🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

✨✨✨Günün duası;
🌺🌺🌺EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

📌📌📌Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Günlük iki kişiye okuyoruz.Herkes dua sahibi için 292 tane, dua sahibi kendine 328 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir 😘

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. @burcusami
4. Umut_2019 Umut_2019
5. @Hayallerimmm3
6. B Beybipattis
7. @namaste21
8. @N u r
9. zey_nep zey_nep
10. @Mucizemm222
11. @BereliPenguen
12. Innaaa Innaaa
13. Ronron77 Ronron77
14. H Hapiness 🌾Dilşah'ın Duası;
" Esirgeyen ve bağışlayan Allah'ın adıyla..
Rabb'im Dilşah'ın yuvasından huzuru, mutluluğu eksik etme. Eşi tez zamanda şifa bulsun. Hayırlısı ile hiçbir sıkıntı yaşamadan olsun ameliyatlarını ve sağlığına en kısa zamanda tamamiyle kavuşsun. Bir daha nüksetmesin hastalığı. Bütün çocuklarının borçları, sıkıntıları bitsin. Düze çıksınlar. Huzur içinde yaşasınlar. Dilşah'ın duasına amin diyen herkesin gönlünden geçeni hayırlı kıl ve kabul eyle duasını. Amin 🙏🙏"
15. aysenurt3991 aysenurt3991 🌾Duası;
" Ey kendisinden yardim isteyene yardim eden! Ya Rabbi sana yalvarıyorum.Sevgili peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden istiyorum.Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek Rabbime yalvarıyorum. Senin hatrın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle ve onun hürmetine duami kabul eyle. Rabbim Ya şafi isminin hürmetine kizlarimin saçları kaşları kirpikleri tez zamanda normal olup ömrü hayatlari boyunca hic dökülmesin amin.Ya Erhamerrahimin. Yuce Rabbim kizlarim daima saglikli sıhhatli mutlu huzurlu vatanina milletine dinine yararli oz guveni yüksek birer insan olsunlar.Hayirli isleri hayirli esleri hayirli evlatları olsun ve hayirli birer evlat olsunlar.Onlari tum kotuluklerden koru ve daima iyi insanlarla karşılaştır.Amin" 🤲🏻
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan furyan

📍📍📍 Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah 🤲🏻
292/292 okudum. Allah kabul etsin

Merhaba arkadaşlar,

✨Her gün yeni bir dua ile Gönül Muratlarımız için dua kardeşliğine var mısınız ?✨

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. @burcusami
4. @muhursuzpusula
5. Umut_2019 Umut_2019
6. @Hayallerimmm3
7. B Beybipattis
8. @namaste21
9. @N u r
10. zey_nep zey_nep
11. @Mucizemm222
12. @BereliPenguen
13. Innaaa Innaaa
14. Ronron77 Ronron77
15. H Hapiness
16. aysenurt3991 aysenurt3991
17. S Sabr-Sukur-Dua
18. furyan furyan
19. pokahontas pokahontas
20. @kardelennncicegi
21. Birdemetumut Birdemetumut
22. @Pelin0007
Bende katilmak isterim

✨✨✨Günün duası;
🌺🌺🌺EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

📌📌📌Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Günlük iki kişiye okuyoruz.Herkes dua sahibi için 292 tane, dua sahibi kendine 328 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir 😘

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. @burcusami
4. Umut_2019 Umut_2019
5. @Hayallerimmm3
6. B Beybipattis
7. @namaste21
8. @N u r
9. zey_nep zey_nep
10. @Mucizemm222
11. @BereliPenguen
12. Innaaa Innaaa
13. Ronron77 Ronron77
Rabb'im Dilşah'ın yuvasından huzuru, mutluluğu eksik etme. Eşi tez zamanda şifa bulsun. Hayırlısı ile hiçbir sıkıntı yaşamadan olsun ameliyatlarını ve sağlığına en kısa zamanda tamamiyle kavuşsun. Bir daha nüksetmesin hastalığı. Bütün çocuklarının borçları, sıkıntıları bitsin. Düze çıksınlar. Huzur içinde yaşasınlar. Dilşah'ın duasına amin diyen herkesin gönlünden geçeni hayırlı kıl ve kabul eyle duasını. Amin 🙏🙏"
" Ey kendisinden yardim isteyene yardim eden! Ya Rabbi sana yalvarıyorum.Sevgili peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden istiyorum.Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek Rabbime yalvarıyorum. Senin hatrın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle ve onun hürmetine duami kabul eyle. Rabbim Ya şafi isminin hürmetine kizlarimin saçları kaşları kirpikleri tez zamanda normal olup ömrü hayatlari boyunca hic dökülmesin amin.Ya Erhamerrahimin. Yuce Rabbim kizlarim daima saglikli sıhhatli mutlu huzurlu vatanina milletine dinine yararli oz guveni yüksek birer insan olsunlar.Hayirli isleri hayirli esleri hayirli evlatları olsun ve hayirli birer evlat olsunlar.Onlari tum kotuluklerden koru ve daima iyi insanlarla karşılaştır.Amin" 🤲🏻
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan furyan

📍📍📍 Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah 🤲🏻
Okudum canım Rabbim kabul etsin ❤️

✨✨✨Günün duası;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. @burcusami
4. Umut_2019 Umut_2019
5. @Hayallerimmm3
6. B Beybipattis
7. @namaste21
8. @N u r
9. zey_nep zey_nep
10. @Mucizemm222
11. @BereliPenguen
12. Innaaa Innaaa
13. Ronron77 Ronron77
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan furyan

Kendi duamı ve Ayşenur'un duasını okudum. Allah'ım kabul eylesin 🙏🙏

X