Gönül birliği, dua kardeşliği

Okudum 85 tane Allah kabul etsin canim ben her sefernde degil 7. Gunun sonunda duayi hediye ettim arkadasimiza diyip duasini soyluycez diye biliyodum hergun okuduktan sonra tekrar soyluyomuyuz duayi
Canım önemli değil bence bir kez bile olsa duayı edersek yeterlidir diye düşünüyorum. İnşallah yanlış düşünmüyorumdur. Niyetimiz temiz ve belli, o yuzden içimiz rahat olsun..

Okudum 85 tane Allah kabul etsin canim ben her sefernde degil 7. Gunun sonunda duayi hediye ettim arkadasimiza diyip duasini soyluycez diye biliyodum hergun okuduktan sonra tekrar soyluyomuyuz duayi
o da olur canım gönlünden nasıl geçerse Allah kabul etsin

vayy başlığın varmış kuzuuuu:)
şey beni de katar mısınız ki listeye:) yer varsa şöyle köşeden:)

Kaydının ne kız :)
Amin canım hepimizden Allah razı olsun. Bu dua bitince napsak arkadaşlar katılmak istiyorlar, tefriciyye falan mı yapsak?
Veya bunu mu devam ettirsek biraz uzun oluyor ama...
Tefriciye olabilir daha çok var bitmesine ha diyince bitmiyor bu liste bitsin tefriciye olabilir benim bi topigim var ordan devam edebiliriz oda 10 güne biter liste 3 kişi kaldı

Kaydının ne kız :)
Amin canım hepimizden Allah razı olsun. Bu dua bitince napsak arkadaşlar katılmak istiyorlar, tefriciyye falan mı yapsak?
Veya bunu mu devam ettirsek biraz uzun oluyor ama...
Canım tefriciye çok zor oluyor.
K kalemero biliyor başka bir duâ yapalım yada devam ederiz yine.

Sayiyi yeni gördüm okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…