gojiberi kullananlar

Bizdede yürüyüş bandı var ama gerek oglumdan gerekse alt kata ses gitmesinden dolayı çok kullanamıyoruz plates topu ve stepper i deneyecegim mutlaka
Yürüyüş bandınız varsa steppere para vermenize gerek yokki.. Alt komşunuzla konuşun, bebek uyurken sadece belli saatlerde yürüyün.. Ses olayını hoş görür bence.. Hayırlısı olsun..

Stepper de KV lerde var o daha az ses yapar sanırım ,komsumla kaç kere konuştum ama laf anlayacak biri değil,tartışmadan da anlamiyor maalesef ,havalar isininca yavaş yavaş yuruyuse başlarim artık plates topu ve caylarla hallederim inşallah

Merhabalar
Konu ile çok Alaksız olacak ama bişey soracağım .ben yeni üyeyim sayfadaki reklamlardan resmen sayfalarda dolaşamaz oldum .çok kasıyorlar çünkü.Bu reklamları kaldırmamın ayarları vs var mı acaba ?

Bende 7 den sonra birşey yemiyorum ama yesilcayi bu kadar etkili olduğu hic gelmedi aklima hemen kullanacağım ever leslie nedir ?

Leslie sansone diye bir kadin disariya cikmadan evde yuruyus yaptiriyor kademe kademe degisiyor en azi 15 dk
1 mil ile baslayin zamanla 5 mil e kadar cikarsiniz

Valla canim etesekkur edrim verdigin bilgi icin cok kafama yatti yesil cay var evde sen nasil verdin bu 18 kiloyu neler yaptin bana bi anlatirmisin zahmet olmasaa tesekur esrim simdiden sagol tatlim

ben de aldım ama içemedim goji den günde 2 fincan limonlu yeşil çay içiyorum akşamları da ekmeği bıraktım sadece 1 kase çorba içiyorum gün içinde normal yiyorum en önemlisi de günde 2 litre su tüketiyorum bu işlemi sadece bir haftadır deniyorum 3 kilo vermişim üstelik spor falan da hiç yok sadece günlük yürüdüğüm mesafe 500 metre

Valla canim etesekkur edrim verdigin bilgi icin cok kafama yatti yesil cay var evde sen nasil verdin bu 18 kiloyu neler yaptin bana bi anlatirmisin zahmet olmasaa tesekur esrim simdiden sagol tatlim

ben 6 dan sonra yemek yemedim
sadece bitki çayları ve su
günde 3 litre su içtim
ekmek,şeker,hazır gıda yemedim
2.5 ayda verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…