gojiberi kullananlar

canim eminem

canim kizim. tek gercegim
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
314
106
31
Arkadaslar gojiberi uzumunu kullanlar varmi ben 76 kiloyu hedefim 60 kilo bu gojiberi uzumunu kullanip zayiflayanlarmi yardim.kizlar

arkadaşlar itibar etmeyin şöyle ürünlere.
her sene belli ara satıcıların ceplerini doldurmak için şişirdikçe şişirdiği ürünlerden sadece biri.
altın çilek, elma kurusu, instagramdaki bilmemne çayı gibi balon ürünler bla bla bla... bunları hatırlayın. kesin bu sene bu ürün fazla ithal edilmiştir, satmak için zayıflatıyormuş diye yay gitsin :KK70:

Her yerde görüyorum almayanı dövüyorlar sanırım. Bir arada bir biber mi meşhurdu sanki. Zayıflamak istiyorsanız yediklerinize dikkat edeceksiniz spor yapacaksınız. Böyle şeylere itimat edip sağlığınızdan olma ihtimalini de düşünün.

Kizlar hepinize tesekkur edrim sagol valla iciyorum tadi gayet guzel ama bilmiyorum kilo verirmiyon ben aktardankurutulmus meyvesini aldim. Simdi sizin yazdiklarinizi okurken alta rwklamda demet akalin goji berini reklamini gordum guldum hangisine inaniyim bilemedim ama sizde haklisin bilmiyorum napsam:110::KK71:

Tadi gayet guzel ama deneyip gorucez tabii spor ve diyet bide uzum. Yesil cay hakkinda bilgisi olan varmi

Tadi gayet guzel ama deneyip gorucez tabii spor ve diyet bide uzum. Yesil cay hakkinda bilgisi olan varmi
Günde 2 kere içebilirsin. Ben zayıfım ama keyfi içiyorum sanırım :KK66: gittiğim spor salonunda ikram olarak yeşil çay veriyorlar sürekli.

Valla bogazini tutmadiktan sonra elli kilo yesil cay ic fayda etmiyor :KK53:
Yediklerinize dikkat etmekle birlikte biberiye cayini tavsiye ederim
Ben bitkilere cok merakliyimdir, gecen sene biberiyeye takmistim sevdigim icin her gun kesin iciyordum yag sokturdugunu farkettim
1bucuk ayda 8kilo vermistim karatayla birlikte

Ya ben yeşilçayı ameliyat ödemini atmak için içmiştim 2 ay boyunca her sabah aç karnına. Öyle bir yağ atıyorki vücuttan o verdiğiniz kiloyu geri almak zor. Benim için üzücü oldu tabi ben 50 kiloyum kilo vermek istemezdim. Ama vermek isteyenlere tavsiye ederim hem çokta faydası var.

Bu urunleri kullanmadan once, bir doktora danissaniz, belki size yan etkisi olacak.. ben inanmiyorum acikcasi..

Ciddimi hemen yarin basliyorum ay cokk sevindim valla ya bisey sorcam goji beri icmeyimmi ki yesil cayi kullanirken

Ya ben yeşilçayı ameliyat ödemini atmak için içmiştim 2 ay boyunca her sabah aç karnına. Öyle bir yağ atıyorki vücuttan o verdiğiniz kiloyu geri almak zor. Benim için üzücü oldu tabi ben 50 kiloyum kilo vermek istemezdim. Ama vermek isteyenlere tavsiye ederim hem çokta faydası var.
Kac kilo verdiniz peki

Onu kullanırken 52 kiloydum 46-47 kiloya kadar düşmüştüm neyseki abartılı yemekle biraz toparlayıp 50'ye çıktım tekrar ama o kiloları geri almak çok uzun sürdü çünkü vücuttan yağı söküyor resmen

Hangi marka yeşil çay

Ben yurtdisindayim.Gecen yil arkadasimin epey enerji veriyor demesi uzerine almistim çin marketinden.Mahos bi tadi var.Kotu degil ama kilo verdirmedi yani:-)
Ayrica çin marketteki saticiya bu ne ise yarar demistim.Gozlere cok faydali demisti.

X