Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

teşekkürler cevap için, bende minyon bir kadınım küçük istiyorum. bende amliyat sonrası 14. günü bir görsem süper olur ya...

Serap merhaba canım...yok yok artık kapattım ben memelerimi yeter,görmeyen kalmadı izlerin geçer, bence benimkinden dahada hızlı olur ben çok sigara içtiğim halde iyi iyileşti,sen benden az kullanıyorsun. Çok mersi şeker 2 side süper birinin altı biraz fazla seksi ama olsun,tamam canım çok öptüm bende seni

kızlar 1 hafta anlamadan geçti sıkıntım sol göğsümde aşağı inen dikişte ara ara çok az açık pembe renginde sızıntı oluyor ama çok az baktığımda sağ memede aşağıya inen dikişler bantlardan bile görülecek kadar düzgün ve güzel ama sol göğsümdeki sızıntı olan yerde 2 cm kadar bi bölgede morarma var ve bantların renginden belki o düzgünlüğü göremiyorum.dr.aradım ama yurtdışındaymış 4 gibi gelicekmiş normal di durum olabilir ama bilgi vericez dediler.açıkçası endişelendim.allaha şükür başka bi sıkıntım yok

Canım çabuk geçiyor evet zaman...doktoru cebinden ara bakalım ona sor....

canım, ben de sana sevgilerimi gönderiyorum...
dikiş kanaması; seray14 arkadaşımızın acaba olur mu diye sorduğu bişeydi...kimsenin başına gelmedi şükür ki...çok öpüyorum canım,tekrar...
bu arada jelesec bikinileri anlata anlata bitiremedi, çok beğenmiş haberin olsun

sevimlicim, bi görün dr. gelince...bakalım ne diyecek...önemli bişi değildir umarım...istirahat halinde ve rölantide yaşamaya dikkat ediyorsun değil mi? kendini yormamaya çalış. dr.'dan sonra bizleri haberdar et olur mu? çok öpüyorum canım.

Yarın tam 3 doktorla görüşmem var, bana şans dileyin... Yaz gelmeden bitsin bu dert. Artık doktoruma karar verip gün almak istiyorum.

Ogltkn ve Jelesec; desteğiniz için ikinize de ayrı ayrı teşekkürler... İyi ki varsınız, sizi seviyorum.

Herkese merhaba,

sizi sürecimden haberdar edeceğimi yazmıştım ama ancak foruma girebildim arkadaşlar,özür..

sevimlii nin de ameliyatı güzel geçmiş,hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, bu haberleri duyunca çok seviniyorum..

6 nisan da ameliyat olmuştum ve evde dinlendiğim 10günlük süre boyunca hiçbir sıkıntı yaşamamıştım Geçtiğimiz hafta cumartesi günü dikişlerimi de aldırdım.Kaş aldırmak gibi birşey, korkacak birşey yok..

Ercan Bey minik bantlar taktı 1 hafta sonra iz geçirici bantları takabilirsin demişti, yarın bu bantları kullanmaya başlayacağım ve yine 1 hafta sonra minik dev kahramanımız Ercan bey e kontrole gideceğim.

Sol göğsüm çok hafif sağ göğsüme göre daha büyük/şiş.Dr normal olduğunu yavaş yavaş ineceğini söyledi.

Annem ve babam bilmiyordu, geçen hafta aileme gittiğimde sen zayıflamışsın dediler ve yıllarca bu ameliyatı olmama engel olan anneme babama zayıflamadım başka birşey yaptırdım dikkatli bakın dediğimde annem anladı ve hiç sesini çıkarmadan elleriyle gözlerini kapatıp speedy gonzales gibi vınnnn mutfağa kaçtı

büyük tepki alacağımı düşünürken annemle babam şokun etkisiyle sanırım sen mutluysan sorun yok kızım demezler mi, cinlerim tepeme çıktı..çok kızdım onlara.beni yıllarca engelledikleri için çoook kızdım

şimdi bikini bakmaya başladım, ama almak için biraz daha beklemem gerek, ödemlerim devam ediyor..

yolda yürürken büyük göğüslü kadınlar kolundan tutup,git ameliyat ol,sakın korkma, gerekirse yeme içme para biriktir bu iş için demek istiyorum..

buarada akupunktura başladım, iyi bir uzmana gidiyorum ve inanın ilk günden itibaren iştahım ve tatlı krizim azaldı..

hepinize sevgilerimi gönderiyorum

ne güzel anlatmışsın ben de yakında ameliyat olacağım ve annemin haberi yok hem korkuyorum hem seviniyorum :) umarım ödemlerinde bir an önce iyileşir. herkes, hepimiz çabucak iyileşip mutlu oluruz inşallah :)

canım ne çabuk bir hafta oldu gerçekten. ben de gün sayıyorum sayıyorum bitmiyor bi türlü. inşallah dikişler içinde bir sıkıntı çıkmayacaktır. senin ameliyatını çok merak etmiştim ben. ALLAH iyilik versin :)

sana bol bol şans umarım hemen karar verip yaptırabilirsin :) ben karar verdim şimdi gün sayıyorum. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. bizi haberdar edersin :)

Benim de vucudumun bazi yerlerine allerji yapmadi bazi yerleri allerji oldu. Olan yerler de canima okudu gögsümun tam ortasinda iki tane parmak gibi sag ve sol kolumun alti.sag göbegimin üstü sol göbegimin alti,sirtimda iki tarafta da var. Yanik lekesi gibi duruyor simdi. Insallah baska kimseye allerji yapmaz, dayanilacak gibi degil yani.

Tesekkür ederim serap38, toplantiya senin gelmeni cok istedim, beni görüp biraz tüyo verirsin diye. Seninle vücud yapimiz benziyor diye düsünüyorum. Drenlerim gec cikti, bir tanesi dikislerle alindi. Göbegimde hala sis ama eskisine göre daha iyi. 6-8 hafta gecince biraz daha oturur yerine.
Bir dahaki toplantiya gelirsin, görüsürüz insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…