Göğüslerde tüylenme

CarryOn

Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
2
0
Öncelikle herkese merhaba.
Yaşımı belirtmem belki faydalı olur, 17 yaşındayım.
Tam olarak ne zamandı hatırlamıyorum ama sorun etmeyecek kadar ince ve az olan 2 tüyü benim gözüme kötü geldi diye kopartmıştım.
Şimdi bunun cezasını çekiyorum. İki göğüsümde de 5-6 tane kadar çıktı. Kalın ve siyahlar.
Annemde de varmış. O da cımbızla almış hep, tek tük ve inceymiş.
Ama benimkiler çok belli. Buraya açılan konuları okudum. En etkili çözüm epilasyon gibi gözüküyor ama bunu yapamam.
Belki bu kadar büyütmemem lazım ama kendimden nefret ettiriyo her baktığımda
Bioder almayı düşünüyorum. Sizce etkisi olur mu? Bir de göğüs için kullanımında bi sakınca var mıdır acaba..
Yan etkisinin olmadığını okumuştum.
Ya da limon-tuz karışımı da tüyleri azaltıyormuş.
Bunları uygulamamda bir sakınca olur mu?
Son olarakta hormonal bir bozukluk varsa adet düzensizliği de oluyormuş. Adet düzensizliğim yok.
Doktora gitmem de fayda var ama annem hiç takmadığı için götüreceğini zannetmiyorum. (Tek başıma da hareket edemiyorum daha)
... Yorumlarınızı bekliyorum

Ben de aynı durumdaydım. Cımbızla çektim ve çoğaldılar. Şu an 22yaşındayım. Sir ile almaya karar verdim ve geçenlerde aldım. Acıyacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı. En kısa zamanda lazer yaptırmak istiyorum. Bende polikistik var bu arada buna bağlı olarak oluştular diye düşünüyorum. Alıp almamakta bir sakınca var mı bilmiyorum ama almak ya da lazer yaptırmak zorundayız sonuçta. Doktorların bu konuda önerisi de epilasyon oluyor ama yine de özellikle bir sakıncası var mı dye sormadım ben doktora bilen varsa yazarsa seviniirm.

bendede var aynı şey 21 yaşındayım hormonlarımı kontrol ettirdim ama hormonumla ilgili değil. bioder işe yararsa yazarmısın yada msj atarmısın bana lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…