Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslere bitkisel krem takviyesi

gögüs ucundan ölçdüğümde 82 ydi şuan 83, 1 cm. büyüme yada dolgunlaşmadan kaynaklı bi fark var.emin olamadığım için sonraki gün bir daha ölçdüm,sonuç yine aynı.
jel'in kokusuna gelince bildiğin çilek kokusu.sürerken yoğun hissediliyor daha sonra hafif kalıyor.
bu arada bugün itibariyle 12.gün.

süpeeer yaaaa bu arada sen kaç yasındasın kardesimkaydirigubbakcemile

mrb arkadaşlar. benim 2 gün sonra bir ay olacak . 78 cm ile başladım şu anda 82 cm ve göğüslerimde dolgunluğu hissediyorum. probustta farkettiğim başka bir şey var. mesela utanırım aslında sölemeye ama :kedi: benim göğüüslerim çok ayrıktı köçük olmasından kaynaklanıyodu sanırım , şu anda birleşik gibi yani dekoltem oldu:) . bu çok hoşuma gitti:)
bakalım daha kutunun yarısı duruyo. etkilerini zaman buldukça yazıcam. zemuszemus

tanıtımında 9 ayda 8 cm yazıyodu sizler süpersiniz yaaaa.evet tatlım yasda cok önemli benim gibi 30 devirmeden baslamanız çok iyi.....sen kaç yasındasın nolur sende bizi bırakma senide eceyi de sıkı takipdeyiz.....:kedi::kedi:

beni ümitlendirdiniz şimdi. ama büyüyüp de küçülürlerse çok üzülürüm yaa.ondan korkuyorum.
bir kutu 99 lira demişsiniz. peki ne kadar süre gidiyor.
bir de ben göğüs kafesim geniş herhalde.ama önemli olan göğüs ucu ile göğüs altındaki ölçünün arsındaki fark. fark büyüdükçe cup ölçüsü artıyor diye biliyorum.
doğru mudur?
benim göğüs ucundan 83, göğüs altından da 77... 6 fark var yani A cup. 9 ayda 8 cm ihtimali varsa 91 olur. 91-77=14 e çıkar fark.
bu da dolu dolu B cup olur şaka mı?

Son düzenleme:
Eller yana kaldırılarak, mezurayı sırttan öne doğru, göğüsün alt kısmından geçecek şekilde çevreleyin ve ölçün. Çıkacak olan değer bedenin ölçüsünü gösterir. Örneğin beden ölçünüz 77 cm ise kullanmanız gereken sütyen, 80 beden olmalıdır.

1.Beden ölçümü:
Eller yana kaldırılarak, mezurayı sırttan öne doğru, göğüsün alt kısmından geçecek şekilde çevreleyin ve ölçün. Çıkacak olan değer bedenin ölçüsünü gösterir. Örneğin beden ölçünüz 77 cm ise kullanmanız gereken sütyen, 80 beden olmalıdır.
Sütyen bedenleri 5cm lik birimler halinde yükseldiğinde ana birimi 2 cm geçen değerlerde bir üst beden alınmaktadır.

2.Bone Cup ölçümü:
Mezurayı gene sırttan öne doğru, ancak bu kez göğüs ucundan geçecek şekilde çevreleyerek ölçün.

Çıkan bu değeri bir önceki ölçtüğünüz değerden çıkartın. Çıkacak olan değer birinci aşamada elde edilen değerle farklı bir ölçü olacaktır. Bu fark:

• 11 cm’e kadar ise A Cup
• 13 cm’e kadar ise B Cup
• 15 cm’e kadar ise C Cup
• 17 cm’e kadar ise DCup
• 19 cm’e kadar ise DD Cup
• 21 cm’e kadar ise E Cup
• 23 cm’e kadar ise F Cup

beni ümitlendirdiniz şimdi. ama büyüyüp de küçülürlerse çok üzülürüm yaa.ondan korkuyorum.
bir kutu 99 lira demişsiniz. peki ne kadar süre gidiyor.
bir de ben göğüs kafesim geniş herhalde.ama önemli olan göğüs ucu ile göğüs altındaki ölçünün arsındaki fark. fark büyüdükçe cup ölçüsü artıyor diye biliyorum.
doğru mudur?
benim göğüs ucundan 83, göğüs altından da 77... 6 fark var yani A cup. 9 ayda 8 cm ihtimali varsa 91 olur. 91-77=14 e çıkar fark.
bu da dolu dolu B cup olur şaka mı?

ben tanıtımlara denk gelmediğim ama müşteri hizmetlerindeki bayanlardan biri 3 aydan itibaren istenilen dolgunluğa ulaşılmaya başlanır,bazılarında ilk belirtiler ilk haftada bazılarında birkaç ayda ortaya çıkar dedi.en az 3 ay kullanılması gerekirmiş.istenilen büyümeyi elde ettikten sonra da ara sıra krem sürülmeliymiş (gün aşırı degil de mesela 15 günde bir gibi) valla krem 250 ml. ama, bence 2 ay olmasa bile 1,5 ay rahat yeter

ben tanıtımlara denk gelmediğim ama müşteri hizmetlerindeki bayanlardan biri 3 aydan itibaren istenilen dolgunluğa ulaşılmaya başlanır,bazılarında ilk belirtiler ilk haftada bazılarında birkaç ayda ortaya çıkar dedi.en az 3 ay kullanılması gerekirmiş.istenilen büyümeyi elde ettikten sonra da ara sıra krem sürülmeliymiş (gün aşırı degil de mesela 15 günde bir gibi) valla krem 250 ml. ama, bence 2 ay olmasa bile 1,5 ay rahat yeter

ece_ilke cim nasıl gidiyo gelişmeler...

kullanıyorum hala :) pek bi gelişme yok.hala bir cm'lik bir fark var.olursa olur olmazsa olmaz modundayım.
ben ara ara yazıyorum zaten,gelişme olursa muhakkak haber veririm.

nerelerdesin kanka yaaaa taaaa gerilerden buldumda baslığına bi yazayım dedim meraktayım bu krem için arastırmalarımda senin yerin çook önemli habersiz bırakma bizi noluurkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

nerelerdesin kanka yaaaa taaaa gerilerden buldumda baslığına bi yazayım dedim meraktayım bu krem için arastırmalarımda senin yerin çook önemli habersiz bırakma bizi noluurkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ya 1 cm'lik ilerleme kaydettim hala aynı : ) fakat şu da var;bir hafta sürmedim ben : ))
ama şimdi ara vermeden kullanmaya devam edicem.inan buraya iyi şeyler yazmayı herkesten daha çok istiyorum ama şimdilik bu kadar.jel bittikten sonra devam edip etmicegime karar vericem.buradan paylasırım zaten.

ya 1 cm'lik ilerleme kaydettim hala aynı : ) fakat şu da var;bir hafta sürmedim ben : ))
ama şimdi ara vermeden kullanmaya devam edicem.inan buraya iyi şeyler yazmayı herkesten daha çok istiyorum ama şimdilik bu kadar.jel bittikten sonra devam edip etmicegime karar vericem.buradan paylasırım zaten.

canım bildiğim kadarıyla bu tür kremleri hada hapları en az 1,5 2 ay ara vermeden kullanmak gerekiyomuş ara vermeseydn belki daha fazla fark olabilirdi ama inş. faydasını görürsün..güzel haberlrn bekliyoruz :))

canım bildiğim kadarıyla bu tür kremleri hada hapları en az 1,5 2 ay ara vermeden kullanmak gerekiyomuş ara vermeseydn belki daha fazla fark olabilirdi ama inş. faydasını görürsün..güzel haberlrn bekliyoruz :))

kesinlikle haklısın,biraz sabır işi.
dün tekrar başladım.bu defa jel bitene kadar düzenli kullanıcam.inşallah bir işe yarar da bende buradan almanızı öneririm : )

jel bitti gögüsler hala aynı ölçüde,sanırım birkaç ay düzenli kullanmak gerekir.işe yaradıgını söyleyemicem,üzgünüm

senin adına sevindim gerçekten.sakıncası yoksa yaşını ögrenebilir miyim?ve sigara kahve vs.gibi alışkanlıkların varmı?çünkü bunlar da etkiliyor diye düşünüyorum.

20 yaşındayım sigara kahve kullanmıyorumm. bide ben çok zayıftım 45 kiloydum şu an 55 kiloyum göğüs büyümesinde kilo almamda etkili olmuş olabilir.

Son düzenleme:
X