Gönül birliği, dua kardeşliği

Gunaydın =))
kızlar hepımızın magzereti aynı zamanlara denk geldı boyle oldugunda ara versek sonra devam etsek dıger arkadaşlara cok dusuyor ondan :KK43: siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Duama gelirsek
:) sıra bana ne cabuk geldı :)

Dua grupumuzdaki arkadaşlarımın dualarını kabul eyle ya rabbim . İçimdeki sıkıntıları ve kuruntuları aşabilmeyi nasip et Allahım.İlişkimde yaşanan sıkıntıların ve ikimizinde korkularımızın gıtmesını nasip et allahım.Birbirimize bağlı,saygılı ve huzurlu ailemizin rızası olan bir evlilik nasip et Allahım.Yaşadığım hayata,güzelliklere sükürler olsun rabbim.Amin :)

Gunaydın =))
kızlar hepımızın magzereti aynı zamanlara denk geldı boyle oldugunda ara versek sonra devam etsek dıger arkadaşlara cok dusuyor ondan :KK43: siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Duama gelirsek

Dua grupumuzdaki arkadaşlarımın dualarını kabul eyle ya rabbim . İçimdeki sıkıntıları ve kuruntuları aşabilmeyi nasip et Allahım.İlişkimde yaşanan sıkıntıların ve ikimizinde korkularımızın gıtmesını nasip et allahım.Birbirimize bağlı,saygılı ve huzurlu ailemizin rızası olan bir evlilik nasip et Allahım.Yaşadığım hayata,güzelliklere sükürler olsun rabbim.Amin :)
Sorun yok canım ben çok çok okumaya razıyım.. inşallah Rabbim kabul eder dualarımızı..

Gunaydın =))

Duama gelirsek

Canım böyle devam edelim zaten liste bitiyor.

Ama bundan sonraki listede mazeretli olarak okunan duaları seçebiliriz.
Esma istemiştim tekrarliyorum mutlaka yeni listemizde Esma da olmalı.
Ne dersiniz kızlar :KK66:
braindamage braindamage
aprilnis aprilnis
L likear
K kalemero
femmepetal femmepetal
Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben

X