Gönlüme göre iş bulmak için dua önerisi verir misiniz ?

Beyazcicekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
294
185
Sırf işe girmek için degilde severek yapacagım bi iş çıkmıyorum. Ama çıkmıyor karşıma ilanlarda. Bunun için ne okumam lazım ?

4444 salatı tefriciye okuyun faydasını göreceksiniz ve niyetinizi söyleyip sadakanızı verin ben çok fayda gördüm bu şekilde,inş. Duanın açamayacağı kapı yok ümitsiz olmayın.
Allahım gönlünüze göre versin.

Gel seninle şöyle ufak bi program hazırlayalım . ( Ben de aynı yollardan geçtim sakın yanlış anlama ).
Önce güzelce bir gusül abdesti al
2 rekatlık tövbe namazı kıl ve gunahlarına tövbe et ( nasıl kılındıgını diyanrt ssayfasından bulabilirsin )
Sonrasında 2 rekatlık bir hacet namazı kıl . Sonrasında ;
  1. Duayı Resûlullah Efendimiz’in öğrettiği gibi yapmaya çalışmalıdır.
  2. Duaya önce Allah’a hamdederek başlamalı, sonra Allah'ın Resûlü’ne salâtü selâm getirmelidir.
  3. Daha sonra Allah Teâlâ’dan isteyeceği şeyleri söylemeli, en sonra yine Allah’a hamd ederek, meselâ “âmîn ve’l-hamdü lillâhi Rabbi’l-âlemîn” diyerek duayı bitirmelidir.--- Bütün bunları içtenlikle yap,duanı içtenlikle söyle , çok edebiyatına kaptırma kendini ,işi ya da herhangi birşeyi isterken hayırlısını iyilik ve kolaylıkla iste , 5 vakit farz namazları da kılsan süper olur.Farz namazların arkasından duanı edebilirsin.Bu sürede haramlardan koru kendini.Dua ettim de kabul olmadı deme.(Bunun için duanın kabul şekillerini araştırabilirsin).Sünnet olan hadislerle belirlenmiş sayılı dua ve zikirler dışında hiçbir sayıya baglı kalmana gerek yok.Kendini 545345 tane okuyacagım diye şartlama.Duanın anlamı güzelse istedigin kadar oku : ) Unutma duada ısrarr cokkkkkkk önemli .

Yeni degil aslında 4 5 senedir duam aynı hep ediyorum inşallah kabul olur bundan sonrasında. Teşekkür ederim tavsiyen için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…