gojiberi kullananlar

Hazır sallama paketleri kastetti sanırım. Aktardan alınanlar daha etkili olabilir.

Arkadaslar gojiberi uzumunu kullanlar varmi ben 76 kiloyu hedefim 60 kilo bu gojiberi uzumunu kullanip zayiflayanlarmi yardim.kizlar
Ben denedim..tadı eksimsi tatlı. .ama zayıflama için hiçbir halta yaramıyor mucize beklemeyin..
Ticari bir oyun sadece..beyin yıkama ve satıcıların cebini doldurması başka bir olayi yok..

Konu sahibi meyvesi olan birseyin cayini icmeyin gerek yok goji berry dukanda var dukan onerdigi icin patladi sanirim gun icinde tatli istegini kesmek icin 1 yemek kasigi kadar vardi herseyin gazlasi zaar yesil cayida icecekseniz caykurun teneke kutusunu alin en guzeli o hemde markasi belli.

Te
Konu sahibi meyvesi olan birseyin cayini icmeyin gerek yok goji berry dukanda var dukan onerdigi icin patladi sanirim gun icinde tatli istegini kesmek icin 1 yemek kasigi kadar vardi herseyin gazlasi zaar yesil cayida icecekseniz caykurun teneke kutusunu alin en guzeli o hemde markasi belli.
tesekkur. Ederim tatlim ben aldim bu meyveden 100gr da herkes bisey soyluyo kilo aldiriyomus baksana valla kafam cok karisti

Te
tesekkur. Ederim tatlim ben aldim bu meyveden 100gr da herkes bisey soyluyo kilo aldiriyomus baksana valla kafam cok karisti
Oturup kilolarca yenirse yapar :) Tatli ihtiyaciniz yerine cay kahve yanina agiz oyalamak amacli dusunun 1 yemek kasigi gibi yiyin bisey olmaz ama kurtlaniyo fazla alip bekletmeyin.Tek basinada zayiflatmaz orasida kesin :)

X