Gökçen Erdoğan hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Kristalkelebekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
113
55
Merhaba hanımlar, çok yakın bir zamanda Gökçen Erdoğana kalıcı yöntemi için randevu almayı düşünüyorum. Doktor hakkında bilgisi olan var mı acaba..

Canım bugun bende telefonda konustum cok ikna ediciydi sekreteri ve oldukca hoşuma gitti sen gidersen buraya ayrıntları yazar mısın?

Canim bende ona kalici icin gitmeyi dusunuyorum su an turgay karakaya ya da gkcen erdogan.. fiyat ne verdi kaliciya? Tek kat flep mi cift kat mi? Ben arayamadim henüz ama aricam bu ara

Yazarım tabi. Ben randevu aldım cuma günü gideceğim kalıcı için bana dua edin olumlu sonuçlansın bir sıkıntı çıkmasın:KK42:
Yaa cok iyi tatlım gokcen hanıma gitmen beni umutlandırdı cunku bende ona yaptıracagim lütfen bu baslık altında bilgilendir bizi olur mu? Merakla bekliyorum ben senden gelecek haberleri...

Haberdar et bizi de bende bakalim iki doktrdan birine gitcem.. şehir de önemli aimdi yalniz basimaym cunku hic bilmedigim bi yer cekiniyorum :KK43:

Bende ankarayı hiç bilmiyorum ama gökçen hanıma ulaşmak kolaymış aştide inince ordan taksiyle 10 dakika mesafedeymiş
Aynen canim zaten sırf ondan dusunmeye basladim onu.. hangi doktor olursa olsun biraz dikkat biraz yapı meselesi sanırim ya insallah hrsey yolunda gider cok gerginim :KK43:

X