Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs problemim

Muyap

Love İs War !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
878
120
40
kızlar beni göğüs konularından tanıyan tanır masaj yağ bilmem ne hep yaptım dolgunluk kazandı bıraktım ama yine eski haline döndü şimdi bizim evde 2 kutu kara üzüm çekirdeği var toz halinde aksu vitalin birde bugün bir konuda şebetçi otlu krem gördüm o ne oluyor onunla büyüten olduysa ne olur yalvarıyorum beni bilgilendirin yeter artık kendimi bu göğüslerle 7 yaşında hissediyorum ufacık ya minicik çockların bile artık kafam kadar olmuş hadi onu bırak erkeklerin bile daha büyük ya :KK43: sütyen takıyorum sütyen oynayıp duruyor sinirden çıldırıyorum ve sizden Allah rızası için gerçekten cm olarak büyüten tarifler istiyorum özellikle şerbetçi otunu biraz daha açıklayıcı anlatın mesela yağsız kremle falan karıştırılıp sürülüyormuş yağsız kremi nereden ve ne kadara bulabilirim şerbetçi otu ne kadar dır ? fiyatlarıda nekaradır acaba onlarıda söylermisiniz birde mersin yağı , çilek yağı , rezene yağı ve bebek yağı , vede çörekotu yağı büyütüyormuş bunlar hakkındada bilgilendirirmisiniz beni ? şimdiden teşekkür ederim...

arkadasım o ürünlerde sürekli kullanımda zararlı.. bazı bitkiler sentetik östrojen falan içeriyo.. büyütmek için en temiz ve kesin olan silikonla meme büyütme..

kilo ve boy kaç ? Silikonlarda eskisi gibi yapay değil onlardan neden düşünmüyorsunuz ?

1.56 boy 50 kilo

Anladım ama bunun bitkisel yollarla değil cerrahi yöntemle çözülebileceğine inanıyorum ..Yani sürekli olarak ot ,çöp kullanamazsınız ve mucizevi sonuclar çıkmaz ortaya ..Bence bu kadar moraliniz bozuluyor ise o parayı bulabilmek için çalışmıyorsanız çalışacak,çalışıyorsanız birikterecek ya da kredi çekeceksiniz :KK43:

Bence boy kilo oraniniz iyi. Ama ne yapacaksiniz buyuk gogus. Hic ama hic hos degil. Ve lutfen alinmayin asla sizi kirmak degil amacim ama sizin boyunuzda buyuk gogus hos durmaz. En az 165 olmali en azindan.
Doktor kontrolunde hem dogum kontrol, hemde hormon duzenleyici olarak kullanilan ilaclar var. Onlar fena halde buyutuyor.

O yağlar sana boşa kürek çektirmekten başka işe yaramaz. Tek çare cerrahi müdahele.

Bende aynı dertten muzdaırıbım ama senın gbı ılac yaglar fılan kullanmadım hıc aklıma gelmedı ama bı ara burda gormustum corekotu yagıyla buyuyoe dye denemedım de belkı faydası olur , bıde ben kendımle barıstım artık :)

canım yağlarla , kendini ellemelerle (eski tabirde öyle derler) olmuyor ki göğüs büyütme. Artık 2 yılık geçici silikonlar normal silikonlar bir çok çeşit var hiç yapay olmayan ve çok doğal görünümlü silikonlar var imkan varsa araştır yoksa , çalıştırıp biriktir ve bence silikon yaptır...

Panpa, disardan yapacagin mudaheeler gogsundeki yag dokusunu arttirmaz.

Ot, cer cop bos beles, hem de bir noktadan sonra zararli, ostrojen gogsunde kiste bile yol acabilir.

Bence de bir estetik cerrahla gorus.

En özendiğim şeylerden biridir küçük göğüsler bence çok şanslısınız. Kıymetini bilin derim ne giyseniz yakışır, taşma yapmaz, gece elbiselerinde sorun yaratmaz vb. Kıymetini bilin dert etmeyin.

O kadar küçük mü?
Minyon tipe büyük göğüs tuhaf olmaz mı? :KK64:
Benim boy 169 gögüs 90 dekolte giydiğim de aşırı dikkat çekiyor :oops:
Ben de hep tam tersini, göğüslerimin küçük olmasını istemisimdir.
Psikolojik olarak mı etkileniyorsunuz?
valla ben 85 olsun yeter diyenlerdenim canım 85 b olsun valla başka bişi istemem :) ayrıca evet psikolojik olarak etkileniyorum :KK43:

Bence boy kilo oraniniz iyi. Ama ne yapacaksiniz buyuk gogus. Hic ama hic hos degil. Ve lutfen alinmayin asla sizi kirmak degil amacim ama sizin boyunuzda buyuk gogus hos durmaz. En az 165 olmali en azindan.
Doktor kontrolunde hem dogum kontrol, hemde hormon duzenleyici olarak kullanilan ilaclar var. Onlar fena halde buyutuyor.
mesela doğum kontrol hapı kaç cm büyütür çok düzenli kullansam mesela 1 yıl veya daha fazla sizce ?