Göğüs ucu yarası

mehtapcd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
5
1
26
25 temmuzda tam 40 günlük doğum yapmış olucam sezeryan ile bebeğim dünyaya geldi.İlk andan itibaren göğüs uçlarım yara oldu hala geçmedi bir sürü krem sürdüm fayda etmedi ağlayarak emziriyorum kanıyor artık.Lutfen nasıl geçer bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

Sırf bu acıyı yaşamamak için beş aydır krem kullanıyorum doğumuma bir buçuk ay var daha…
Lansınoh göğüs ucu kremi bir deneyin isterseniz

gümüş kapaklar işe yarıyormus. ve gelengiden dediği gibi doğumdan önce krem kullanmaya başlamak çok fayfa ediyor. bol bol nemlendirin sürekli. inşallah düzelir.

Ben hep sürmeye çalışıyorum yumuşacık oluyor sen kullanıyor musun aslım bu arada durumun nasıl
ben göğüs kremine de çatlak kremine de 4.ayda başlamayı düsünüyorum. gebeliğin ilk başlarında göğüs uçlarım kuruydu ve çok kaşınıyordu ama simdi iyiler. karnım da aslında ban göre şişmeye başladı ama ne bilim herkes 4.ayda başlamayı önerince ben de öyle yapim dedim bir de genetik avantajım var annem hiç çatlamadı 3 gebelik yasadı ona güveniyorum

Buna bir bakayım denemediğim şey kalmadı nerdeyse artık önüme ne gelirse deniyorum.Canim o kadar yanıyor ki emzirmek dahi istemiyorum
Benim kurtarıcım olmuştu bebeği bile emziremiyordu kan emiyordu bebekte sütle birlikte
Ha birde çok pompa kullanıyorsan o da yara yapıyor maalesef
İnş işe yarar sizde de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…