Göğüsümdeki Çatlaklar Normal mi?

jolly982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
199
52
18 yaşındayım evlenmedim hiç evli de değilim. Bugün banyoda fark ettim her iki göğüsümün üst kısımlarında çatlaklar var çizgi çizgi. Özellikle üst sağ ve sola doğru olan kısımda fazla değil o kadar ama dikkatli bakınca fark ediliyor. Sizce normal mi bu adetime 4-5 gün kaldı acaba hormonlara bağlı göğüsün büyümesi felan çatlak oluşturur mu siz böyle birşeyle karşılaştınız mı çok kafam bozuk lütfen birisi bişeler yazsın :çok üzgünüm:

can sıkmamak elde değil ya hem kilo aldım hem adetim yaklaşıyor ondan oluyor bu çatlaklar heralde inşallah söylediğin gibi kendiliğinden geçiyordur ya düşünsene 18 yaşında her bi yerim çatlak doldu. senağlama

Ben çok erken geliştim. Ve göğsümdeki çatlaklar çok fazla. Hep taşıdım ve taşıyacağım galibaeyvahedigeldismile.

Onlarla yaşamayı öğrendim. Ama şunu söylemeliyim; hangi doktora gösterdi isem sen erken mi geliştin diye sordular. Yani hakikaten sebebi bu. Ve çaresi 100 de yüz asla yok. geçerse kendi kendine geçer. Korkma kardeşim. İnsan kısanıyor hoş dolgun ve pürüzsüz göğüslüleri ama kocana ilerde hava atarsın ben erken geliştim, göğüslerim şöyleydi böyleydi diye Bu işlerden anlamıyorlar ya pek göğüs dedin mi onun zihninde en iri göğüslü sen oluveriyorsun bence:teselli:

bende %100 çaresi yok diye düşünüyorum kremler felan fistan boş yapacak bişe yok gerçekten alışmak lazım napalım :1no2: şükretmeye çalışcam ...

23 yaşındayım o çatlaklar hiç geçmedi aman çatlaklarımla yaşamayı öğrendim sempatiksalakcinni

bnm böyle bi sorunum yok ama olan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla göğüslerin erken ve birden büyümesinden kaynaklanabiliomuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…