Göğüs Pedi,Emzik,Biberon?

TK646

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Kızlar göğüs pedi,emzik ve biberon ne marka aldınız ve memnun kaldınız yazarsanız sevinirim ben bugün alacağım kısmetse

Ben chicconun aldım canım inşallah memnun kalırım...

Bende emzik ve biberonun chicconun aldım en iyisinin o olduğunu söylediler ama göğüs pedini bebedorunkini alıcam kullanan arkadaşım onun iyi olduğunu söyledi bakalım inşallah memnun kalırım...

selam aslıcım bende hemen yazayım
biberonu avent aldım meme ucu anne göğsüne benzediği için bebekler hem biberon alıp hemde annesinide emmeye devam ediyomuş öle duydum.
Göğüs pedi bebedor aldım.Ama o denk geldiği için bilinçli olarak almadımyani.
emziğide nuk aldım.Başdam bi düz uclu birde cihiconun yuvarlak uclusunu almıştı.Ama satıcı cocuk hangisine alışırsa ona devm eder 2. si gereksiz olabilir dedi.bende düz uclu silikon olan nuk marka emzikten aldım.

emzik ve biberonu nuk aldım gaz önleyici olanlardan, çok ii oldugunu söylediler

emzik nuby anne memesine yakın bi emzikmiş,bide damaklı emzik alıcam nuk tan biberon daha almadım biberonda dr.browns yanlış yazmadıysam onu öneriyorlar gaz önleyici özelliği varmış.

Kızlar göğüs pedi,emzik ve biberon ne marka aldınız ve memnun kaldınız yazarsanız sevinirim ben bugün alacağım kısmetse

canım göğüs pedi olarak chicco yada bebe dor öneririm
emzik olarak kesinlikle chicco kauçuuk(doktorumuz önerdi bende memnun kaldım)
biberonda dr browns adlı markayı öneririm gaz yapmayı önlüyor
...

Göğüs pedi olarak wee, dalin, chicco, bebedor ve fresh soft'u denedim. wee hariç diğerleri güzel. Eşim aldığı için kafasına göre bir ondan bir ondan alıyor, son olarak fresh soft görmüş markette ondan almış, çok ucuz gayette güzel. En çok bebedor'u beğendim ben. Emzik olarak Nuk aldık ama her bebek her emziği emmiyor, benim kızıma vermek için çok uğraşıyorum 1 gün alsa 1 hafta almıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…