Göğüslerim ne Zaman ve ne kadar büyür

Bilemiyorum açıkçası
Herhalde güzel dekolte yaratıyordur

Şu içinde üç çizgi şeklinde destek olan sutyenler güzel dekolte yaratıyor ama
Aklınızda bulunsun kızlar
Çok güzel toparlıyor

Lasenzanın bilmem kaç kat büyütenlerinden almıştım 4-5 tane onları kullanıyorum hala. Onlarla hayat çok güzel de işte, sırtı açık bir şey giyince bitti, yatakta çıkarınca bitti

Allahtan mayolardada destekli olanları ürettiler. Bir zamanlar yoktu. Onlarda da denizden çıkınca önce biraz suyunu sıkmak gerekiyor ama olsun . Gene de üçgen mayolara falan çok özeniyorum. Yeniden 38 bedene düşersem küçük müçük alıcam onlardan.

Ay herkesin derdi farklı.bende şöyle 75_85 olsaydı derim.Memeler maşallah bende ne gömlek giyen biliyorum ne çeket bol ver çok büyük olmasın.Giyim sıkıntılı bi de sırt ağrısı bi oglum var ikinciye hamileyim milletin karnı büyür benim memeler büyüyor.İleride küçültmeyi düşünüyorum.saglik olsun da memeyi dert etme.

Ya yeri gelmişken sorayım
Son zamanlarda sutyensiz gezerken göğüslerim ağrıyor
Normal midir
Önceden hiç giymezdim evdeyken şimdi birkaç saat sonra ağrı yapmaya başlıyor
Aşağı çektiğinden midir acaba

kilo alımından esneklik yapmış olabilir canım. kg alırken büyür gögüsler birde özel dönemlerin yakınsa onda da hassaslaşıyor. birde serbest dolaşmaya alışık değilse yadırgıyordur

75 di benim çok mutlu idim.. doğum sonrası 90 oldu nasil zayiflaticam hareketli bi yerde degil:)

Boyuna posuna uygun olsun da yoksa hamallik :)

Bilemiyorum açıkçası
Herhalde güzel dekolte yaratıyordur

Şu içinde üç çizgi şeklinde destek olan sutyenler güzel dekolte yaratıyor ama
Aklınızda bulunsun kızlar
Çok güzel toparlıyor
Nasıl sutyenler onlar anlamadım

Benim aynı böyle Ama bana yarattığı etkiler daha büyük. Sırt ağrısı, kapanmayan düğmeler, alt beden üst beden uyumsuzluğu hiçbir zaman takım bikini giyemedim mesela. He bir de göğüs büyük omuzlar geniş olunca salaş bluzler hiç yakışmıyor yavru fil gibi oluyorsun. Hep dar giyiyorum o yüzden oysaki salaş kıyafetler de çok hoşuma gidiyor. Tek iyi yanı eşim çok mutlu :))

küçük meme iyidir, sarkmaz, pörsümez, kıymetini bil.
söylemesi ayıp benim anneminkiler yaşına ve o kadar doğuma rağmen hala taş gibi, ben bu bakımdan hala tarafıma çekmişim, yaş ilerledikçe bütün halalarımın yarı göbeğine doğru sarkıyor. ben 25 yaşındayım şimdilik öyle bir sorun yok ama geleceğim 3 aşağı 5 yukarı belli

kilo alımından esneklik yapmış olabilir canım. kg alırken büyür gögüsler birde özel dönemlerin yakınsa onda da hassaslaşıyor. birde serbest dolaşmaya alışık değilse yadırgıyordur

çok alışıktı serbest dolaşmaya ama bu ağrı sızı çok enteresan geçmezse doktora gitmeyi de düşünüyorum
benim tahminim de kilo alımından büyüdüğü için ağırlık yapması

Nasıl sutyenler onlar anlamadım

altan barkmenin, internetten baktım ama iç kısmını göstermediği için bilemiyorum
iç kısmı normal düz destekli değil
3 parçaya bölünmüş halde
o yüzden daha çok toparlıyor ve güzel bir dekolte yaratıyor
75i var üstelik bende
istiyorsanız özelden resmini atabilirim, zaten acayip şeklini unutmazsınız bir kere görünce
bu ara yeni moda galiba :)
şimdi buraya atmayayım giyilmiş sutyenimi tuhaf olur

http://www.filizicgiyim.com/altan-sutyen-woow-100-cd

burada buldum ama iç kısmını göstermiyor işte :/

Ozelden atabilir misin

hahah olabilir sütyeni bende merak ettim

Bende 23 yasindayim oglan cocugundan farkim yoktu surekli corap tıkıstırıyodum sadece 1 cm gogus dokum vardi ve cok sukurki 3 ay önce gözümü karartıp yaptirdim . simdi dimdik dolgun ve en önemlisi özgüven tavan. Gögsumu gere gere yurumek bu olsa gerek

Büyümeyebilir de :) takıntı yapma. En kötü push up kankin olur. Ama 20ye kadar bir şeyler oluyor yani.

Bana da 20 dedileeer, evlenince dedileeer, hamile kalınca dediler hep a cup

Şimdi de doğurunca diyorlar, değnek sallıyorum.

Yarım limonlarımla barışığım.

Daha 14 yaşındasın dert etme büyür onlar gobegin onde olmasi da normal o yaşta 18 yasindayim boyum senden 2-3 cm kisa 90 beden gogsum var sıkıyor beden bulamiyorum heryerde takamiyorum bile dogru duzgun disaridan eve gelince direk cikariyorum :'( Su an istiyorsundur gorunus olarak Allahi var guzel duruyor da sahip olmak cok ayri dert cizgi film karakterli tshirt giyip sevimli olmak istedim mickey mauseun agzi kaydi memeden canavara dondu isteme bence ilerde buyur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…