Gönül birliği, dua kardeşliği

nolur kizlar benim.icinde dua edin zordurumdayim sikintilarim var ve bebegim olmadi daha esim iyice kafaya takti baya kotu Allah rizasi icin
Canım Allah şifa versin, inanarak dua et herseyi veren Allah bunu hiç unutma. Umutsuz olmamalıyız, ben dua okumaya başladığım günden beri her türlü sıkıntımı yendim Allaha bin şükürler olsun. Bir yıl işsiz kaldım ama hiç inancım gitmedi, bu yüzden su an çok iyi şartlar altında çalışıyorum. Içim huzursuz olmuyor artık. Inanarak edelim dualarımızı. Hayirlsiini isteyelim, inşallah hayırlı bir evlat sahibi olursun esin de inşallah düşüncesini düzeltir kader den öteye gidemiyoruz :KK43:

Canım Allah şifa versin, inanarak dua et herseyi veren Allah bunu hiç unutma. Umutsuz olmamalıyız, ben dua okumaya başladığım günden beri her türlü sıkıntımı yendim Allaha bin şükürler olsun. Bir yıl işsiz kaldım ama hiç inancım gitmedi, bu yüzden su an çok iyi şartlar altında çalışıyorum. Içim huzursuz olmuyor artık. Inanarak edelim dualarımızı. Hayirlsiini isteyelim, inşallah hayırlı bir evlat sahibi olursun esin de inşallah düşüncesini düzeltir kader den öteye gidemiyoruz :KK43:
Allah razi olsun cnm insallah Rabbim dualarimizi kabul eder

Bana iletilerin hic biri gelmedi :KK43: simdi gordum hepsini bu gece okuyorum Allah dualarimizi kabul etsin insallah guzel bir hafta olsun hepimiz icin guzel haberler alalim,guzel haberler verelim birbirmize :nazar:

aprilnis aprilnis in duası

Sinem kuluna rabbimizin musade ettigi biri ile kalbine aklina ruhuna gore iyiki o olmus diyecegi hayirli biri ile mutlu huzurlu bir yuva kurmasini, ailesine saglikli huzurlu imanli bir omur nasip etsin.burda duama amin diyen herkesin duasi kabul olsun insallahh

12.01.2016 salı duası

Nefs Nefs 125 Ya Latif 16 Salavat-i Fatih
aprilnis aprilnis 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
@kalemero125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
braindamage braindamage 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
A audrey_24 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
femmepetal femmepetal 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih
hadinur hadinur 125 Ya Latif 12 Salavat-i Fatih

11.01.2016 Nefs Nefs 'e okuyoruz arkadaşlar. Allahım tüm dualarimizi kabul etsin inşallah.

Duanı yazar misin canım?

Kendim için okudum Rabbim kabul etsin İnşallah.

X