyodum. Sözüme 1 hafta kala bir gece dua ettim yalvardım Allah'a hayırsızsa al onu benden senin istediğin olsun diye şükür rabbim duamı kabul etti hemen ertesi günü çıkardı hayatımdan onu ayrıldık şuan o kadar şükrediyorum ki rabbime iyi ki olmamış diye bilemezsiniz. Mutlaka hayırlısını istemeliyiz Allahtan. Olmuyosa hayırlı değildir zaten o yüzden olmuyodur.

DUA-İ ŞAHMERAN

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum
*Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim
*Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad
*Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim
*Allahu la ilahe illa Huvel Aziz'ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu
*Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta'ul Alim
*Allah'u la ilahe illa Huvel Aziz'ul Alim.
Allahu la ilahe illa Huvel Hannan'ul Mennan'ul Deyyan
*Allahu la ilahe illa Huvel Adir'ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim
*Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş'il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs
*Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais'ul Varis
*Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy'u la ilahe illa Huve Fadi'u MuhlisineLehuddiyn
Subhane birahmetike ya erhamerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

.........damla_22 arkadaşımızın okuması başladı ALLAH GÖNLÜNDEKİ DİLEĞİNİ HAYIRLISIYLA TEZ ZAMANDA GERÇEKLEŞİR İNŞ amin......

1.aaynaa----------->
2.synulox---------->
3.jun_jandi-------->
4.damla_22-------->
5. mlkem------------>
6.tubatesbih-------->
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->
9.umutlu78---------->
10.redvelvetcake----->
11.sulemmm---------->

listemiz başladı....

Katılıyorum dua ederken hep hayırlısını dilememiz lazım. Ben zamanında gözüm kör kulağım sağırdı hayırsızsada olsun derdim yapılan acımasızlıkları kötülükleri göremiyodum. Sözüme 1 hafta kala bir gece dua ettim yalvardım Allah'a hayırsızsa al onu benden senin istediğin olsun diye şükür rabbim duamı kabul etti hemen ertesi günü çıkardı hayatımdan onu ayrıldık şuan o kadar şükrediyorum ki rabbime iyi ki olmamış diye bilemezsiniz. Mutlaka hayırlısını istemeliyiz Allahtan. Olmuyosa hayırlı değildir zaten o yüzden olmuyodur.
aynen canım ALLAH her şeyin hayırlısını nasip etsin cümlemize

yeni arkadaşımıza geçtik inşallah dileklerimizi Rabbim hayırlısıyla gerçekleştirir amin

.........damla_22 arkadaşımızın okuması başladı ALLAH GÖNLÜNDEKİ DİLEĞİNİ HAYIRLISIYLA TEZ ZAMANDA GERÇEKLEŞİR İNŞ amin......

1.aaynaa----------->
2.synulox---------->
3.jun_jandi-------->
4.damla_22-------->
5. mlkem------------>
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->
9.umutlu78---------->
10.redvelvetcake----->
11.suleeeem---------->

1.aaynaa----------->
2.synulox---------->4
3.jun_jandi-------->
4.damla_22-------->
5. mlkem------------>
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->
9.umutlu78---------->
10.redvelvetcake----->
11.suleeeem---------->

1.
aaynaa----------->4
2.
synulox---------->5
3.
jun_jandi-------->
4.damla_22-------->5
5. mlkem------------>4
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>5
8. nara87------------->4
9.umutlu78---------->5
10.redvelvetcake----->4
11.suleeeem---------->4

toplam: 44 arkadaşımızın okuması bitti Rabbim hayırlısıyla dileğini gerçekleştirsin hepinizden de ALLAH RAZI OLSUN
ben kendime 61 tane okumustum canım 3 ini bana 29 unu damlaya yazar mısın canım :KK70:

1.aaynaa----------->
2.synulox---------->4
3.jun_jandi-------->
4.damla_22-------->
5. mlkem------------>4
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->
9.umutlu78---------->
10.redvelvetcake----->
11.suleeeem---------->

1.aaynaa----------->
2.synulox---------->4
3.jun_jandi-------->
4.damla_22-------->5
5. mlkem------------>4
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->
9.umutlu78---------->
10.redvelvetcake----->
11.suleeeem---------->

damlaya RABBİM hayırlısıyla hayırlı sağlıklı sıhhatli ayağı düzgün tam imanlı kursaklı bebekler nasip etsin AMİN

X