Gögüsten süt gelmesi

zynpp2346

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
21
8
29
Merhaba arkadaşlar içinden çıkamadigim bir durum var 3 yaşinda bir oğlum var 2 yasimda emzirmeyi kestim aradan 4 5 ay gecti sütüm kesilmedi 2. Cocugu istiyoduk testler yaptirdim prolaktinden süphelendik bütün testlerim normal cıktı prolaktinimde gayet iy dedi genel cerrah bölümüne yönlendirdi gittim ultroson istedi bir turlu sira gelmedi cekilemedim bekliyorum sıra yok öyle böyle derken 1 sene oldu smdi baska doktora gidicem fakat basına bole bisi gelen varmi hamilelige engeller oluyormudur 1 sene oldu nerdeyse 1 senedir cocuk istiyoruz fakat olmuyor ama kadin hastaliklarina gittim hic problem yok

Merhaba. 2 buçuk yaşındaki oğlumu 3 ay oldu sütten keseli. Ben de ikinci çocuğu istiyordum ve halen emzirirken denedik ve hamile kalınca keserim zaten diyordum. Emzirirken hamile kaldım zaten, çok denemedik bir engel değil ama zorlaştırıyor olabilir. Şu an 3 aylık hamileyim hamileliğin başında da emzirmişim bilmeden. Hala geliyor sıkınca. Bende hiperlaktasyon vardı ve hep mastit olurdum. Bence normaldir ya.

X