Gönül birliği, dua kardeşliği

tamam canım araştıralım onu o zaman ne yapsak ne okusak bilemedim

Ben de varım kızlar
Hergün 30 ayetel kürsi
10 inşirah sabit sayım,
Esma da arkadaşlar dualarıyla beraber hangi esmayı isterlerse 300 tane okurum( sayılar değişebilir tabi,ben beni zorlamayacak sabit sayı örnek olsun diye yazdım)

Sabit belli sayı olursa kafamız karışmaz diye düşünüyorum,arkadaşım duasına niyet eder okuruz

Salavat-ı Fatih

1000 defa "Ya Latif" zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur.

Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir Salavattır.

Yüzyirmi bin salavat-ı şerife gücünde olduğu mana aleminde Peygamberimiz(s.a.v.) tarafından bildirilmiştir.
Eski zamanda Kutbül Aktab Ahmed Ticani hazretleri yakaza halinde bu salavatın faziletini Hazreti Resulüllah’a sorar.
Cevaben:
“Bir kimse salavat-ı fatihi bir defa okursa zamanın başından salavat getirenin okuduğu zamana kadar ins ü cinin ve meleklerin getirdiği salavata denk sevap kazanır.Günahları da bağışlanır.” buyurmuşlardır.

Bu salavata kırk gün devam edene Allahü Teala bütün günahlardan tevbe nasib eder.

Her gün 100 defa okumayı vird edinenin kalp gözü açılır.

SALAVAT-I FATİH (ÇOK GÜÇLÜ)
Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.

MANASI:
Allah'ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O'nun aline ve Ashabına O'nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O'nu mübarek kıl.

FAYDALARI:
Bu salavatı şerif günlük 40 defa cuma günü ilkindi namazından sonra 100 defa hacet dilekler için Cuma günü bin defa okunur. Cuma günü ilkindiden sonra 100 defa okunması çok faydalıdır.
Gece yatmadan önce 11 defa okursa çok güzel rüyalar görür. Bu salavatı şerifi 40 gün 40 defa okuyan bağlılıktan kurtulur. İşleri açılır.
Bu salavatı şerifi bin kez okuyanın üzerine Allah'ın rahmeti barış ve bereketi iner.Küsülü olduğu kim varsa barışır. Günlük ezberden 40 defa okunursa % 100 başarı ve mutluluk getirir. Allah'ın izniyle sorunları çözülür.

Nefs 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih
aprilnis 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
K kalemero 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
braindamage 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
hadinur 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih

11.01.2016 Nefs 'e okuyoruz arkadaşlar. Allahım tüm dualarimizi kabul etsin inşallah.

Duanı yazar misin canım?

Yazayım canım çok heyecanlandim
Duâm; Rabbim Pınar kulunun çok şükür kabul ettiğin duâsini en hayırlı şekilde devamını nasip et. Düştüğü sıkıntıdan kurtar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…