Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerinizin büyümemesinin sebebi

minimini9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
186
5
merhaba ben doğal göğüs b. yöntemlerinin altına yazdığınız yorumlara baktım..
gelip mesela rezenenin altına "ben 15 gün kullandım hiçbir etki yapmadı işe yaramıyor!!" yazmışsınız.. olmaz.. 15 günde hiçbirşey etki etmez en az 2 ay devam etmeniz gerekli.. 2 ay kullanıp ay işe yaramadı diye bırakanda var.. birazcık sabırlı olmalısınız.. 6 ay azimle 2 beden büyüten insanlar var.. biraz azim yapın ve mucize beklemeyin lütfen..

Cok haklisin hevesle baslayip 2 gune birakiyoruz hepimiz nerdeyse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynı fikirdeyim...nice programalr yaptım ama hiçbirini doğrudürüst uygulamadım..

Cok haklisin hevesle baslayip 2 gune birakiyoruz hepimiz nerdeyse

benim 1.5 ay oldu dolgunlaşıtı azıcık ama bende bırakıcam neredeyse o derece çaresizim umudum kalmadı sürekli Allah' a soruyorum niye benimkiler büyük değil diye...

benim 1.5 ay oldu dolgunlaşıtı azıcık ama bende bırakıcam neredeyse o derece çaresizim umudum kalmadı sürekli Allah' a soruyorum niye benimkiler büyük değil diye...

bencede 6 ay düzenli yapmak şart zaten...
sen 1.5 ayda neler yaptın canım..bide ölçülerin nasıldı

Ck iyi anliyorum cnm bende oyleyim masaj ve caya devam ama bakalim

bir ara baya dolgunluk yaptı karden marka mersin yağı sürüyordum sonra bitti benden başka marka aldım onun yüzünden söndü

Bende kullandm mersin yagini cok gecen sene 1 seneye yakin bende hic bisi yapmadi sertlestirdi tek o kadar

Bi bilsemmm bi bilsem duzenli denemek lazim masaj cok onemli ozellikle

6 ay kullanıp büyüteni var ben çok araştırdım sanmakla değil araştırmakla öğrenilebiliyor

2 beden büyütmek demek, göğüs çevresinin 10 cm büyümesi demek, hem de bu büyüme kalıcı olacak.
bunu eleştirmek için söylemiyorum keşke böyle bir şey olsa da hepimiz yapsak
ben baştan inanmadığım için herhalde yapsam da işe yaramaz, ama siz inançlısınız, denemekten zarar olmaz. işe yararsa bizlerde yaparız neden olmasın.

12 cm büyüten bile var int e bak leopar delisi diye bir blog yazarı yaptı.. ama aniden çayları bırakırsan küçülüyormuş tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…