Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs ölçüleriniz ve olmasını istediğiniz ölçü nedir:))

sol göğsün mü canm kalp olduğu için o biraz daha küçük olurmş diğerinden öyle durdum bi arkadaşmda da vardı

canım herkesin kalbi var sonuçta, öyle olsa herkeste aynısı olurdu:) iki göğüs birebir aynı olmaz, hafif, kabul edilebilir asimetriklik illa ki herkeste olur. ayrıca benım sağ daha küçük:)onu tekten diğerinin boyutuna yaklaştırsam yeterdi ama olmuyor işte.

canım herkesin kalbi var sonuçta, öyle olsa herkeste aynısı olurdu:) iki göğüs birebir aynı olmaz, hafif, kabul edilebilir asimetriklik illa ki herkeste olur. ayrıca benım sağ daha küçük:)onu tekten diğerinin boyutuna yaklaştırsam yeterdi ama olmuyor işte.

aa çok garip seni rahatsız ediyosa doktora git diyecem ama ilk defa böyle bişey duydum tatlım:S

aa çok garip seni rahatsız ediyosa doktora git diyecem ama ilk defa böyle bişey duydum tatlım:S

silikon yapılma nedenlerınden biri de bu aşırı asimetrik göğüslerdir, ama tek göğse yapılırsa tuhaf durur herhalde...hormon bozukluğu da var biraz, belkı o da etkılemiştir bilmıyorum:KK43:

Sutyen olculeri nerden bilinirki?ben yurtdisinda kaliyorum burda sutyenler M,L gibi gosteriliyor.bende M veyaL giyorum.kac sutyen olcusu ediyor bilen varmi?mesala M ne kadar olcude?bilen varsa yazarsa sevinirim.

X