Aşılama Gonal f aşılama pko

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

asdfgh12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
430
184
29
Bugün doktora gittim kızlar Cuma regl oldum doktor yine baktı kist var mı diye pko var direkt aşılama dedi kendimi buna hazırlamamıştım klomen çok duyuyordum belki o olur dedim ama direkt aşılama 1900 ₺ 500 e de iğneyi aldık 50 50 başlayacağım inşaallah güzel sonuçlar alırım sizin deneyimleriniz nasıldı ilk denemede tutma ihtimali nedir neler önerirsiniz lütfen yardım edin çok üzgünüm

Bnm ilk aşılama haziranda yapıldı tutmadı şuan ikincisi yapıldı dün bekliyorm

Neden rapor cıkartmadın

Neden rapor cıkartmadın
Bilmiyorum onun İçin heralde Üniversite hastanelerinde falan uğraşmam gerekiyordu ben fazla zaman geçmesin dedim açıkçası hiç aklıma da gelmedi özelde gittiğim doktor direkt aşılama dedi biz de körü körüne yaptırdık bakalım

Ne zmn yaptırdın toplam kac gun surdu asılama aşaması

Geçen hafta Pazartesi başladım iğnelere bu hafta Pazartesi son iğnemi vurdum Salı akşam çatlatma iğnesi dün de aşılama toplam 10 gün siz de mi düşünüyorsunuz
Ayy evet bende dosya acdrdım devlet hasta. Siz nerde yaptrdnz ınsallah tutar hayırla

gonal f yı 50dozda kullanmıssan elınde ıgne kalmıstır eger tutmazsa 1-2 ay ara ver sonra o gonal f ıle catlatma ıgnesını falan dene ..umarım tutar gerek kalmaz

Ayy evet bende dosya acdrdım devlet hasta. Siz nerde yaptrdnz ınsallah tutar hayırla
Merhaba aşılama icin üniversitesi hastanelerinde nasıl dosya açtırıyorsunuz kadın doğuma gidince direk aşılama yaptıricamizi mi söylüyoruz. Ben özel de tedavi görüyorum ama doktorum aşılama derse devlet de yaptırmak istiyorum nasıl yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Slm cnm devlet hastanesne tüp bebek için gitmiştm ama iknci asılamadn snra yapılıyomş o yüzdn iknci asılamamı orda yaptırdım lan tahlili veriyosn snra ilaçlara baslıyosn rapor için evrak veriyosun rapor cıkınca ilaçlar %30 nu veriyosn aşılamaya hiç ödeme yapmadk adetn iknci günü gidiyosn baslıyo hemen

Bu rapor nasıl çıkartılıyor yardımcı olur musunuz
Üniverste hastanesnde ikmci asılamamı yaptırdım evrak hazırlıyosn(nfus czdan gotokopsi, evlilik czdan bi kaç bşi var istersn kagıdı tam bulablrm eve gidince) onları rapor işleri dye ayrı bölüm var oraya veriyosn ilaçlarn %30 nu verdk aşılama için hastaneye hiç para vermedk mesela

smdi de tüp bebek için hastanedym rapor evraklarnı vermedm dha bugn vercem insallah extra bişi var mı az snra öğrencm

Ayy nolur bize de anlat ya benim bulunduğum ilde devlet hastanesinde aşılama yapılmıyor özelde yaptırdım ama artık aşılama ile uğraşmak istemiyorum tüp bebek düşünüyorum

Ayy nolur bize de anlat ya benim bulunduğum ilde devlet hastanesinde aşılama yapılmıyor özelde yaptırdım ama artık aşılama ile uğraşmak istemiyorum tüp bebek düşünüyorum
Aynı senn gbi düşündm cnm bnde aşılamamı özelde yaptırdım. Baktm olmıcam devlete geldm ama braz agır işliyo sürec gerci sende fatklı olablr yada hastane prosedürleri herneyse ne lazm evraklarnı atarm aksam üzeri iknci aslama yapılmadn tüpe gecemiyorz dedilerdi bn öylelik iknci asılamamı yaptırdm birde sıkontı bulamadıkları icn yasmz da gencmiş bilmem be bilmem ne bakalm bugn baslıcam ins

Off ya lafa gelince 3 çocuk diyorlar icraate gelince bir sürü prosedür prosedür valla yoruldum napim bulunduğum ilde sordum devlet hastanesine burada yok aşılama dedi valla ne zor süreçler ya Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah hayırlısı ile güzel sonuçlar alırız sen şimdi tüp bebek için hazırlanıyorsun dimi

Evet bende 3 saatlik yol geliyorum hemde bi boş bi dolu pespese gün olsa kalırsn ikin ne yapcn bilmedğin el yernde

Merhaba kızlar üç günülük hafif ara kanMam oldu kanamadan sonra gebelik testi yaptım iki defa çıkmadı şu an normal adetime 2 gün var ilken bu sabah yaptım silik çıktı ne gebelik mi bu sizce çok heyecanlandım

Eklentiler

• 94E2A233-B3D1-4DFC-B7B1-78A39B13C601.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 42
  • E52DAC42-2669-43A3-8C84-7C29BED287FD.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…