Gönül birliği, dua kardeşliği

evet aynen, sıra bendeydi ama Saksi_Degilim_Ben in duasını tekrar okuyup geçelim bana. Yeni katılan arkadaşı da üzülerek listeden çıkaracağım çünkü bildirim yapmıyor belli olmuyor okuyup okunmadığı

Tamam canım iyi ol da.
Yeniden başlayalım @Saksi_Degilim_Benin duasını okumaya..

Nefs 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
aprilnis 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
K kalemero 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih
braindamage 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i fatih
Saksi_Degilim_Ben için okuyoruz

Duası, hayırlı bir evlilik yapmak ve sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar yetiştirmek. Amin..

Kızlar karışıklıktan dolayı tekrar okuyoruz hakkınızı helal edin.. Diğer arkadaş okudu mu okumadı mi bilmiyorum o yüzden rahat olsun içimiz tekrar okuyalım..

Okudum kendim için
Allah kabul etsin inşallah

kusura bakmayin hanimlar giremedim rahatsizdim biraz insallah bundam sonra daha dikkat edicem okuyanlardan Allah razi olsun
Canım okuyamayacagin zaman soyle, çünkü okudun mu okumadin mi diye bilmedigimiz için karışıyor..
Geçmiş olsun..
Bugün Saksi_Degilim_Ben için tekrar okuyoruz 125 ya Latif 12 salavati fatih

Birde size bisey sorucam is icin,islerin rast gitmesi ve icindeki suphelerin endiselerin gitmesi icin bir dua biliyormusunuz ? Arkadasim is kurma asamasinda ve aklina cok takiyor onun icin okumak istiyorum

Birde size bisey sorucam is icin,islerin rast gitmesi ve icindeki suphelerin endiselerin gitmesi icin bir dua biliyormusunuz ? Arkadasim is kurma asamasinda ve aklina cok takiyor onun icin okumak istiyorum
canım bilemedim onu bir araştıralım benim de ihtiyacım var aslında. Ama her gün evden çıkmadan önce 94 kez Ya Aziz di sanırım onu okumak iyi gelir ama o gün için tabi hergün okusak çok güzel olur

Nefs 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
aprilnis 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
K kalemero 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih okudu
braindamage 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih okudu
femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i fatih okudu
Saksi_Degilim_Ben için okuyoruz

Duası, hayırlı bir evlilik yapmak ve sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar yetiştirmek. Amin..

Kızlar karışıklıktan dolayı tekrar okuyoruz hakkınızı helal edin.. Diğer arkadaş okudu mu okumadı mi bilmiyorum o yüzden rahat olsun içimiz tekrar okuyalım.

Canım okudum Rabbim inşallah kabul eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…