göğüs uçlarım kaşınıyo

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kızlar 1 hafradır fln aşırı göğüsuçlarımda kaşınma var nedendir nasıldır bilmiyom sizce nedendir sizede olurmu hiç benim bu ay adetim 1 hafta gecikti 1.5gün kadar sürdü yarın net sonuç için dra gideceğim kızlar eğer bildiğiniz bşi varsa bunla ilgili paylaşın benimle aşırı kaşınyo hemde çok fena

hmm... ben tedavi goruyorum cocuk icin ve igne vurdugum icin kasintilarim oluyodu doktora gittim ve mentollu krem verdi cok iyi geldi dene sende canim...gecmis olsun a.s.

çok sol bitanem ancak ben tedawi fln görmmekteyim normal durumda söz konusu ilacın adını yollarmısın bana bi druma söliim yarında alayım

yaf kismeler yasmadımı yaf eyyy madem ben çekilem istirate zaten göğüslerim kaşınıyyy bide yuykum var hadi öpt

walla hormonlarla alakalı tahminimce ...bendede bu şikayet wardı geçen ay ama bişey olmadı gebe falanda değilim..hormonları mevsim faktörüde fazlasıyla etkiliyor nedeni bu olabilir..

bende prolaktın hormonunda azıcık bır fazlalık var ve oda göğüslere vuruyor tabı. ama bendede iki aydır dehşet bir kaşıntı oluyor uclarında. allahım allahım ama bu ay umutlanmıcam desem de kimi kandırıyorum kı. insanın elinde değilki stres yapmaması!!!
insallah canım bebişimiz gelir bu ayyy

canım seni ümitlendirmek istemem ama inşallah hamişsindir öncelikle.benimde oluyor ara ara memeucu kaşıntılarım.ve hamileliğimde böyle birşey çıktı ortaya.allah gönlüne göre versinn canımmm...

X