Göğüslerdeki damarların belirginleşmesi adet belirtisi mi, hamilelik belirtisi mi ?

ozozge

Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2013
28
0
Bizde artık bebek istiyoruz 2 aydır korunmuyorum bu ay dayanamadım adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdım 0,100 çıktı üzüldüm ama insanın içindeki umutlar bitmiyor bu kadar erken yaptırılan kan testi sonradan değişebilir mi ? Yumurtalama döneminden sonra çok kasık ağrısı çektim birkez de sabah kasığıma bıçak saplanır gibi sancı girdi birde adetime 2 gün var göğüslerimdeki damarlar çok belirginleşti bu adet belirtisi mi yoksa gebelik belirtisi mi bilemedim yaşayanlar varsa bilgi verirseniz sevinirim. Rabbimin izniyle beklenen misafir inşallah gelir :)

Son düzenleme:

bende 3 ay oldu beklemedeyim gelemedi bir türlü.tatlım bazen psikolojik olabiliyor biraz daha bekle en azından adetin geçseydi.inş bebişlerimiz tez vakitte gelir

inşallah canım inşallah ama 2 aydır hep aynı şeyi yapıyorum hep bekliycem diorum ama olmuyo bakalım 2 günüm kaldı adete inşallah olmam bazı yerlerde adete 1 hafta kala belli olur dio vazı yerlerde belli olmaz kafam iicene karıştı bide göğüsümdeki damarlar gene bi umut işte..

öyle bazı kişiler çok çok öğreniyo bazılarıda geç.inş canım inş kırmızılar gelmez bebişin seninle olur..stres iyi değil takmamak lazım ama imkanı yok.benimde adetime 10 gün var gece uykularım kaçıyor acaba oldumu olmadımı diye..umudun boş çıkmaması dileğim ama sonra çok üzülme.bende bu ay bebiş yoksa bir doktora gidicem bakalım..:128:

merhaba canım benim de senin gibi geçen ay göğüslerim normalden fazla şiştiler ve damarlar çok belli oluyodu ama yine de hastalandım psikolojik olarak etkilemişim demek ki kendimi sende düşünmemeye çalış çünkü düşündükçe kendi kendine erteliyorsun bak daha 2 aydır korunmuyormuşsun benim 1 sene oldu olmuyor üzücü bir durum ama Allah a dua etmekten ve doktora gitmekten başka yapıcak bişeyimiz yok

Rabbim hayırlısını nasip etsin ama böle bi düşünceye girip takmamakta insanın elinde olmuyo ki :/ inşallah hepimiz en kısa sürede hamile kalırız

ya bende de bi çok belirti oldu ama artık göğüslerimdekini de psikolojik yapamam die düşünmüştüm ama bakalım bende gidicem bi kadın doğuma evleneli 9 ay oldu hiç gitmedim daha

rabbim hayırlısını nasip etsin ama böle bi düşünceye girip takmamakta insanın elinde olmuyo ki :/ inşallah hepimiz en kısa sürede hamile kalırız
aminnnnnnnnn..öyle o düşünceğe girip te strese girmemek çok zor.

Cnm ben hamileyken sadece goguslerim cok sisti we damarlari cikti cok hassaslasmisdi we uzerine dahi yatamiordum baska belirti yokdu adetim bi gun gecdi idrar testi yaptim pozitif cikmisdi ins. Olur saqliklihayirli alirsin kucaqina:)

Cnm ben hamileyken sadece goguslerim cok sisti we damarlari cikti cok hassaslasmisdi we uzerine dahi yatamiordum baska belirti yokdu adetim bi gun gecdi idrar testi yaptim pozitif cikmisdi ins. Olur saqliklihayirli alirsin kucaqina:)

inşallah canım dörtgözle bekliyorum ama karnımda adet olucakmışım gibi ağrımaya başladı

Cnm bende adetimi beklerken oldu adetle ayni zaten hamilelik belrtileri ayirt etmek cok zor haberlerini bkliorum umarim hamissindir:)

İnşallah isteyen herkesin hamiş haberlerini almayı çok istiyorum çok tuhaf ve heycanlı bi bekleyiş bu bakalım hayırlısı

inşallah canım dörtgözle bekliyorum ama karnımda adet olucakmışım gibi ağrımaya başladı

benim de karnım adet olcak gibi ağrıdı göğüslerim acaip ağrıo idrarda test yaptım pozitif çıktı beta yaptırdım pazartesi 1217 çıktı bugun tekrar yaptırdım 5574 çıktı beta değeri adetimden sadece 7 gün geçti kasıklarımda ağrı hala var yerleşme ağrısı diyorlar inşallah seninde öyledir cnm hemen test yap bence ...

Ne kadar güzel bi haber Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah ben bir hafta kala yaptırmıştım kan testi negatif çıkmıştı o yüzden geçikmeden yaptırmak istemiyorum hayal kırıklığı büyük oluyo Yumurtalama tarihimden sonra 1 hafta falan kasıklarım belim ağrıdı sonra ara verdi bi kaç gün adetime 2 gün kala ara ara gene var senin adetine yakınken mi ağrıların oldu yoksa geçikince mi ?

Canım merhaba. Biraz daha bekle tekrar test yaptır. Benim adetim 8 gün geçmesine rağmen kan testinde 0.1 çıkmıştı. Ve durmadan adet olacakmışım gibi ağrılar oluyordu. Göğüslerde ağrı şişlik ve damarlar net bi şekilde belliydi. Tekrar test yaptırdım hamileymişim. Senin içinde hayırlısı olsun. İnşallah hamilesindir.

benm adetime yaklaşırken de oldu adetimden sonra da halen var ağrı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…