gojiberi kullananlar

Biberiye çayı ve yeşil çay aynı gün içinde tüketilirse bir yan etkisi olur mu acaba ???
Ben biberiye, yeşil çay, funda, mate, kekik karışımı yeşil çay kullanmıştım, 5 i bir arada çay, hepsinden biraz satın alıp, her sabah 1 tatlı kaşığı yeşil çay, diğerlerini 1 er çay kaşığı, kaynar suya atıp, 15 dk dmlenmesini bekleyip, sabah aç karına içiyordum, inanılmaz ödem söktürüyor. Her öğün içerseniz her öğün taze yapın.

Anladım çok tesekkur ederim arkadaşlar ,pekiyi günde kaç kere içebilirim , 2 kere fazla olur mu ? Bir de aç karninami içmek gerekiyor ?

Anladım çok tesekkur ederim arkadaşlar ,pekiyi günde kaç kere içebilirim , 2 kere fazla olur mu ? Bir de aç karninami içmek gerekiyor ?
3 e kadar içebilirsiniz.. Ama aç karnına, yani yemekten ve kahvaltıdan enaz yarım saat önce.. Birde yürüyüş yapabilirseniz ve bol su tüketirseniz, 1 haftada yeme içme dengesi bile değişiyor.. Çünkü iştah kesiyor..

Arkadaslar gojiberi uzumunu kullanlar varmi ben 76 kiloyu hedefim 60 kilo bu gojiberi uzumunu kullanip zayiflayanlarmi yardim.kizlar
Hiç bir yiyecek veya içecek kilo kaybettirmez. Evet ağırlık olarak kaybedersiniz ama bu yağ değil su ve kaslarınız olur sonra fazlası ile geri alırsınız

Gojiberiyi balkonunda yetiştiren insanlar gördüm Ankarada.. Kilosu 80 Tl satıcam para kazanıcam diye.. Ayrıca şeker hastaları ve böbrek taşı için kullanıldığından millet çok meraklıydı buna.. Ama zayıflama olayını bir kaç aydır uydurdular.. Gojiberry zayıflatır diye bişey yoktu daha önce..

3 e kadar içebilirsiniz.. Ama aç karnına, yani yemekten ve kahvaltıdan enaz yarım saat önce.. Birde yürüyüş yapabilirseniz ve bol su tüketirseniz, 1 haftada yeme içme dengesi bile değişiyor.. Çünkü iştah kesiyor..

Oglum 2 yasında yaşadığımız şehirde sadece 2 ay çok sicak oluyor desem yeridir ,haliyle sürekli dışarı cikaramiyorum.

Günde 2 öğün yiyoruz zaten ,hareketsizlikten çok kilo aldım ,yediklerime dikkat ederek ve çayları kullanarak evde bisiklete benzer bir alet var pedalli oturduğun yerden bisiklet kullaniyormussun gibi onu kullanarak kilo verebilir miyim ki acaba ? Goji berry i bende kullanıyorum kurusunu,kuru üzüme benziyor ama içim almıyor zor yiyorum bayagida oldu alalı arkadaşın bir tanesi uzun sure kalırsa kurtlaniyor yazmış hepten sevmemeye başladım ise yarar inşallah çaylar

Oglum 2 yasında yaşadığımız şehirde sadece 2 ay çok sicak oluyor desem yeridir ,haliyle sürekli dışarı cikaramiyorum.

Günde 2 öğün yiyoruz zaten ,hareketsizlikten çok kilo aldım ,yediklerime dikkat ederek ve çayları kullanarak evde bisiklete benzer bir alet var pedalli oturduğun yerden bisiklet kullaniyormussun gibi onu kullanarak kilo verebilir miyim ki acaba ? Goji berry i bende kullanıyorum kurusunu,kuru üzüme benziyor ama içim almıyor zor yiyorum bayagida oldu alalı arkadaşın bir tanesi uzun sure kalırsa kurtlaniyor yazmış hepten sevmemeye başladım ise yarar inşallah çaylar
Bisiklet gibi şeyle, sadece bacakları çalıştırıyorsunuz. İnternette fitness videoları var, onlardan da yararlanın.. İmkan bulursanız pilates topu alın.. İnşallah hedefinize ulaşırsınız.. :KK66:

Bisiklet gibi şeyle, sadece bacakları çalıştırıyorsunuz. İnternette fitness videoları var, onlardan da yararlanın.. İmkan bulursanız pilates topu alın.. İnşallah hedefinize ulaşırsınız.. :KK66:

Benimde aklima o geldi ama kullandığın sure boyunca verdiğin kalori hesabı yazıyor üzerinde sadece bacaklardaki kalori mi acaba :-D

Benimde aklima o geldi ama kullandığın sure boyunca verdiğin kalori hesabı yazıyor üzerinde sadece bacaklardaki kalori mi acaba :-D
Yok, kalori yaktırır genelinde, ama sadece hareket eden bölgelerde yağ yakımı olup, kas yaptırır. Aslında stepper diye aletler var, onlar daha çok işe yarıyor ve yer kaplamıyor, yani olduğunuz yerde yürükekn isterseniz kollarınızda hareket ettirerek üst vücutta çalışıyor. Bisiklette sadece bacak birazda alt karın kası..
Bende eliptik bisiklet var, o gayet başarılı, ondada her bölge çalışıyor ama çok yer kaplıyor. Şimdiki aklım olsa stepper alırdım :KK48:

Arkadaslar bu konu hakkinda bildiklerimi soylemek istiyorum
Bilen bilir 2 yil kadar cinde kaldim
Goji berry Cin topraklarinda yetisen bir meyve
Sizin goji diye aldiklariniz Turkiye de uretilen hatta sirf alinsin diye cok mahareti varmis diye gosterilen cakma bir goji
Bunu cinde eczaciyla birebir konustum aktara da sordum
Gojinin zayiflatma ozelliginden ziyade yuksek miktarda c vitamini ve antioksidan barindiriyor
Yani saglik icin
Zindelik verdigi dogrudur
Yaslandirma geciktirici ozelligi de mevcut
Ama tok tutma ve zayiflatma ozelligi yok
Bosu bosuna yuksek miktarlarda ucretler odemeyin
Bu zaten bi balon
Yakinda da soner
Yalniz size anlatmak istedigim bu kis aylarinda c vitamini icin uygun bir secenek
Cin menseili olmasina dikkat edin lutfen
Burada yetisenler ayni ozelligi barindirmiyor
Ayrica bu urun Cinde 400 gr i 10 liraykan burada sirf rant saglamak icin ucuk fiyatlara satiliyor
Sebebini tahmin edersiniz umarim

Valla bogazini tutmadiktan sonra elli kilo yesil cay ic fayda etmiyor :KK53:
Yediklerinize dikkat etmekle birlikte biberiye cayini tavsiye ederim
Ben bitkilere cok merakliyimdir, gecen sene biberiyeye takmistim sevdigim icin her gun kesin iciyordum yag sokturdugunu farkettim
1bucuk ayda 8kilo vermistim karatayla birlikte

Biberiye kesinlikle faydali bende inaniyorum
Ve de yesilcay unutmamak gerekir

Yok, kalori yaktırır genelinde, ama sadece hareket eden bölgelerde yağ yakımı olup, kas yaptırır. Aslında stepper diye aletler var, onlar daha çok işe yarıyor ve yer kaplamıyor, yani olduğunuz yerde yürükekn isterseniz kollarınızda hareket ettirerek üst vücutta çalışıyor. Bisiklette sadece bacak birazda alt karın kası..
Bende eliptik bisiklet var, o gayet başarılı, ondada her bölge çalışıyor ama çok yer kaplıyor. Şimdiki aklım olsa stepper alırdım :KK48:

Bizdede yürüyüş bandı var ama gerek oglumdan gerekse alt kata ses gitmesinden dolayı çok kullanamıyoruz plates topu ve stepper i deneyecegim mutlaka :KK48:

X