Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gögüslerini büyütmek isteyenler dikkat!!

bnm braz snrli bi yapım var snirli insan die bahsettiğinz kşi ben olblrm ama bnm sinrlednğim şey kafamızı kuma gömdğümzü söylemesi snuçta utanılcak brşey yapmıyruz ve üzüldüm elştri var elştri var ben daha 17 yaşındayım ve onun söyledği şeyler benm ve bnm gbilern tüm umudunu yok edeblcek cinsten umarım kndmi anltblmişimdr :kedi:

Doğrusu seni kastetmemiştim Gerard, forumun genelini kastetmiştim.
On yedi yaşında olduğunu öğrenmişken, otuz beş yaşına gelmiş biri olarak, naçizane tavsiyede bulunmak istiyorum. Öncelikle bir doktorla bu problemini paylaş. Östradiol, progesteron, Fsh, Lh, prolaktin vs...hormonlarını tetkik ettir. Kıytırık bir doktor seçimi yerine bulunduğun şehrin en iyi olduğuna inandığın doktorla yola çıktığında eminim ki çözümlere ulaşacaksındır. Hiçbir gelişim gösteremesen de nedenini bileceksindir ki bu bile yeter.

izmit_41 bu konuda doktora gidersen sonuçlardan bizi de haberdar et lütfen . ben de gittim hormonlarda bir sorun yok dedi trod sonucumu alıcam yakında ona da baktırdım amaa o soruyu soramadımkaydirigubbakcemile2 benim göğüslerim neden bu kadar büyüdü diyemedim....:gitme:

ay çok fenaadelikafadulden

doktra gtmiştm adet düzensizliğim için hormonlarmda bir sorun olmadığnı söyledi bizim sülaledeki tüm kadınlarım göğüsleri küçük en büyük bnmkiler bnmklrde 84 85 cm aralığnda 83 tü byüttüm tavsiyelrn için çok çok saol ama hormonal bi bozukluğum yoka.s.

Eleştiri var eleştiri var diyenler arada sırada gazetelerdeki köşe yazılarındaki eleştirileri okusun bir zahmet.. Acaba benimkilerden ne kadar farklı?????? Pek okumamışlar anladığım kadarıyla kaydirigubbakcemile3 Hem belki bilimsel eleştirilere rast gelirsiniz belki de ne kadar haklı olduğumu görürsünüz... AYRICA BKZ TÜRK DİL KURUMU:"DEVEKUŞU GİBİ KAFASINI KUMA GÖMMEK"=GÜZEL TÜRKÇEMİZDEKİ BİR DEYİM... Deyim eşit değildir hakaret..İlkokuldan itibaren Türkçe dersi görüyorsunuz "deyim" diye birşey öğrenmişsinizdir herhalde....Deyimle hakaretin farklı şeyler olduğunu anlayacak muhakeme yeteneğiniz de -varsa eğer, sorun yok.. Bu arada TDK'nın deyimler sözlüğünü tavsiye ederim işinize yarar belki kaydirigubbakcemile3 En başında söylediğim şey yine gerçekleşti malesef, ama hiç şaşırmadım,siz ancak birbirinizin sırtını sıvazladığınız sürece sorun yok, ben bu forumlarda eleştiriye uğrayıp da karşılığında online sinir krizi geçirmeyen kadına rastlamadım:))))))

Son düzenleme:
Ayrıca bilim Allah yok diyor ama İSPAT EDEMİYOR, kanser yapar/zararlı diyor ve İSPAT EDİYOR Bundan daha zekice bir savunma yapabilirdiniz herhalde :roflol:

sen burada insanları tahrik ediyorsun !
şimdi de cahil muamelesi yapıyorsun!
Kullandığın deyimler gayet eçık ve net! Ne anlama geldiğini de anlayabiliyoruz!
Hadsizliğine hadsizlik ekliyorsun
Bu konu kapanmalı!
Her konu başlığı altında böyle insanları rencide ediyorsann insanları sinir krizine sokman gayet normal bayan hadsiz!

Son düzenleme:
"bayan hadsiz"= bana terbiye vermeye kalkışan adamın önce kendisinin terbiyeden haberdar olması lazım...

gogus buyutmeye calisan arkadaslarin genel bir hassasiyeti mevcut bu forumda. bu da yaptiklarinin aslinda tehlikeli oldugunu bildiklerinden, daha fazla uyarilmak istemediklerinden kaynaklaniyor. baslangicta kimse siz ne yaparsaniz yapin gogusleriniz buyumez dememis. buyur tabi..dogadaki butun ostrojen kaynaklari bitkilerin caylarini icip yaglarini surerseniz hergun tabiki buyur. ama zararli... bunu da 35 yasina gelmis bir kadindan baska kimse anlayamaz. cunku o dakika itibariyle her kadin kansere yakalanma riskiyle yasar.daha yaslariniz cogunlukla kucuk o yuzden guzelligi sagligin onune koyabiliyorsunuz. temennimiz degil tabiki ama dogal yada krem yoluyla gogus buyutmeye calisanlar bilmem kac kat risk grubundalar. eger bunu kabul etmiyorsaniz gercekten kafaniz kumun icindedir.. ha yok bu riskin farkindayiz diyorsaniz da farkli sekillerde cevap vermek yerine bunu direk soyleyin de insanlar sizi uyararak iyi birsey yaptiklarini sanmasinlar. insanlar sirf ukalalik olsun diye yazmiyor buraya..gercekten iyi niyetle size olayin ic yuzunu gostermeye calisiyorlar. biliyorsaniz bir daha duyun,umursamayin..bilmiyorsaniz da en azindan"sagolun uyarilar icin ama ilgilenmiyoruz bu kismiyla" diyiverin.

önce "biraz akıllı olsalar" gibi birşey kullandın cümlenin içinde....Sonra bunun aptal anlamına gelmediğini savundun! O örnek verdiğin deyimin bu konuda ne anlama geldiğini eminim herkes anlamıştır ama sen katmerli bir terbiyesizlik yaparak bir de cahil yerine koydun! Şimdi benim terbiyesiz olduğumu söyleyemezsin!
Burada benim de eleştirilerim olmuştur! Her konuda "canım, cicim, kuzum" diyerek yorum yapılmayacağı gibi kelimeler de seçilmelidir! Ben bu sitede eleştiri yapacağım diye hiçbir üyenin kalbini kırmadım yada yargılamadım! Zararlı olduğunu söyler,uyarını yapar geçersin!Eleştiri de adabında yapılır! İnsanları yargılayarak, nasıl bir psikoloji içinde olduğunu bilmeden ön yargılarda bulunarak yada cahil yerine koyarak değil!

Höffffsssssssss valla uğraşamayacağım sizinle, anlaşılıyor ki sinirsel bir rahatsızlığınız var..Geçmiş olsun!..........

saygı duyarım...
konuyu açan konu sahibi arkadaşa da saygı duyarım. uyarılar için, uygun bir dille dile getirdikleri için...
Ama sert bir dille kalp kıran insanlara anlayışım yok! Kimse kimseyi yargılayamaz.
Evet dediğiniz gibi burada birçok kişi yaş itibariyle çok genç. Ve dediğiniz gibi belki bunların farkına 35 yaşına geldiği zaman varacak. Burada çok kişi sırf göğüslerinin küçüklüğü nedeniyle psikolojik olarak etkileniyor..Eleştiri yapılırken uygun bir dille yapılır!
Ve ben şahsım adına kimyasal içeren kremler,ağız yoluyla alınan ilaçların zararı olduğuna inanıyor, ama kara üzüm çekirdeği yemenin yada göğüse masaj uygulamanın kansere yol açacağına inanmıyorum! ki madem masaj kansere yol açıyor, o zaman kimse eşlerine göğüslerini de elletmesin...
Herkesin nacizane fikri! Eleştiri yapıyorum diyerek herkes istediği gibi konuşamaz kanımca!
Yapılan yorumlar ortada! Yapılan muamelelerde.... Ben bu polemiğe daha fazla girmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Höffffsssssssss valla uğraşamayacağım sizinle, anlaşılıyor ki sinirsel bir rahatsızlığınız var..Geçmiş olsun!..........

:)
sinirsel bir rahatsızlığım olsa senin gibi ona buna sarardım burada:)
sana insanların kalbi kırılır mı diye düşünmeden yaptığın yorumlarının karşılığını verdim sadece

buyrunnnnnnnnn

Zaten arkadaşın üyeliği iptal olmuş. Bence isabetli de olmuş aslında. Çörekotu yağının kanser yapabilitesinin de baya düşük olduğunu düşünüyorum ben, eğer öyle bir ihtimal varsa. :ecrin_bebek:

Valla canım ben de inanmıyorum o satılan kremlere, yada ağız yoluyla alınan bir sürü ilaç var bunun için..Ama güvenemem. Nedir?Ne vardır içinde?Hormonları mı etkiler?Sağlığımızı mı bozar...

Ama kara üzüm çekirdeği ile ya da göğüse masaj yapmakla Allah korusun kanser olunacağına ihtimal veremiyorum; ki kara üzüm çekirdeğini göğüs büyütmek için değil, sağlık için tüketenler var.Damarlar için faydalı, hipertansiyon,kalp krizi olasılığını düşürüyor,üstelik çok iyi bir antioksidan!
Göğüse masaj yapmayla da kanser olunuyorsa; dediğim gibi kimse elletmesin göğüslerini o zaman eşlerine bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…