Göğüsler üzerine bir soru

ayla92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
74
1
Merhabalar. Aslında bu durumu araştırdım fakat hiçbir şey elde edemedim. Benim göğüslerim ürperdiğimde, üşüdüğümde gayet gergin, dik, sert, şekilli, uçları sert ve dik gözükmesine rağmen diğer zamanlarda biraz tuhaf ve çirkin gözüküyor. Ürperdiğimde göğüs ucu ve etrafı oval şeklinde ve küçükken diğer zamanlarda daha büyük ve yumuşak oluyor hatta göğüs uçlarım kayboluyor. Ve ürperdiğimdeki o yuvarlak göğüs şekli diğer zamanlarda biraz daha farklı; uçları boş gibi gözüküyor ve çok fazla yumuşuyor hatta sarkıyor. Bunu gidermek için ne yapmam gerek? Bu durumu yaşayan birileri daha var mı aramızda?

canım sorunu tam anlayamadım ama göğüsler için yapabileceğin çok basit egzersizler ve masajlar var. googledan ya da youtubedan araştırabilirsin hemen,zamandan kazanırsın.

onlardan haberdarım hatta kısa bir süre önce mersin ve çörekotu yağı edinip masaj yapmaya başladım ancak araya pms girince birkaç hafta için ara vermek zorunda kaldım. pms dönemimde göğüslerim çok fazla şişip çok fazla hassaslaştığı için elimi bile süremiyorum ben... bugün yeniden başladım masaja. ama göğüslerimin büyümesi benim sorunum için yeterli olur mu bilmiyorum. üşüdüğümde silikonlu gibi duran göğüslerim normal sıcaklıkta yaşlı göğsü gibi ve ben bu masajlarla sadece daha büyük yaşlı göğüsleri mi elde ederim onu merak ettim. çok teşekkürler yardımcı olduğun için :)

göğüs egzersizlerinden de üşenmeden yap canım,şekillendiriyor.bir de avonun bi göğüs jeli var,güzel topluyor şekle sokuyor göğüsleri.

çok teşekkür ederim tavsiyelerinize dikkat edeceğim, ilgilendiğiniz için sağolun :)

kızlar bal ve yumurta akı ile de maske yapılıyor,ben bir süre yaptım ,baya faydası vardı ama sonra üşendim yapmak için,birde orflaym da bir ürün var o daha da etkilii, sürekli kullanımda ciddi snuç veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…