Gönül birliği, dua kardeşliği

Kızlar A audrey_24 için okudunuz mu? Okuduğunuzda bildirin ki yeni kişiye geçelim. R reyhan 2004 @seka01 femmepetal femmepetal braindamage braindamage B busenebenimsenem
Duası:
Dua grupumuzdaki arkadaşlarımın dualarını kabul eyle ya rabbim . İçimdeki sıkıntıları ve kuruntuları aşabilmeyi nasip et Allahım.İlişkimde yaşanan sıkıntıların ve ikimizinde korkularımızın gıtmesını nasip et allahım.Birbirimize bağlı,saygılı,huzurlu ve ailemizin rızası olan bir evlilik nasip et Allahım.Yaşadığım hayata,güzelliklere sükürler olsun rabbim.Amin :)
okuyacağım canım bu akşam, bildirim yapmazsam da okundu yaz sen giremeyebilirim tekrar

Arkadaşlar, yanlış anlaşılmak istemem ben Şahmeran duasını ilk kez duymuştum, nasıl okunuyor diye bakmak isteyince bir sürü farklı sonuçla karşılaştım internette. Benim Arapça bilgim yok. Ama anladığım kadarıyla bu dua da Kuran'da geçen bir dua değilmiş, içeriği nedir-ne değildir bilmediğim bir şeyi okumak gelmiyor içimden. Beni listeden silebilir misiniz? Ya da 10 insirah yerine 20 insirah okusam mesela sizler için? Ama düzeni bozmak istemem bu sefer de :KK43:

Arapça bilgisi kuvvetli olan biri varsa, yanılıyorsam bana bilgi verebilir mi acaba?

Ben imam olan amcama sordum, o hep bu duayı televizyonda falan gördüğünü ama kendisinin bilmediğini söyledi. Önemli olan Allah'a içimizden geldiği gibi dua etmek olduğunu da ekledi. İkilemde kaldım. İnternette bazı yerlerde bu dua büyü ile ilişkilendirilmiş. Ben okumiiim, kusura bakmayın :KK43:

Ben imam olan amcama sordum, o hep bu duayı televizyonda falan gördüğünü ama kendisinin bilmediğini söyledi. Önemli olan Allah'a içimizden geldiği gibi dua etmek olduğunu da ekledi. İkilemde kaldım. İnternette bazı yerlerde bu dua büyü ile ilişkilendirilmiş. Ben okumiiim, kusura bakmayın :KK43:

Canım benim zaten içine böyle bir şüphe dustuyse okuma...

Bu duayı başka topikte okumustuk ve yine senin gibi cekinen arkadaşlar oldu devam eden oldu birakan da oldu.
Arkadaşım da imam olan hocasina sormuş o da Allah'ın isimleri var içinde hemde güzel bir duâ demiş.
Ameller niyetlere göredir....
Sonuçta Rabbim biliyor içimizi bizi...

Arkadaşlar, yanlış anlaşılmak istemem ben Şahmeran duasını ilk kez duymuştum, nasıl okunuyor diye bakmak isteyince bir sürü farklı sonuçla karşılaştım internette. Benim Arapça bilgim yok. Ama anladığım kadarıyla bu dua da Kuran'da geçen bir dua değilmiş, içeriği nedir-ne değildir bilmediğim bir şeyi okumak gelmiyor içimden. Beni listeden silebilir misiniz? Ya da 10 insirah yerine 20 insirah okusam mesela sizler için? Ama düzeni bozmak istemem bu sefer de :KK43:

Arapça bilgisi kuvvetli olan biri varsa, yanılıyorsam bana bilgi verebilir mi acaba?

1) Nefs Nefs 5 sahmeran 10 insirah okudu
2) R reyhan 2004 5 sahmeran 10 insirah okudu
3) @seka01 5 sahmeran 10 insirah
4) A audrey_24 5 sahmeran 10 insirah okudu
5) bermuda bermuda 5 sahmeran 10 insirah okudu
6) mahperi hatun mahperi hatun 5 sahmeran 10 insirah okudu
7) femmepetal femmepetal 5 insirah 10 insirah okudu
8) braindamage braindamage 2 sahmeran 10 insirah okudu
9) hadicanimsendee hadicanimsendee 4 sahmeran 10 insirah okudu

Kızlar ben haftasonu evde olmayacağım o yüzden takip edemeyebilirim, okuyamayabilirim de. Biriniz el atarsa seka da okuyunca yeni kişiye geçelim=)

1) Nefs Nefs 5 sahmeran 10 insirah
2) R reyhan 2004 5 sahmeran 10 insirah
4) A audrey_24 5 sahmeran 10 insirah
5) bermuda bermuda 5 sahmeran 10 insirah
6) mahperi hatun mahperi hatun 4 sahmeran 10 insirah
7) femmepetal femmepetal 4 insirah 10 insirah
8) braindamage braindamage 4 sahmeran 10 insirah
9) hadicanimsendee hadicanimsendee 4 sahmeran 10 insirah

bermuda bermuda arkadaşımızın duasi

Verdiğin nimetler için şükürler olsun Allahım. Bana ve sevdiklerime huzur mutluluk sağlık bolluk ver Allahım. Sevdiğimle bana huzur ver Allahım

1) Nefs Nefs 5 sahmeran 10 insirah
2) R reyhan 2004 5 sahmeran 10 insirah
4) A audrey_24 5 sahmeran 10 insirah
5) bermuda bermuda 5 sahmeran 10 insirah
6) mahperi hatun mahperi hatun 4 sahmeran 10 insirah
7) femmepetal femmepetal 4 insirah 10 insirah
8) braindamage braindamage 4 sahmeran 10 insirah
9) hadicanimsendee hadicanimsendee 4 sahmeran 10 insirah

bermuda bermuda arkadaşımızın duasi

Verdiğin nimetler için şükürler olsun Allahım. Bana ve sevdiklerime huzur mutluluk sağlık bolluk ver Allahım. Sevdiğimle bana huzur ver Allahım

Aldım duamı canım Rabbim kabul etsin.

X