Gölcük'te dehşet

nazelmassaati

sıcacık bir gülümseme
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2013
613
16
34
21871875.jpg
[h=2]KOCAELİ’nin Gölcük İlçesi’ndeki bir ilkokulda sınıf öğretmenliği yapan 34 yaşındaki S.M.D., iddiaya göre 2 aylık erkek bebeğini evde tek başına bıraktıktan sonra 9 günlük bayram tatilini geçirmek üzere memleketi Adana’ya gitti. Tatil dönüşü, açlık ve susuzluktan ölen bebeğini hareketsiz olduğu gerekçesiyle Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne getiren öğretmen D., doktorların durumu polise bildirmesi üzerine gözaltına alındı. S.M.D., sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.[/h]

spacer.gif
Gölcük’teki bir ilkokulda sınıf öğretmeni olarak görev yapan S.M.D., iddiaya göre, Adana’da bir polis memuru ile ilişkiye girdi. Bu ilişkiden iki ay önce erkek bebeği dünyaya gelen S.M.D., iddiaya göre Kurban Bayramı tatili öncesi erkek bebeğini evde yalnız bırakarak 9 günlüğüne Adana’daki yakınlarının yanına tatile gitti. 9 günlük bayram tatili sırasında tek başına evde bırakılan bebek, açlık ve susuzluktan öldü.

Geçen pazar günü Adana’dan Gölcük’e gelen S.M.D., iddiaya göre ölen bebeğinin karnını doyurmak istedi. D., bebeğin hareket etmediğini fark edince onu Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne götürdü. Bebeğin getirilmeden en az 3 gün önce ölmüş olduğunu belirleyen doktorlar hemen polise
haber verdi. Hastanede yapılan ön otopside, bebeğin açlık ve susuzluğa bağlı yaşamını yitirdiği belirlendi. Bebeğin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirleneceği otopsinin yapılması için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Polis ekiplerince dün gece gözaltına alınan öğretmen S.M.D., çelişkili ifadeler verdi. S.M.D.’nin poliste verdiği ifadesinde, bebeği karnını doyurduktan sonra evde bırakıp tatil için Adana’ya gittiğini anlatırken, "Tatili sonunda eve geldiğimde bebeğe mama yedirmeye çalıştım. Yemeyince de Devlet Hastanesi’ne götürdüm. Burada öldüğünü söylediler. Daha sonra da polise haber verdiler" dedi.

KOMŞULARI AĞLAMA SESİ DUYMAMIŞ

Apartman görevlisi Mehmet K., polislerin gelmesi üzerine öğrendiğini belirterek, "Her gün temizlik yapıyor ve dairelerin iki kez kapılarını çalıyorum. Öğretmen hanımı bazen sabahları görüyordum. Hiç bebek ağlama sesi de duymadım. Herhangi bir sorunu olup olmadığını da bilmiyorum. Evinde bir ara bir bayan daha kalıyordu. Bebeğini ölüme terk ettiğini şimdi öğrendik" diye konuştu.

Öğretmen S.M.D.’nin apartman komşularından N.Ö. de "Kendisini tanımıyorum. 1-2 kez gördüm. Eve geldiğinde hemen kapıyı örtüyordu. Merhabalaşmadık bile. Ağlama sesi de duymadım. Bayramın 1 ve 2’nci günü binada kötü koku oluşmaya başlamıştı" dedi.

Kurban Bayram tatilini şehir dışında geçirdiklerini söyleyen diğer komşusu Elif Ç. de D.’yi tanımadığını anlatırken, "Bir öğretmen bunu nasıl yapabilir inanamıyorum. 2 aylık bir bebeğe kıyılmaz" dedi, büyük bir şaşkınlık içinde olduğunu belirtti.

OKUL MÜDÜRÜ: GELMEYİNCE TELEFONLA ARADIK

Öğretmen S.M.D.’nin bugün okula gelmediğini söyleyen Okul Müdürü ise "Okulumuza bu yıl başka bir okuldan geldi. Bugün okula gelmeyince cep telefonuyla kendisini aradık. Ancak, ulaşamadık. Öğrenci velileri de bize sorunca gelmediğini söyledik. Olay hakkında hiçbir bilgim yok" dedi.

Dün akşam gözaltına alınan S.M.D. poliste verdiği ifadesinin ardından sevk edildiği Gölcük Adliyesi’nde nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

S.M.D.’nin daha önce evlenip boşandığı öğrenilirken, bebeğin babası olduğu öne sürülen bir polis memurunun kimliği ile ilgili açıklama yapılmadı.

ölürmüsün, öldürürmüsün arkadaş bu haberleri okuyunca bu kadınları boğasım geliyor şı..ık

:KK53::KK53::KK53:
Hiç Allah korkusu kalmamış insanlarda :KK50:
madem bebeği istemiyorsun evlatlık ver birine.
ölüme terk etmek de ne ?

akıllara zarar bu durum bir insan köpeğini bile eve hapsedip gitmez el kadar yavru ya çok üzüldüm

Allah kendisiyle en iyi şekilde ilgilenecektir ne de olsa.
Bu dünyada böyle gamsız olsunlar:KK14:

döndüğünde beslemeye çalışmışmış 9 gün aç susuz bebek yaşar mı, yetişkin bile yaşamaz, acaba bu foto nerde çekildi onuda merak etmedim değil, haberciler çektiyse, pekte üzgün görünmüyor çünkü takmış takıştırmış, ruhsal problemleriydi lohusa depresyonuydu gibi nedenlerle kurtulmaz umarım, ayrıca hiç bir şekilde bu kadına sınıf öğretmenliği yaptırılmamalı, öğrencileri içinde tehlike arz edebilir çünkü

Kabus gibi bi haber.. Dondum kaldım :KK43:
Bu kadın ömrü boyunca hapis yatsa ne olacak ki.. İşkence yapılmalı her gün

Yok artık:KK53::KK53::KK53:
Başka bir şey var bu işin içinde:44:

9 gün hiç ağlama sesi duyulmamış binada .

Çocuğu öldürüp mü gitti acaba ?

Offf Allahım ya , senin adaletinde versin hesabını .

Bu dünyada da versin isterdim ama bir kılıf bulunur , hafifletici sebeb olarak .

9 gün hiç ağlama sesi duyulmamış binada .

Çocuğu öldürüp mü gitti acaba ?

Offf Allahım ya , senin adaletinde versin hesabını .

Bu dünyada da versin isterdim ama bir kılıf bulunur , hafifletici sebeb olarak .

Bana da öyle geliyor.
Aç kalan bir bebek ağlamaz mı hiç. 9 mahalle öteden duyulur.
Yavrum ya.
Çok üzüldüm böyle haberlere dayanamıyorum hiç:KK50:
Nasıl bir vicdan

Son düzenleme:
okurken mideme kramplar girdi.hapis yatsa ne yatmasa ne,bebek öldükten sonra.bide öğretmenmiş,yuhh.

o bebekten daha çok acılı olur ölümü inşallah bu kadının:KK47:

Bir de kocaeli/gölcükte olmuş he bu olay.
Düpedüz ölüme terketmiş bebeği başka açıklaması olamaz ! :KK47:

bence duyulmayabilir, her bebeğin sesi o kadar kuvvetli çıkmaz, kimbilir nasıl bir odadaydı neyin içindeydi, gücü kesilmiştir zaten bi süre sonra. kendisi öldürmüş olsa neden 9 gün sonra ortaya çıksın, emin değilim ama ihmalle ölüme sebebiyet vermenin cezası kendisinin öldürmesinden daha düşük bir cezaya sahip olabilir, belki bunların hesabını yapmıştır

Son düzenleme:
9 gün boyunca yalnız bir bebeğin ölebileceğini düşenememesinin imkanı yok..birde eğitimci olacak..bunu zır cahil insanlar bile bilir..
saçlarına fön çekip kırmızı pantolon giymeyi düşünebilmiş ama....
ömür boyu hapis verilmeli ve eğitimciliği elinden alınmalı ,buna bir de öğrenci teslim ediyorlar...
aslında öğretmen olduğunu da pek düşünmüyorum ,daha çok k....tris havası var.

Işte içnde allah korkusu olmayan insan böyle oluyor kendi evladına avıyacak merhamet kalmıyor insanın içinde rabbim bizi dinden ayırmasın:KK50:

bence duyulmayabilir, her bebeğin sesi o kadar kuvvetli çıkmaz, kimbilir nasıl bir odadaydı neyin içindeydi, gücü kesilmiştir zaten bi süre sonra. kendisi öldürmüş olsa neden 9 gün sonra ortaya çıksın, emin değilim ama ihmalle ölüme sebebiyet vermenin cezası kendisinin öldürmesinden daha düşük bir cezaya sahip olabilir, belki bunların hesabını yapmıştır
bende senle aynı şeyleri düşünüyorum ah ah diyorum Allahım sen büyüksün vicdandan yoksun bir insan demeye bile dilim varmıyor gittiği yerde nasıl uyumuş nasıl yemek yiyebilmiş çıldırıcam ah yavrum ah:KK50::KK50::KK50:
o kadar üzgünüm ki anlatamıyorum:KK43::KK43::KK43:

9 gün boyunca yalnız bir bebeğin ölebileceğini düşenememesinin imkanı yok..birde eğitimci olacak..bunu zır cahil insanlar bile bilir..
saçlarına fön çekip kırmızı pantolon giymeyi düşünebilmiş ama....
ömür boyu hapis verilmeli ve eğitimciliği elinden alınmalı ,buna bir de öğrenci teslim ediyorlar...
aslında öğretmen olduğunu da pek düşünmüyorum ,daha çok k....tris havası var.
resmen ölüme terk etmiş el kadar çocuğu

X