Gonal f ovitralle dupbaston

Önce normal MR çekildi. Sonra kolumdan damar yolu açıp bir ilaç sıktı. Tekrar MR' girdim. Beyin tomografisi çekiliyor ya. Ben ona tersten girdim. Belden aşağısı içeri taraftaydı
Allahalla onu kistin kötü huylu olup olmadiginami bakiyorlar yoksa başka birseginemi canim

Basittir güven bana. Eğer kötü olsa seni öyle yollamazdı. Ve hemen tüp bebeğe yer hazırlıyor. Kötü olsa seni hemen gebeliğe hazırlamaz. Şu kadar zaman beklemeliyiz derdi
Sana çok teşekkür ederim ya keşke seninle tanışmış olsaydık yüz yüze seninle iyi bı dertlesirdim valla çok iyi biriisin inşallah gecer bu kötü gunlerimiz 🙂

Sana çok teşekkür ederim ya keşke seninle tanışmış olsaydık yüz yüze seninle iyi bı dertlesirdim valla çok iyi biriisin inşallah gecer bu kötü gunlerimiz 🙂
Çok teşekkür ederim sende öylesin valla 😊 aynen iyi bir konuşurduk çünkü ikimizde birbirimizin gelişmeyen yanlarını geliştiriyoruz 🥰

Boyutuna, tam olarak nerde olduğuna ve dediğin gibi iyi huylu kötü huylu oluşuna bence canım. Çünkü renkli renksiz çektirdi
Ha anladım canim seninki yumurtaliklarinda degilmiydi rahmindemiydi o yüzden mi boyle yaptık acaba neyse sukurki kötü bir şey değilmiş o kendiliğinden erir gider inşallah

Çok teşekkür ederim sende öylesin valla 😊 aynen iyi bir konuşurduk çünkü ikimizde birbirimizin gelişmeyen yanlarını geliştiriyoruz 🥰
Aynen öyle valla biliyomusun ikimizinde kanayan yarası aynı dertlerimiz bile aynı nerdeyse inşallah bir an evvelde en yakın zamanda hamile kalırız 🙂

İyi sayılırım canım. Bugün lekem geldi. Ve 6 günüm vardı 😔😔😔
Yapma ya valla çok üzüldüm kendim adet olmusum gibi ne diyeceğimi bilemedim şimdi canim benim 😔yerleşme kanaması flan olabilirmi leke şeklinde demişsin birde erken gelmiş inşallah yerlesme kanamasidir devamı gelmez o lekenin

Yapma ya valla çok üzüldüm kendim adet olmusum gibi ne diyeceğimi bilemedim şimdi canim benim 😔yerleşme kanaması flan olabilirmi leke şeklinde demişsin birde erken gelmiş inşallah yerlesme kanamasidir devamı gelmez o lekenin
Öyle olmasını çok bekledim ama maalesef 😔😔 beklemeye geçeceğim artık doktora falan gitmeyeceğim 😔

İyi sayılırım canım. Bugün lekem geldi. Ve 6 günüm vardı 😔😔😔
Ah ya 😔benimde öyle olmuştu erken gelmişti duphaston kullandığim için
Üzülme desemde hiç bir fayda sağlamayacak biliyorum ama bu günler geçecek canim rabbimin izniyle eninde sonunda bebeğimiz olacak kendimizi ve vücudumuzu çok yormayalim bu günlerde geçecek ve bu üzüldüğümü günler için niye bu kadar çok uzulmustumki diyeceğiz

Ah ya 😔benimde öyle olmuştu erken gelmişti duphaston kullandığim için
Üzülme desemde hiç bir fayda sağlamayacak biliyorum ama bu günler geçecek canim rabbimin izniyle eninde sonunda bebeğimiz olacak kendimizi ve vücudumuzu çok yormayalim bu günlerde geçecek ve bu üzüldüğümü günler için niye bu kadar çok uzulmustumki diyeceğiz
Aynen öyle. Bugün daha yoğun gelmeye başladı. Nasip canım ne diyelim. Rabbimden gelene hamdolsun. Bende mfk alacağım. Önce güzelce zayıflayacağım. Kendime bakacağım inşallah. Diyete başlamıştım zaten. Kısmet 😔

X