göğüs uçlarındaki çatlaklar

benimde bebeğim 5 günlük 2.günden itibaren göğüs uçlarım yara oldu,,,garmastan kullandım geçmedi,,karbonatlı suyla sildim yine geçmedi nekadar zormuş ağrısı burda yazılanlarıda okudum sanırım bu bir süreç ve yaşanacak allah yardımcımız olsun

Evet kızlar bende 20 günlük anneyim gögüslerim ilk 10 gün felaket durumdaydı yara içindeydi denemediğim krem kalmadı hiç biri fayda etmedi.10 gün sonunda kendi kendine geçti ama ben ayriyetten gögüs uçlarından kullanıyorum onun faydası oluyor biraz.gögüslerimin geçmesine rağmen haladaa kullanıyorum gögüsümü direk verince yara olcak gibi acıyor.gögüs pedlerinizi sık sık değiştirin kuru tutun.birazdaha sabredin umarım yakında sizinkilerde geçer.Geçmiş olsun kızlar

kızlar çok saolun yaa ilginiz ve önerileriniz içinde çok teşekkürler ben şimdi biraz daha iyiyim denediklerimin hangisi işe yaradı bilmiyorum ama biraz rahatladım evet gerçektende bu bir süreç ve sanırım birazda sabır istiyo ne diyelim allah sabrımızı artırsın

Canım göğüs kalkanı al bence biran önce benim göğüs uçlarım yarısına kadar yarılmıştı onlar sayesinde iyileştim kremler hiçbir işe yaramamıştı aventin göğüs kalkanlarını tavsiye ederim

slm kızlar nasılsınız bugün bebeişler nasıl.ertuğda bende çok iyiyiz maş.evicap diye bi ilaç var içerigi kapsül.hergün bi kapsülü patlatıp sabah ögle akşam meme başına sürüyorum 2 gün oluyo kullanalı tavsiye ederim arkadaşlarım 6 ytl öptüm herkesi.prensim uyandıııııııııııııııııııııı:teytey:

Gamzeki sana ne kadar teşekkür etsem az, tabi kadıbnlar kulubü ve agustos annelerine de...a.s. ben doğumdan 1 ay önce lansinoh kullanmaya başlamıştım, emzirmeye başladıktan sonra da düzenli olarak sürüp ped ile kapatıyordum ama 5.gün sonunda göğsüm kanadı, hemen girip burayı okudum ve ağız bezi kullandığını okudum. annem de bana biz eskiden sütümüzden sürüp ağız beziyle kapatırdık demişti. dedim ki vardır bir bildikleri eskilerin ve senin de yazdıklarını okuyunca pedi bıraktım ve DEmir'imin ağız bezlerini kullanmaya başladım. sonuç inanılmaz...kaydirigubbakcemile5 emdikten sonra kanamıyor çatlamıyor ama acıyor, onu geçirmek için hala lansinoh sürüyorum. Ağız bezi mucizesi bu...hala göğüslerinden yana dertli olanlar varsa ağzı beizini deneyin arkadaşlar...:teytey: hepinize iyi pazarlar

kızlar evicap muhteşem bişe 2 ci günü gögsümü iyileştrdi emzirmenin bu kadar zevkli oldunu bilmiyodum vallahi.bence bi deneyin emzirirken silmiyosunuz bebeginizi emzirebiliysunuz şiddetle tavsiye ederim hepinize 6 ytl bişe denemedinize degmez yaniiii.öptüm hepinizi geçmşolsun bide ben sütyen takmıyorum gögüs uçlarım hava alsın diye sabah ögle akşam tişört degiştriyorum.bununda faydası çok oldu iyileşmesinde

Benimde ik 10 gün gögüslerim felaket yara olmustu dogum öncesi purelan ve lansinoh krem kullanmama ragmen.bunlar sadece gögüs ucunu kurumasını engelliyor bencede ağız bezleri işe yarıyor.gögüslerim yarayken bende o bezlerden kullandım kuru tutsun diye.ama artık yara geçti gögüs pedi kullanıyorum ıslandıkça değiştiriyorum..Birde ben silikon gögüs uçlarından kullanıyorum.onu kullanmayınca bir kaç emzirmeden sonra yine acımaya baslıyor gögüslerimm...

şekerler benimde 2.gün göğüslerim acımaya başlamıştı ve hafif yara olmuştu. neyseki kanamadı ama epey zaman acısı ve ağladım resmen. drumun verdiği göğüs merhemini kullandım ve her emzirmeden sonra karbonatlı su ile sildim.bir süre sonra kendiliğinden geçti

benimde göğüslerim çok kçtü durumda. şimdi silikon aldım ıkı gündür onunla emziriyorum biraz daha rahatım ...

canım senin dediğin ilacı aldım.burda 9.5 ytl umarım aynısıdır evicap kapsül şeklinde degil mi?nasıl kullanacagım ve günde kaç tane yazar mısın canım?bi de bebişe bi zararı olmasın.anne sütüne geçer diyo da.sürünce temizleyecek miyiz?

canım hiç korkma öyle zararı olsa yazarmıyım hiç.evet kapsül dogru almışın zaten içerigi vitamin ilacın korkmana gerek yok.sabah ögle akşam sür 1 adet kapslü patlat yarısını sol gögsüne kalanı sag gögsssüne sür silmene gerek yokbebek emebiliyo.akşam süreceni gece yatcan zaman sür daha çok etki eder öptüm geçmiş olsun öp bebeişini:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…