GONAL F KULLANANLAR?

Senin süreç nasıl oldu? Yan etkileri oldu mu?
Umarım olumludur

Echomarda çekil, hic ağrı hissetmiyorsun.

Echomarda çekil, hic ağrı hissetmiyorsun.
Echomari duydum canim bide istanbul fulyada var acik emar fulya diye geciyor orda C kollu cihaz varmis senin dedigin gibi agri hissedilmiyormus ama tabi ben uzakdayim sadece yorumlara bakarak bilgileniyorum bende iki sinden birini secip cekilcem ya echomar yada Fulya acik emarda.

Evet orasıda öyleymiş, ben ecoda çekildim çok memnunum.

H
İlkte 100 ml kullandım yavaş büyüyünce 200 ml vuruldum yan etkisi kasık ağrım oldu birde halsizlik yaptı bnde şuan bekliyorum inşallah cnm bir hafta içinde sonuç Alicam
Hayırlı sonuçlar alırsın inş, bende daha fazla yan etkileri olmuştu.

Merhaba,
225ten vurulduğunda cok yan etkisini yaşadın mı?
Ben 300 vurulurken cok fazla yan etki yaşamıştım.

Sonuç alabildin mi? Benim olumsuzdu maalesef.
Bi etki yasamadim. Merionalde kullaniyodum ikisi toplamda 300 yapiyodu. Evet olumlu oldu umarim en kisa zamanda sende guzel sonuc alirsin

Kızlar ben ikinci aşılamami olucam fakat ilk aşılamamda 5 gün femera kullandım iki yumurta gelişti sağda bir solda bir tane olarak 20 m ulaştı çatlatma iğnesi vuruldum aşılama yapıldı fakat tutmadı doktor ikinci aşılama için gonal f kullanicaz dedi ama benim yumurtam femera ile de gelişme sağladı gonal f istemesinin nedeni ne biliyormusunuz yada fazladan yumurtam gelişirmi gelişirse sorun olurmu

Fiyatları çok pahalı gonalf nin

canım aşılamalarını gonal f ile yaptır keşke ilk aşılamanı da gonal f ile yaptırsaydın.
2 tane iğneli aşılama sonrası heyet raporu alıp tüp bebeğe gitmen gerekirse ilaç ve tüp bebek fiyatında çok indirim olur.
şimdi rapor almak istersen 3. bir aşılamayı da yaptırman gerekecek.

birde doktoruna söyle rapor yazsın gonal f için . demeyince bazı doktorlar yazmıyor. ben pazartesi günü 900 lük kalaem aldım raporsuz 2150 dediler raporla 528 tl ye aldım
Çok şükür benim gittiğim hastane şehir hastanesi ve çok iyi ilgileniyorlar ellerinden geldikçe uygun şeyleri önerme yolundalar rapor yazdılar bugün aldım femera kullandım ama hastanede aşılama yapıldı bana bu yüzden iki kere olarak geçmiş olabilir ama sıkıntı yok olmazsa Pes etmicem( inşaallah olur ) kist oluşmadığı sürece ard arda devam etmeyi düşünüyorum çünkü kayınvalidem özele gidelim diye baskı yapıyor ama ben gerek duymuyorum şuan sonuçta farklı yapacakları pek bir şey olduğunu düşünmüyorum bende 450 + 450 ayrı yazdı gonal f bu yüzden 620 TL tuttu

Aşılamada pek de önemli değil nereye yaptırdığın canım aynı şeyleri yapıyor lar. Ama tüp bebekte önemli.
İyi bari raporlu almışsın
İlaçlar pahalı gerçekten inşallah olumlu sonuçlar alırsın

Arkadaslar merhaba, Gonal F ( çatlama ignesi) kullananlar aktüel güncel Fiyatini yazabilirmi bir paketi kac günlük ilac? Kaça geliyor.. biraz bilgi verebilirmisiniz rica etsem..
Gonal F çatlatma değil yumurtanın büyümesini sağlayan iğne ben 900 lüğü 2008 TL ye doktor indirimiyle aldım normalde 2100 birşey doktorun verdiği günlük doza göre ne kadar yetip yetmeyeceği belli oluyor

Merhaba. Bende hiç kullanılmamış gonal f 450 var. Bana kullandırmadı doktor elimde kaldı. Buradan birine hediye olarak vermeyi planlıyordum ama eşim geçen akşam buzdolabı kapağını aralık bırakmış. Sabah oda sıcaklığındaydı dolabın içi. Tereyağ erimişti. Acaba o sürede bozulmuş mudur ilaç?

Merhaba bende pkoluyum ve zaman zaman benimde yumurtalar büyüyüp çatladığı halde döllenmiyordu Dr. takibiyle rahim inceliği olduğunu öğrendim klomen de rahim inceliği yapabiliyor sen yumurta takibine gittiğinde rahim kalınlığına da baktır bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…