Göğüs ucunda kıl olanlar mutlaka baksın!

yıllardır alıyorum hiç bişe de olmadı
ilk aldığımda sivilce olmuştu geçti kendi kendine
gördükçe alırım
kadım doğum uzmanım lazer de yaptırabilirsin dedi ama değmez iki üç tane zaten

Son düzenleme:
yıllardır alıyorum hiç bişe de olmadı
ilk aldığımda sivilce olmuştu geçti kendi kendine
gördükçe alırım
kadım doğum uzmanım lazer de yaptırabilirsin dedi ama değmez iki üç tane zaten

iki üc tane siyah olanlar var

ama ince ince tüy gibi olanlarda var

onlardan rahatsiz olan varmi ki acaba

bende aldım bende de var. uyuz oluyorum ama genetik sanırım annemde de varmıs gençkızken. ii de böle mi durcaz :KK43: iğneli epilasyon yaptırsak olur mu acaba ?

hadi simdi bekarken sorun yokta evlenince nasil olacak yahu :kedi::kedi:hihoyyyt

[ı]Allah hayırlı kocalar nasip etsin önce size
kılı tüyü boşverin
onlara bakan erkek türü yok merak etmeyin.yani sizin sandığınız gibi her detayı görmüyolar onlar.farzetki gördü tek derdiniz iki tane kıl tüy olsun .çekiverirsin olur biter.
Hiç de bişe olmaz.
Kıl kökü iltihabı dediğin bazen koltukaltında da oluyo insanların.öyle denk gelmiştir.çok rahatsızsan eğer lazer yaptırırsın
[/ı]

[ı]Allah hayırlı kocalar nasip etsin önce size
kılı tüyü boşverin
onlara bakan erkek türü yok merak etmeyin.yani sizin sandığınız gibi her detayı görmüyolar onlar.farzetki gördü tek derdiniz iki tane kıl tüy olsun .çekiverirsin olur biter.
Hiç de bişe olmaz.
Kıl kökü iltihabı dediğin bazen koltukaltında da oluyo insanların.öyle denk gelmiştir.çok rahatsızsan eğer lazer yaptırırsın
[/ı]

Amin insaAllah Rabbim hayirli esler nasip eyler bizlere.
Bilmiyorum hani bi kadin esi icin güzel olmayi ister ya...
Oda bize bi hata gibi geliyo demek : )

o bölgeye lazer olmaz göğüs çevresi koyu renk olduğu için sakıncalıdır
iğneli epilasyona gidebilirsiniz ben 3 kez yaptırdım hala cıkıyor -gecikmeli olarak
ama biteceklerini biliyorum

benimde var göğüs uçlarımda neden çıkıyor anlamıyorum makasla alıyorum bende bazen diyorum ağda falanmı sürsem neden çıkıyor ki

hamile kalınca o kılların döküldüğünü duymuştum ne kadar doğru

hic alakasi yok guzelim hatta daha cok tuyleniyorsun hamilelikte
ben aylardir kafayi yiycem gobegimdeki ve gogus uclarimdaki killardan
doktorum hormonlardan kaynaklaniyor sakin alma dogumdan iki uc ay sonra dokulur dedi ..
dogumuma bir hafta kaldi dogurayim 3 ay icinde gecmezse ilk isim dermatolaga gitmek olacak ..

nevet kızlar ben de yaptım o hatayı malesef çekince daha fazla çıkıyo , demek ki zararlıymışta aynı zamanda, ama bence göğüsteki hiçbi kılı çekmemek lazım göğsümün ortasındakiler bile arttı:KK43::KK43::KK43:

maalesef ben de çektim cımbızla bi tane zamanında şimdi çoğaldılar siyah siyah yayıldı:KK43:(
kesince nasıl olcak yahu sivri sivri insanın eline batıyor..evlenince koparmak lazım kökünden..keserek olmaz ki.. off yaa

kılı çektiğimiz zaman o folikülü enfeksiyonlara açık hale getiriyoruz.

ne kadar temizlersek temizleyelim sütyenlerimizin de bakteri açısından zengin olduğunu düşünürsek doktorun bu isteği yerinde olmuş.

iğneli epilasyon ile yok edildiğini duymuştum. plastik cerrahi, yaratıcılıkları ile ünlü doktorlardan oluştuğu için kim bilir belki gerçek, işe yarar bir çözüm bulduğu için doktor o branşı önermiştir.

ya bende cekıyodum bunları cımbızla.bunu bı arastırmak lazım.ama kesmek cözüm degıl.zararı ne olabılır kı bu kadar açmış gözlerini o dr öyle.insan bide acıklamasını yapCADIARZUar hastasına....

bende de var o dertten cımbızla ala ala siyah siyah çıkmaya başladı. makasla kessem sürekli çıkacak oof of.....

arkadaşlar göğüs çevremde bi kaç tüy vardı lazer yaptırdım herkese tavsie ediyorum..tüyler çıkıyo ama lazer sayesinde onlardan da kurtulunuyo

ayrıcaa cımbız ağda makine falan hiç kullanmayın derim..çünkü tüyler çoğalıyo..iğneli epilasyon da çok uzun süreli bi tedavi.sabır ve düzenli gitmek gerek.acısı da bi yana.

X