Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gögüslerini büyütmek isteyenler dikkat!!

yeliz_kk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
239
1
arkadaşlar ben göğüs estetiği olmak istiyorum uzun zamandır... ve çok fazla araştırma yaptım. gerçi ben küçültmek istiyorum. ama hem büyütme hem de küçültmeyle ilgili olarak çok geniş çaplı araştırma yaptım. ameliyatları izledim.

ve sonuç: österojen hormonu eklenmeden asla göğüs normal yolla yani ameliyatsız büyütülemezzz!!!! ve fazla österojen de meme kanserine sebep olur bunun haricinde sadece silikonla büyüme sağlanabilir. şu satılan gögüs büyütme jelleri kremler de österojen katkılıdır ve bu şekilde geçici bir büyüme formu yaratırlar. bıraktığınızdada bir süre sonra göğüsler eski hallerine döner.. daha da kötüsü hayal kırıklığı kanser riski ve boşa harcadığınız zamanla kalırsınız..

benden söylemesi. doktorlarla da görüşün. net araştırma yapın. kulaktan dolma hareket etmeyin. zaten biraz mantıklı düşünürsek bunların ne kadar yararsız olacağını farkına varırız. vücudumuzdaki bazı organlarımız malesefki herhangi bir cerrahi müdehale olmaksızın istediğimiz forma gelemiyor. lütfen sağlığınızla oynamayın. bu çok ciddi sıkıntılara sebep olabilir:eek:lmaz:

Son düzenleme:
Benim göğüslerimle bir problemim yok. Ancak bu haklı uyarı için teşekkür ediyorum... Ben de o tarz kremlere hiç güvenmemişimdir. O kadar düzgün şeyler olsalar bu kadar insan silikon taktırır mı...

Benim göğüslerimle bir problemim yok. Ancak bu haklı uyarı için teşekkür ediyorum... Ben de o tarz kremlere hiç güvenmemişimdir. O kadar düzgün şeyler olsalar bu kadar insan silikon taktırır mı...

kesinlikle öyle... ki zaten mantıklı bi açıklamaları da yokki...

sonuçta sarkmalar deri deformasyonundan kaynaklanır ve kesinlikle o derinin alınması gerekir. büyümesi ise hormonlarla ya da yapıyla alakalıdır ve asla mücize çözümler öle oturduğun yerden olmaz...

ayrıca österojen fazlası da bazı organlarda kansere sebep olur...

yeliz_kk , Hay ağzına sağlık arkadaşım...Az da olsa böyle aklı başında insanlar çıkıyor çok şükür... Ben başka bir topicte bunu söyleyince milletin hırsından gözü döndü resmen... Birazcık akıllı olup araştırsalar, birkaç doktora sorsalar onlar da görecekler gerçeği ama gerçeklerle yüzleşmek istemediklerinden devekuşu gibi kafalarını kuma sokuyorlar, kendi kendilerine hayal pompalayıp kendi kendilerini inandırıyorlar.. Zaten doktora sorsalar doktor böyle hastayı muayenehanesinden kovacağından onlar da bu gerçeğin farkında ve o yüzden de doktora sormak İŞLERİNE GELMİYOR...

haklı olan yanlarınız var..
ancak herkes estetik olacak para bulamaz.. o ilaçlar 50 lira ameliat 5 milyar yani..
benimde kçük 75 işte.. ama büyüten o kadar çok insan var ki bence bu inanç meselesi.. evet elbette ilaç kram vs vs kulalnarak 75 i 90 yapamayız ama zaten çok göğüs isteyen insalar yok burada boshayallersmile 80 i dolduracak kadar istiyorlar buda zaten 7-8 cm kadar fark ile oluyor..
tabi ki zararlı olabilir ama şu devirde zararsız olan ne var ki :-) yediğiniz içtiğiniz kullandığız kozmetikler bile kanse içeriyor! haksız mıyım ? uyarınız için sağolun ama ben o kçük şişelerden mucize beklemiyoru zaten hiç kimse beklemiyor.. istedikleri gerçekten büyük fark ise evet bunu başaramazlar.. ve ben her zaman söyledğim gibi böyle kalırım ama silikon taktırmam :)
dediğim gibi uyarı için herkes adına teşkkür ederm

yeliz_kk , Hay ağzına sağlık arkadaşım...Az da olsa böyle aklı başında insanlar çıkıyor çok şükür... Ben başka bir topicte bunu söyleyince milletin hırsından gözü döndü resmen... Birazcık akıllı olup araştırsalar, birkaç doktora sorsalar onlar da görecekler gerçeği ama gerçeklerle yüzleşmek istemediklerinden devekuşu gibi kafalarını kuma sokuyorlar, kendi kendilerine hayal pompalayıp kendi kendilerini inandırıyorlar.. Zaten doktora sorsalar doktor böyle hastayı muayenehanesinden kovacağından onlar da bu gerçeğin farkında ve o yüzden de doktora sormak İŞLERİNE GELMİYOR...

evet göğüse dışarıdan uygulanan kremlerin ilaçların muhakkak zararları vardır..buna illaki yok demek mantıksız olandır! uyarısı içinde konu sahibi arkadaşa teşekkürler.uyarısını yapmış....

fakat siz tatlicadi... biraz akıllı olsalar falan demişsiniz. burada göğüs büyütmek için didinen hiç bir arkadaşım aptal değil!!!!! kelimelerinizi seçerken dikkatli olun :eek:klava: kimse devekuşu gibi toprağın altına gömmüyor kafasını!!!! kimse kendi kendine hayal pompalayıp kendilerini inandırmıyor :kızgın: benn masaj ile göğüslerimi 4 cm büyütüp bir sonuca ulaştım!! ve benim gibi sonuç alan onlarca arkadaş var burada! Aptal mıydım da uğraştım ben bunlarla!!! hayal pompalayarak kendimi mi avuttum!!! Kelimelerini seçerek yaz

:enbuyukkk:

doktorlar oyle soyluyor fakat buyuten var ayricada amerika li bir doktorun çalismalari bazi bitkilerin kullanilarak goguslerin buyuyebilecegini gosterdi ona bakilirsa doktorlar saçlarin ayda belli bir cm den fazla uzamayacagini soyluyor ama ben bakimla saçlarimi ayda 4-5 cm uzatabiliyorum ayricada çogumuz dogal yontemler kullaniyoruz gunde iki tane hurma yemenin ya da kuç un ya da çorekotunun beni kanser yapabilecegine inanmak çok guç ki baska bir suru insan sagligini tehdit eden seyler hayatimizda onemli yerler almisken

doktorlar oyle soyluyor fakat buyuten var ayricada amerika li bir doktorun çalismalari bazi bitkilerin kullanilarak goguslerin buyuyebilecegini gosterdi ona bakilirsa doktorlar saçlarin ayda belli bir cm den fazla uzamayacagini soyluyor ama ben bakimla saçlarimi ayda 4-5 cm uzatabiliyorum ayricada çogumuz dogal yontemler kullaniyoruz gunde iki tane hurma yemenin ya da kuç un ya da çorekotunun beni kanser yapabilecegine inanmak çok guç ki baska bir suru insan sagligini tehdit eden seyler hayatimizda onemli yerler almisken

aynen katılıyorum.vereliniortakhaplar jeller degil tabiki

yani onlar birazcik tehlikeli sonuçta içinde ne oldugunu bilmiyoruz ama hiç buyumez diye bisey yok benim simdiden 3 cm buyudu bile

yani onlar birazcik tehlikeli sonuçta içinde ne oldugunu bilmiyoruz ama hiç buyumez diye bisey yok benim simdiden 3 cm buyudu bile

boşversene hayal pompalayarak kendi kendimize öyle hissediyoruz canım biz:))

4 cm'de ben büyüttüm masaj ile, kara üzüm çekirdeği ile.....
analatamazsın, anlamazlar :mymeka: bir de hakaret ederler!

ya şimdi bu insanların göğüsleri eminim ki 80-85 yani iyi halde o yüzden bırbırbır konuşur dururlar e ne demişler ''bekara kadın boşamak kolay gelir''
:enbuyukkk:

arkadaşlr tok açın halinden anlmazmş. ben hep istemek başarmanın yarısıdr lafına çok inanırım ben yeni bşldım evet bi gelişme yok ama istyrum ve başarıcam. lütfen eleştrirken hakaret etmedn elştrn ki kalplermz kırılmasn. evet göğüslermz küçük olblr ama bu yüzden utanmıyruz bu utanlıcak bşy değil ne demek deve kuşu gbi kafamızı kuma gömmek?:eek:lmaz:

arkadaşlr tok açın halinden anlmazmş. ben hep istemek başarmanın yarısıdr lafına çok inanırım ben yeni bşldım evet bi gelişme yok ama istyrum ve başarıcam. lütfen eleştrirken hakaret etmedn elştrn ki kalplermz kırılmasn. evet göğüslermz küçük olblr ama bu yüzden utanmıyruz bu utanlıcak bşy değil ne demek deve kuşu gbi kafamızı kuma gömmek?:eek:lmaz:

katılıyorum inanç meslesi ve inanırsan Allah var mucizeleri var. su sürsen yarar Rabbim vermek istedikten sonra siz konuşsanız da boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :eek:lmaz: alsanaalsanasmile

Kocakarı ilaçlarıyla büyüttüğünü iddia eden asabi arkadaşlara:Google'da "placebo etkisi" yazın search tıklayın bakın bakalım neler çıkacak karşınıza...Amerikalı vs doktorların göğüsleri büyüttüğünü iddia eden araştırmalarına gelince:Aynı bilim adamları bir de bu otların-ilaçların büyütürken kanser riskini yüzde kaçlara çıkardığını da araştırmışlar onlara da bir bakın bence..Ben devekuşu gibi kafasını kuma gömmek diye buna diyorum işte..Her zamanki gibi doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar alıştık artık bunlara..Bu forumlarda millet birbirine "canım-cicim-tatlım-şekerim" derken ortalık sütliman, biri kalkıp eleştiri yapsa kıyamet kopuyor millet yaygarayı basıyor yasakkelime O zaman o mucizevi masaj formüllerinizi, ilaçlarınızı falan kamuoyuyla paylaşın da tıp tarihine adınız geçsin fena mı olur... Sayenizde estetik cerrahisi tarihe karışacak bu şekilde..Ben akıllı olsalar dedim kimseye aptal demedim, akıllının karşıtı aptal mıdır???? Bu nasıl bir yorum yapma gücü :roflol: Tıbbi olarak böylesine şaibeli birşey yapıyorsanız eleştiriye de hazır olacaksınız..Ben bugüne kadar hep açık sözlü dürüst bir insan oldum bugünden sonra da öyle olacağım hiç kusura bakmayın.. Tok açın halinden anlamaz diyorsunuz benim ölçüm de 34AA, benimki de büyük değil yani, ama böyle şeylerden medet ummuyorum kendimle barışık bir insanım çok şükür..

Son düzenleme:
Kocakarı ilaçlarıyla büyüttüğünü iddia eden asabi arkadaşlara:Google'da "placebo etkisi" yazın search tıklayın bakın bakalım neler çıkacak karşınıza...Amerikalı vs doktorların göğüsleri büyüttüğünü iddia eden araştırmalarına gelince:Aynı bilim adamları bir de bu otların-ilaçların büyütürken kanser riskini yüzde kaçlara çıkardığını da araştırmışlar onlara da bir bakın bence..Ben devekuşu gibi kafasını kuma gömmek diye buna diyorum işte..Her zamanki gibi doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar alıştık artık bunlara..Bu forumlarda millet birbirine "canım-cicim-tatlım-şekerim" derken ortalık sütliman, biri kalkıp eleştiri yapsa kıyamet kopuyor millet yaygarayı basıyor yasakkelime O zaman o mucizevi masaj formüllerinizi, ilaçlarınızı falan kamuoyuyla paylaşın da tıp tarihine adınız geçsin fena mı olur... Sayenizde estetik cerrahisi tarihe karışacak bu şekilde..Ben akıllı olsalar dedim kimseye aptal demedim, akıllının karşıtı aptal mıdır???? Bu nasıl bir yorum yapma gücü :roflol: Tıbbi olarak böylesine şaibeli birşey yapıyorsanız eleştiriye de hazır olacaksınız..Ben bugüne kadar hep açık sözlü dürüst bir insan oldum bugünden sonra da öyle olacağım hiç kusura bakmayın.. Tok açın halinden anlamaz diyorsunuz benim ölçüm de 34AA, benimki de büyük değil yani, ama böyle şeylerden medet ummuyorum kendimle barışık bir insanım çok şükür..

sana bize akıl ver diyen olamdı akıl isteyen olmadıysa ve ölçülerinden memnunsan bu topicte sivrilik yapmana hiç gerek yok!!!!! göğüs büyütmek isteyen dolu olan bir yere bilim bilmem ne zırt pırt bişyler.. ona bakarsan bilim ALLAH yok diyor göremedikleri hiç bir şeye inanmayan bilim..ben estetik cerrah olsam krem işe yarar der miyim sence :KK70: salak mıyım ben ? tabiki yaramaz silikon takın derim..

büyüttüklerimizi meşur bilimle açıkla.. hadi bakalım 4-5 cm sürekli yanlış mı ölçüyor bu mezura?

aksiyon mu arıyorsun yada sataşmak mı? git başka topiğe.. mutluyum küçük göğüslerimle diye konu aç orda yap dırdırını. rahatsız etmeye hakkın yok kimseyi.. :enbuyukkk:

tabki eleştri yapılacak tbki kendi yorumlrını söyliycesn bizim lafımız yok buna olmazda ama deve kuşu gbi kafayı kumlra sokmak yok efendm akıllı olalm bilim ne güne duryo fln bunlar elştri çizgsnden artık kaymış hakart ksmına geçmş sen kimsn ki kime kafanı kuma gömüyosun diosun CANIM CİCİM ŞEKERİMM opuyorumnanaktan bir estetk cerrah da zaten bna tabi cnm büytsün sür yağlrı 4 milyondan bi şişe alda ben amlyt yapmiyim de batiyim dicek dmi sırnaşık şey evet buna inanmıyo olblrsin ve gayt normal bşy inanmamn ama brz olsun ölçülü elştr bnce bu kdr insan sırf sen doğru söylüysun die mi seni dokuz köyden kovmya çalışıyo? tatlım benm 2 cm büyüdü şuan bn sna gelşmlri yazarım belki inanırsın kim blr pardon bilime sor sen inanmazsın bzm lafımıza :gitme:

eleştiri yapmanın da bir adabı vardır!! sen burada kimseyi aşağlayamazsın!
deve kuşu gibi başımızı toprağa gömüyormuşuz, kendi kedimize hayal pompalıyormuşuz,büyüdüğünü zannediyormuşuz!!!!!!! bu nasıl eleştiri ! Haddini bilmezlik ne zamadan beri eleştiri yapmak oldu.:kızgın:
Lafını sözünü seçerek konuşsan kimse böyle tepki vermezdi!
Sen resmen aşağlamışsın burada milleti! Herkeste susup oturacak aşağı değil mi!
Konu sahibi arkadaş almadı senin aldığın tepkileri!!!! Kurduğun cümlelerin hiçbiri bilgilendirmek amaçlı değil sivrilik yapmaya çalışmışsın burada:kızgın:
Kimse kremlerin yada ilaçların çok sağlıklı olduklarını düşünmüyor burada!

Masajımı da yapıyorumm, kara üzüm çekirdeğimi de yiyorum oh gayet sağlıklı 4 cm'de büyüttüm! lülülülülülü

eleştiri yapmanın da bir adabı vardır!! sen burada kimseyi aşağlayamazsın!
deve kuşu gibi başımızı toprağa gömüyormuşuz, kendi kedimize hayal pompalıyormuşuz,büyüdüğünü zannediyormuşuz!!!!!!! bu nasıl eleştiri ! Haddini bilmezlik ne zamadan beri eleştiri yapmak oldu.:kızgın:
Lafını sözünü seçerek konuşsan kimse böyle tepki vermezdi!
Sen resmen aşağlamışsın burada milleti! Herkeste susup oturacak aşağı değil mi!
Konu sahibi arkadaş almadı senin aldığın tepkileri!!!! Kurduğun cümlelerin hiçbiri bilgilendirmek amaçlı değil sivrilik yapmaya çalışmışsın burada:kızgın:
Kimse kremlerin yada ilaçların çok sağlıklı olduklarını düşünmüyor burada!

Masajımı da yapıyorumm, kara üzüm çekirdeğimi de yiyorum oh gayet sağlıklı 4 cm'de büyüttüm! lülülülülülü

kaydirigubbakcemile5

Şu son dönemde halkımız eski tabiblerin uyguladıkları tedavi yöntemlerini, bitkilerin mucizevi devalarını,unutulmuş veya unutturulmaya çalışılmış gerçek tıp ilmini yeniden keşfetmeye başladığından ,doktorları ve eczacıları bir telaştır almış gidiyor.

Eğer Hipokrates'i araştırırsanız kullanmış olduğu tedavi yönteminin ,kocakarı ilaçları diye örtpas edilen yöntem olduğunu bulursunuz. Fakat bu doğal tedavi yöntemleri gelişigüzel kullanılamaz.
4 mizacı bilmek gerekir.Her insanın farklı mizaçları vardır.Yaratılmış bütün gıdalarında bir mizacı vardır.O yüzden hem kendi mizacımızı hem bitkilerin mizacını bilmemiz gerekir.
Bu doğal tedavi yöntemi Öyle aktara gidip benim şu sorunuma ne önerirsiniz deyip ,sonra basma kalıp şifalı bitkiler kitabından görerek kafasına göre ot ,macun ,kür öneren cahil aktarların önermiş olmasıyla olmuyor arkadaşlar.Ben bu ilmi çok araştırdım.
Bu tamamlayıcı ,bütünleyici tıp ilmini dr. erdoğan zaim diye bir şahsa ulaştım.
Demek halen unutturulmaya çalışılan bu ilmi gün yüzüne çıkarmaya çalışanlar varmış.

Yani demek istediğim ,bilinçsizce yapılan doğal yöntemlere bakarak bu ilmi küçümsemek çok yanlış.
Doktorlarda aslında çok iyi biliyorlar bu ilmi ama nedense işlerine gelmiyor...!!

Aslında umut kırıcı mesajlar karşısında agresif yaklaşımlar gösterilmemeli. Kimi tamamlayıcı ürünlerle umuduna umut katar, umuduna inancı da ekler amacına ulaşmaya çalışır. Aradan uzun süre de geçse bir bakmış katettiği yol bir arpa boyu bile değil. Sonuç istenilen olmayınca da doğru yolu göstermeye çalışana agresifçe sözler sarfeder. Doğrusu kimse kimsenin kalbini kırmadan cümlelerini yazmalı. Hiç kimse 'yut üzüm çekirdeğini, iç rezene çayını, yağla göğüslerini büyür şekerim' diye yazmak da zorunda değil. Bazı üyelerin mesajlarını okurken bile 'amma da sinirli bir tip' demeden edemiyor insan.
Son birkaç aydır masaj yağıyla göğüslerini büyütmeye çalışmış biri olarak yazmak gerekirse; dört-beş santimlik büyümeler kişiyi sanmıyorum tatmin etsin. Hele ki omuzlar genişse. Omuz genişliği dar olan için ideal bir gelişme olabilir ama benim gibi omuzları geniş biri için dört - beş- altı santim çok da fark edilir bir gelişme sayılamaz.Çünkü beden o gelişmeyi gösteremiyor. Velevki gelişmeler tatmin edici, ya yıpratıcı uğraşlarla beraber sıkıntılı bekleyiş dönemine ne demeli. Neyse, bu uğraşı kişiyi ilgilendiren mevzu.
Meme gelişiminin kadının regl dönemi gibi önemli bir mevzu olduğunu kabul edersek, nasıl ki düzensiz regl döneminin nedenlerini araştırmak için doktora gidiyorsak meme yapısı gelişmediğinde de aynı şeyi yapmalıyız diye düşünüyorum.

X