Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs sorunu :S

kadrss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
11
0
Arkadaslar ben 16 yaşındayım ve aşağı yukarı 4 yıl önce regl oldum göğüslerim o yaşlarımda çok az büyüdü ve yıllardır değişen birşey yok (su an 75 cm)

Sizce doktora gitsem yaşım erken olduğu için hormonla vs büyüme imkanı varmı???

Bu konuda deneyimi olanlar yada gerçekten bilgi sahibi olanlar cevap yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

16 yaş hormon ilaçları ile tanışmak için çok erken.Zaman içinde kendiliğinden büyür.

Bende canım bendee... 15 yasındayım bende 2 yıl once falan regl gordum ve gogusumun aynı kaldıgını dusunuyorum 70 beden anca yani. Bide ilk baslarda gogusum agrırdı, simdi agrımıyo acaba bu buyumedigini mi gosteriyo. offff offf

kızlar hormon ilacı için erken tabi ama doktora gitmekte fayda var.. gelişim sorunsuz şekilde devam ediyormuymuş ve hormonlar düzenli olarak çalışıyormuymuş bir gidip baktırın.. sorunsuzsa bile herşeyin yolunda oldugunu ögrenirsiniz en azından :)

ben zaten boyum için endokrine gidiyorum acaba bunu da söylesem gitmşken yardımcı olmazlarmı?

ben zaten boyum için endokrine gidiyorum acaba bunu da söylesem gitmşken yardımcı olmazlarmı?

ben kadın doğum uzmanına gittim sonuç alamadım bence gitmişken bunuda sor ve gelişmelerden bizide haberdar et

Ben de 16 yaşındayım ve sorunumuz aynı. Doktora gittim ve ilaç vermişti yani kullanmak için erken olduğunu söylemedi, çok da iyi bir doktordu ayrıca. ilaçların bana bir zararı olmadı ama çok büyük olmasa da yararı oldu. En azından doktora gitmeni tavsiye ederim. İyi bir jinekolog ilacın gerek olup olmadığına karar verir canım.

kızlar sizeverilen ilacı söylermisiniz bana özelden görmceminde bu problemi var ama o 25yaşında..

ben 19 yaşındayım ben de bile gelişme yok.
4 yıllık bi regli sürecinden sonra 16 yaşına kadar büyümediyse bundan sonra da pek büyümez kızlar :/
ilacı ben de öğrenmek isterim aslında ama o ilaçları reçetesiz falanda vermezler sanıyorum. doktora gitmeye de çekiniyorum ...

ilacın adını burdan yazamıyorum sanırım bilgim yok yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Ama özelden yazabilirim.

doktora görünmeden ilaç kullanımına filan başlamayın bence, hormonlarla alakalı olabilir ve sorun yaşayabilirsiniz. göğüs büyümesinde genetik ve hormonel farkötler etkili zaten...

doktora görünmeden ilaç kullanımına filan başlamayın bence, hormonlarla alakalı olabilir ve sorun yaşayabilirsiniz. göğüs büyümesinde genetik ve hormonel farkötler etkili zaten...

evet kesinlikle bir doktora danışmadan ve hormon testleri yaptırmadan ilaç kullanmayın. hem ilaca gerek olup olmadığını da zaten doktorunuz söyler.

kızlar goguslerı kucuk olanlara yardımcı oalbılırım bana ulassınlar

forum takipten yeni yasılanlara bakıorum biras öncede başka br topikte bn byttüm yardmcı olblrim dmşsin şimdide . açıkla madem şunu yafff. azzz snraaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…