göğüslerim birbirinden ayrık

klmnoprs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2015
2
0
bende şöyle bir durum var. göğüslerim küçük ama asıl derdim birbirinden aşırı derecede ayrık olması göğüs uçlarım karşıya bakmıyor. sağ göğüs ucum çok sağa sol göğüs ucumsa çok sola bakıyor. yani biri anyaya biri konyaya bakıyor. bunu masajla en azından göğüsleri birbirine yaklaştırma şeklinde düzelmesini sağlayabilir miyim? ya da başka çözümleri var mı bu işin?

Göğüs yapınıza uygun südyen kullanmanızı tavsiye diyorum. Ve sağlıklı olmasa da yatarken südyen takmak şekli koruyor.

Göğüs yapısıyla alakalı bi durum herkesin aynı olmuyor ki sütyen takarak yakınlaştırırsınız çıkarınca ayrılır yapacak bişey yok :) benim gibi..

bende şöyle bir durum var. göğüslerim küçük ama asıl derdim birbirinden aşırı derecede ayrık olması göğüs uçlarım karşıya bakmıyor. sağ göğüs ucum çok sağa sol göğüs ucumsa çok sola bakıyor. yani biri anyaya biri konyaya bakıyor. bunu masajla en azından göğüsleri birbirine yaklaştırma şeklinde düzelmesini sağlayabilir miyim? ya da başka çözümleri var mı bu işin?
Sutyen kullanmiyorsan ondan olabilir erken yasta sarkar

X