göğüs uçlarında sertleşme ve ağrı hassasiyet gebelik

sualp27

OGLUMA KAVUSTUM (COK SÜKÜR RABBİM)
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
6.283
2.955
33
arkadaşlar ben pcos hastasıyım eşimdede 3 ay önce sperm ileri hızında problem çıktı eşim tadavi görüyor adetlerim yılda bir denecek derece düzensiz kilolu değilim 1 kaç kilo aldım buararalar ama oda iştahım çok açıldığından 24 haziran son adet tarihim 24 temmuzda adet görmedim kan testi yaptırdım sonuç negatifti tekrar test yapmadım ama bayramada 3 4 gün kasık bölgem ve yan taraflarımda çok aşırı ağrı oldu acile gittim idrar yolları enfeksiyonu dedi gebelik testi yapmadı antibiyotik kullandım
bende tarlusal (söktürücü)kullandım ilaç 6 gün önce bitti hala adet görmedim normaldede ilaçdan 15 gün sonra bile oldugum oldu ama iştahımda aşırı bir artış var belli yiyeceklere karşı özelliklede acı ekşi kebab gibi şeylere ilgim çok arttı tatlıyı hiç canım istemiyor birde göğüs uçlarımda sertleşme ve ağrı var elim çarpsa göğsüm ağrıyor özellikle uçlarında ağrı var acıkınca midem bulanıyor benm gibi olup hamile olan varmı aranızda yoksa yine adet belirtisimidirrrr offffffff çok istiyorum hayırlısıyla sağlıklı bebeğim olmasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…