Göz Makyajı GoLden Rose SiLky Touch TekLi FarLar[RESİMLİ]

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
100_2226.JPG

100_2228.JPG

Golden rose silky touch farlar firma tarafından yeni piyasaya sürüldü.Bu serinin farları sedefli ve mat olmak üzere iki çeşitten oluşuyor.Farların yapısı gayet yumuşak ve sürümleri rahat.Kolay karışıyorlar ve bu farlarla güzel smokey makyajı yapabilirsiniz.Beyaz olanı kaş altıma ve göz pınarıma uyguladım bugün sonuçtan gayet memnun kaldım.Kalıcığı gayet iyi.Ambalajları da basit ama güzel.

Sıraya göre swatchlar:

100_2221.JPG

Fiyatları 7 TL sanırım.Uygun fiyata far arıyorsanız öneririm ben memnun kaldım:KK66:

Farların altına far bazı uygulamadım,far bazı kullanılsa renklerin performanslarının daha da artacağını düşünüyorum:KK66:

Golden roseun daha önce sedefli bir farını almıştım. Ama yıllar önceydi. Ve malesef renk vermiyordu pek. Bu serinin renk verme durumu nasıl? Yoğun olmasını istiyorum da ben. :26:

Golden roseun daha önce sedefli bir farını almıştım. Ama yıllar önceydi. Ve malesef renk vermiyordu pek. Bu serinin renk verme durumu nasıl? Yoğun olmasını istiyorum da ben. :26:

gayet güzel renk veriyor.far bazı kullanmadan yukardaki fotoyu çektim ,bazla daha pigmentli bir hale dönüşüyor:KK34:

ikinci sırada simsiyah mı yoksa grimsi mi canım ben yoğun siyah bi far arıyorumda

X