Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs problemim

kızlar beni göğüs konularından tanıyan tanır masaj yağ bilmem ne hep yaptım dolgunluk kazandı bıraktım ama yine eski haline döndü şimdi bizim evde 2 kutu kara üzüm çekirdeği var toz halinde aksu vitalin birde bugün bir konuda şebetçi otlu krem gördüm o ne oluyor onunla büyüten olduysa ne olur yalvarıyorum beni bilgilendirin yeter artık kendimi bu göğüslerle 7 yaşında hissediyorum ufacık ya minicik çockların bile artık kafam kadar olmuş hadi onu bırak erkeklerin bile daha büyük ya :KK43: sütyen takıyorum sütyen oynayıp duruyor sinirden çıldırıyorum ve sizden Allah rızası için gerçekten cm olarak büyüten tarifler istiyorum özellikle şerbetçi otunu biraz daha açıklayıcı anlatın mesela yağsız kremle falan karıştırılıp sürülüyormuş yağsız kremi nereden ve ne kadara bulabilirim şerbetçi otu ne kadar dır ? fiyatlarıda nekaradır acaba onlarıda söylermisiniz birde mersin yağı , çilek yağı , rezene yağı ve bebek yağı , vede çörekotu yağı büyütüyormuş bunlar hakkındada bilgilendirirmisiniz beni ? şimdiden teşekkür ederim...
çok ciddiyim keşke imkan olsa senin gibi üç kişiyi ihya ederim bende o denli bıktım büyüklüğünden bıktım sırt ve göğüs ağrılarından...

Konu sahibi kullandigin yaglar hic bir ise yaramaz.. O corek otu bilmem ne icdrisinde bailarinin.ostrojen var.. Dogum kontrol hapindada var. Ve disaridan alinan ostrojen gogus dokusunda anornal degisimlere.yol acar.. En.basiti fibrokistler falan.. Kanserojen etki gosterebilir.. En guvenlisi silikondur ve kanser yapmaz.. Bosuna kilo alma vucudunu bozma .. Ayrica hamilelikte biraz.buyuyor ama.emzirme donemi bitince eskisinden daha beter oluyor..
Seni tek mutlu edecek sey.ameliyat.. digerleri icin.enerjini harcama kesinlikle.. Bunun baska yolu yok..
Her dediğine katılıyorum

çok ciddiyim keşke imkan olsa senin gibi üç kişiyi ihya ederim bende o denli bıktım büyüklüğünden bıktım sırt ve göğüs ağrılarından...

Küçültme yaptırabilirsin. Düşünmüyor musunuz? İleride daha ciddi sorunlara yol açabilir.

Ev hanımıysanız parayı biraz daha dikkatli harcayın. Artan paraları kumbaraya atın ve para biriktirmeye başlayın.
Eşiniz de bunu fark edip soracaktır zaten. Siz de söylersiniz durumunuzu. Size yardımcı olmak ister belki. Otla, kremle çözülecek işler değil gerçekten.

tek çözüm cerrahi müdehale ben de 29 yaşıma girdim bunca sene ot çöp yağ bilmem ne denedim hiçbir işe yaradığı yok gittim 1 hafta önce protez taktırdım oh mis gibi 1 saatte büyüdüler para biriktir git yaptır:)
Sevgiler.

kızlar beni göğüs konularından tanıyan tanır masaj yağ bilmem ne hep yaptım dolgunluk kazandı bıraktım ama yine eski haline döndü şimdi bizim evde 2 kutu kara üzüm çekirdeği var toz halinde aksu vitalin birde bugün bir konuda şebetçi otlu krem gördüm o ne oluyor onunla büyüten olduysa ne olur yalvarıyorum beni bilgilendirin yeter artık kendimi bu göğüslerle 7 yaşında hissediyorum ufacık ya minicik çockların bile artık kafam kadar olmuş hadi onu bırak erkeklerin bile daha büyük ya :KK43: sütyen takıyorum sütyen oynayıp duruyor sinirden çıldırıyorum ve sizden Allah rızası için gerçekten cm olarak büyüten tarifler istiyorum özellikle şerbetçi otunu biraz daha açıklayıcı anlatın mesela yağsız kremle falan karıştırılıp sürülüyormuş yağsız kremi nereden ve ne kadara bulabilirim şerbetçi otu ne kadar dır ? fiyatlarıda nekaradır acaba onlarıda söylermisiniz birde mersin yağı , çilek yağı , rezene yağı ve bebek yağı , vede çörekotu yağı büyütüyormuş bunlar hakkındada bilgilendirirmisiniz beni ? şimdiden teşekkür ederim...
merhaba,
Bu ürünümüzü denemenizi tavsiye ederim çok etkili bir üründür.www.eroturko.com/cinsel-saglik/gogus-buyutucu-urunler/star-bust-gogus-bakim-kremi

O kadar küçük mü?
Minyon tipe büyük göğüs tuhaf olmaz mı? :KK64:
Benim boy 169 gögüs 90 dekolte giydiğim de aşırı dikkat çekiyor :oops:
Ben de hep tam tersini, göğüslerimin küçük olmasını istemisimdir.
Psikolojik olarak mı etkileniyorsunuz?
Yanlış anlamayın ama resimdeki kız sizseniz hiçte gögüsleriniz 90 durmuyo 80 gibi

25 yaşındayım, 18 yaşından beri d.kont. hapı kullanıyorum. 1 cm dahi etki etmedi bana.. Bence en kesin ve güzel yöntem protez.. 4 ay olacak yaptıralı, çoooooook mutluyum. Benim göğüs altı 72, üstü 76ydı, erkek memesi gibiydi. İyi ki yaptırmışım diyorum.
Canım şuanda kaç beden oldu gögüslerin