Gögüs Sizisi

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
kızlar merhaba biliyosunuz ben korunmayı bıraktım:1rolleyes:
son regl tarihim 9 mayıs muhtemel regl olmam gereken tarih 06 haziran bu arada ben eşimle tam yumurtlama döneminde birlikte oldum bugün gögüslerimi ellediğimde ağrı hissediyorum size bu normalmi yoksa ben psikolojik olarakmı böyle düşünüyorumfisfisfis

Canım inşallah gebesindir...Ben gebelik haberimi almadan önce göyüslerimde inanılmaz bir sızı olmuştu ve patyacak gibi şişmişti canım...

canım hamilelikte böyle belirtiler olabiliyor. bende hamileyim ama hiç belirtim yok. inşallah hamilesindir. hayırlısı olsun

Sevocum Biraz Acele Etmiyor Musn Canim? Inşallah Hamilesindir Ama Ilaç Birakildiktan En Az 2-3 Ay Sonra Hamile Kalinabiliyo Diye Biliyorum Ama Inşallah Sen Bu öngörüyü Alt üst Edersin:)))

canim bende simdi hamileyim ve benimde gögüs agrilarim adet tarihimden iki hafta önce agrimaya basladi ve hic el degemiyordum cok sizliyordu insALLAH sende hamilesindir

sevomm canım benimm hadii hayatım hayırlısıı olsun bakalım.allah inşallah seni ve eşini fazla bekletmeden bebek sahibi yapar hayatım...... :)

inşallah olur , benimde şu an aynı , iki hafta sonra öğreneceğiz ama meraktan çatlamak üzereyim,
Allah bu müjdeyi nasip etsin hepimize

sevocan son adet günlerimiz aynı,benim de bu ikinci ay korunmayı bırakalı.Geçen ay denedik olmadı bu ay da belli bi süre ben şehir dışındaydım eşimle birlikte olamadık ama umarım yumurta çatlamasını kaçırmamışsızdır.Senin yumurta çatlaması ne gün gerçekleşti biliyosan bana da yazarmısın?

canım yumurtladıkdan 4-5 gün sonra göğüs acısı oluyor..buda yumurta salınırken progestron hormonu yaydığı için bu sızılar oluyor..ve senin daha çok erken daha dölendiğse bile rahme yeni ulaşmışdır 8-10 gün içinde rahme ulaşıyor:)

bi günün gelsin canım inşallah bebiş de olur..

canım yumurtladıkdan 4-5 gün sonra göğüs acısı oluyor..buda yumurta salınırken progestron hormonu yaydığı için bu sızılar oluyor..ve senin daha çok erken daha dölendiğse bile rahme yeni ulaşmışdır 8-10 gün içinde rahme ulaşıyor:)

bi günün gelsin canım inşallah bebiş de olur..

bebek kız neden gelmiyon bizim sayfaya heeeeeeeeeeeeeeee

ya kızlar şimdi bir akrabamızın hamilelik haberini aldım o kadar sevindim o kadar ağladımki anlatamam darısı hepimizin başına inşallah

kızlar şuanda akrabamın değeri 13 falanmış iki gün sonra bu değer çıkmazsa hamile değilmi yoksa düşükmü oluyo

X