Gönül birliği, dua kardeşliği

bılmıyorum kı bıtanem ,sıra karıstı ıyıce bastan başlıyalım ıstersenız anlamadım bende vallahı :)

en son saksıdegılımben'e okunmustu ben okudum yanı ama herkes okumamıs kızın duası yarım kaldı boyle yarım yamalak oldu vallahı hersey :S
evet aynen, sıra bendeydi ama Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben in duasını tekrar okuyup geçelim bana. Yeni katılan arkadaşı da üzülerek listeden çıkaracağım çünkü bildirim yapmıyor belli olmuyor okuyup okunmadığı

iyiyim canım iyiyim ama arkadaşlar bildirim yapmadı,uzayinca böyle oldu. Hakkınızı helal edin ben derimki Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben in duasını tekrar okuyalım sonra devam edelim ama son katılan arkadaş devam etmeyecek galiba bizimle.

Tamam canım iyi ol da.
Yeniden başlayalım @Saksi_Degilim_Benin duasını okumaya..

Nefs Nefs 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
aprilnis aprilnis 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
K kalemero 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih
braindamage braindamage 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
femmepetal femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i fatih
Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben için okuyoruz

Duası, hayırlı bir evlilik yapmak ve sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar yetiştirmek. Amin..

Kızlar karışıklıktan dolayı tekrar okuyoruz hakkınızı helal edin.. Diğer arkadaş okudu mu okumadı mi bilmiyorum o yüzden rahat olsun içimiz tekrar okuyalım..

SALAVAT-I FATİH (ÇOK GÜÇLÜ)
Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.

MANASI:
Allah'ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O'nun aline ve Ashabına O'nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O'nu mübarek kıl.

Okudum kendim için
Allah kabul etsin inşallah

kusura bakmayin hanimlar giremedim rahatsizdim biraz insallah bundam sonra daha dikkat edicem okuyanlardan Allah razi olsun
Canım okuyamayacagin zaman soyle, çünkü okudun mu okumadin mi diye bilmedigimiz için karışıyor..
Geçmiş olsun..
Bugün Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben için tekrar okuyoruz 125 ya Latif 12 salavati fatih

Birde size bisey sorucam is icin,islerin rast gitmesi ve icindeki suphelerin endiselerin gitmesi icin bir dua biliyormusunuz ? Arkadasim is kurma asamasinda ve aklina cok takiyor onun icin okumak istiyorum :KK43:

Birde size bisey sorucam is icin,islerin rast gitmesi ve icindeki suphelerin endiselerin gitmesi icin bir dua biliyormusunuz ? Arkadasim is kurma asamasinda ve aklina cok takiyor onun icin okumak istiyorum :KK43:
canım bilemedim onu bir araştıralım benim de ihtiyacım var aslında. Ama her gün evden çıkmadan önce 94 kez Ya Aziz di sanırım onu okumak iyi gelir ama o gün için tabi hergün okusak çok güzel olur

Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih okudu
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih okudu
femmepetal femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i fatih okudu

Duası, hayırlı bir evlilik yapmak ve sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar yetiştirmek. Amin..

Kızlar karışıklıktan dolayı tekrar okuyoruz hakkınızı helal edin.. Diğer arkadaş okudu mu okumadı mi bilmiyorum o yüzden rahat olsun içimiz tekrar okuyalım.

Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih okudu
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih okudu
femmepetal femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i fatih okudu

Kızlar karışıklıktan dolayı tekrar okuyoruz hakkınızı helal edin.. Diğer arkadaş okudu mu okumadı mi bilmiyorum o yüzden rahat olsun içimiz tekrar okuyalım.

Canım okudum Rabbim inşallah kabul eder.

X