Gönül birliği, dua kardeşliği

1) Nefs Nefs 5 sahmeran 10 insirah
2) R reyhan 2004 5 sahmeran 10 insirah
3) M Motherofdragon 5 sahmeran 10 insirah
4) A audrey_24 5 sahmeran 10 insirah
5) bermuda bermuda 5 sahmeran 10 insirah
6) mahperi hatun mahperi hatun 4 sahmeran 10 insirah
7) femmepetal femmepetal 4 insirah 10 insirah
8) braindamage braindamage 4 sahmeran 10 insirah
9) hadicanimsendee hadicanimsendee 4 sahmeran 10 insirah

R reyhan 2004 için okuyoruz kizlarr

Okudumm canım Rabbim kabul etsin.
M Motherofdragon hayırlısı olsun senin için

Kızlar ben de malum dönemdeyim, ne şahmeranı ne inşirahı ezbere bilmiyorum. İnşirah okunmuyormuş sanırım ama, şahmeranı okuyayım mı?

Evet, mantıken yeni kişiye geçmemiz lazım artık kaç gün oldu:) Ben okudum, dediğim gibi perioddan ötürü emin olamadım ilk okunabiliyor mu diye de şahmeran okunuyormuş.
canım ben listeyi duzenleyemiyorum ya bu ara akşamları nasıl uyuduğumu bilmiyorum :KK43: listeyi duzenleme gorevini bir sure biriniz yapsanız yada herkes okudugunda direk listeyi kopyalayıp kendi isminin karşısına okundu yazsa olur mu

canım ben listeyi duzenleyemiyorum ya bu ara akşamları nasıl uyuduğumu bilmiyorum :KK43: listeyi duzenleme gorevini bir sure biriniz yapsanız yada herkes okudugunda direk listeyi kopyalayıp kendi isminin karşısına okundu yazsa olur mu

olur tabii ki yardım ederim ben ancak toplamda okumayı kaç yapıyorsunuz da kişi sayısına bölüyoruz o kısmı bilmiyorum pek. Bi de sıradaki okuma yapılacak kişiyi nasıl seçiyorsunuz?

olur tabii ki yardım ederim ben ancak toplamda okumayı kaç yapıyorsunuz da kişi sayısına bölüyoruz o kısmı bilmiyorum pek. Bi de sıradaki okuma yapılacak kişiyi nasıl seçiyorsunuz?
canım okunacak sayılar hep aynı, listedeki sıraya göre okuyoruz, bir sonraki kişi kimse direk ona geçiyoruz. Dualari degistirmeyelim zaten herkese az bir miktar düşüyor sıkıntı olmaz sanırım. sadece okundu okunmadi diye guncelleme yapılacak, ben yine bakıyorum ama hep uyuyakaliyorum telefon elimde :KK43:

canım okunacak sayılar hep aynı, listedeki sıraya göre okuyoruz, bir sonraki kişi kimse direk ona geçiyoruz. Dualari degistirmeyelim zaten herkese az bir miktar düşüyor sıkıntı olmaz sanırım. sadece okundu okunmadi diye guncelleme yapılacak, ben yine bakıyorum ama hep uyuyakaliyorum telefon elimde :KK43:

yani bu liste sayısıyla aynen devam mı edecek listeye yeni kişiler eklense de ? Yeni biri katılmak isterse 4 şahmeran 10 inşirah mı ekliyoruz onlara okuması için?

1) NEFSSEMS 5 sahmeran 10 insirah
2) reyhan 2004 5 sahmeran 10 insirah
3) seka01 5 sahmeran 10 insirah
4) audrey_24 5 sahmeran 10 insirah
5)bermuda 5 sahmeran 10 insirah
6) Mahperi- 4 sahmeran 10 insirah
7)femmepetal 4 insirah 10 insirah
8) braindamage 4 sahmeran 10 insirah
9) mojitoo 4 sahmeran 10 insirah

Ay kontrolü ele alıyorum ilerlemeyecek bu liste yoksa=)

1) Nefs Nefs 5 sahmeran 10 insirah
2) R reyhan 2004 5 sahmeran 10 insirah
3) M Motherofdragon 5 sahmeran 10 insirah
4) A audrey_24 5 sahmeran 10 insirah
5) bermuda bermuda 5 sahmeran 10 insirah
6) mahperi hatun mahperi hatun 5 sahmeran 10 insirah
7) femmepetal femmepetal 5 insirah 10 insirah
8) braindamage braindamage 2 sahmeran 10 insirah
9) hadicanimsendee hadicanimsendee 2 sahmeran 10 insirah
10) B busenebenimsenem 2 sahmeran 10 insirah

A audrey_24 audrey'cim senin için okuyacağız, dileğini yazar mısın?

X