Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim çok küçük..Dolgun olması için ne yapmalıyım?

burcu135

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
478
1
arkadaslar göğüslerim iri dolgun olması için ne yapabilirim yardım edin lütfen

göğüslerine masaj yap ben öyle yapıyorum bir de evdeyken styen takma. ben evde hiç sütyen takmıyorum ama zor oluyor. ğöğüslerimin ucu çok belli olyor o yüzdeen kalın bişi giymek zorunda kalıyorum.ama dolgunlk oluyor yani

yok cnm hiç sarkık olmuyor.çok takma sütyen.benim normal oldukları halde ben genelde takmam.elinle bol bol masaj yap

tamam bi masaj tavsiyen varmı yoksa elimle herhangi bi hareket yapsam olrmu? bide sen faydasını grdünmü canım masajla?

canim, ben gogusler dik durmasi icin spor yapiyorum,, fazla surmuyor... gunde 3/5dak yeterli,, yane.. sonra burada cok okudum... HAYIT yapragi icen cok arkadas var,,, onu tavsiye ediyorlar... ben dogal hap aliyorum.. ve bence dolgunlar.. bide bi marka var marksandspencer diye reklam oldu biraz ama neyse.. sutyen iki numara buyutuyor.. ben onu kullaniyorum.. super duruyor... ben silikon istiyordum, artik vazgectim, dogaldan guzeli yok :))

kizlar ben bisi soylemek istiyorum, bu sutyen takmamak ile ilgili .... aslinda sutyen takmak cok iyi,, gogusler sarkmiyoorr. ben boyle biliyorum

benim çok küçüktü hep dolgulu sütyen takardım hatta evlnmeden önce birkaç yerden fiyat ve bilgi almıştım silikon için şimdi 15 aylık bir kızım var hala emiyor ve göğüslerim tam hayal ettiğim gibi inşallah emme bitince eski haline dönmez

eski haline dönmez ama biraz küçülür herhalde ama umarım olmaz ...

benim de 75'i dolu dolu doldururdu eskiden göğüslerim. sonra oğlumu emzirirken kocaman oldular. hiç dönmese eski haline derdim hep. şimdi oğlum 2 yaşında, göğüslerim 75'i doldurmayı bırak, bir bu kadar daha olsa ancak dolgulu sütyeni doldururlar. zaten ufacık olan göğüsler şimdi avucumun içinde kaybolur oldular artık tek çare estetik cerrahi sanırım. :18:

ya ewlenince büyür diyolar ama bn simdi dolgun olmasını istiyorum kollarımla itiyorm ikisini biribrne masajda yapıyorm bakalm nlcak ya off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…