Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

arkadaşlar göğüsünüzün üstünde çatlak varmıydı benim göğsümün tam üst kısmında var ama net bir cevap bulamadım küçültürken bu çatlak dokudan da kurtulabilir miyim acaba

Belki son anda sedyeden kaçan olur :KK52: şaka bir yana her şey gönlünüzce olsun.İnşallah sizin de memnuniyetlerinizi okumak nasip olur.Ercan beyin konuşması farklı anlatmak istediğimde buydu.Aslında sizi ikna etmeye hiç çalışmadı anlatımı ile sizde güven sağladı işte fark bu arkadaşım.

evet farklı gerçekten. okadar detaylı anlattı ki bana. amin amin :) inşallah benim ve ameliyat olacak olan herkesin çok iyi geçer ameliyatları. yönlendirmeleriniz için teşekkürler :)

iyimi sin ? Sesin çıkmadı,ben iyiyim bebeğim..hastane ziyaretlerine gidiyorum bu aralar:KK34:

İyiyim canım, geçen hafta kızım basketbol sahasında küçük bi kaza geçirdi ve alnı yarıldı, dört dikiş atıldı. O akşam acile gittiğimizde estetik cerrah getirtmek istedik dikişler için, ama olmadı ne yazık ki:KK43: Estetik cerrahın bu kadar basit bi işlem için gelmediğini söylediler. (üç hastane gezdik, hepsi aynı şeyi söyledi) Artık normal dikişlerde de estetik cerrahların kullandığı malzemeleri kullandıklarını söyleyip bizi zor da olsa ikna ettiler. Bu hafta sonu dikişleri alınacak, inşallah iz kalmaz. Estetik ameliyat sonrası kullanılan kremleri sordum doktorumuza. Kullanabilirsiniz diyor. Senin bahsettiğin silikon bantlardan da alıcaz. Şimdilik hiç bir eczanede bulamadık, ama daha zamanımız var dikişlerimiz bile alınmadı. Bu süre içinde bulabiliriz heralde. Hatta sipariş verdik eczaneye haber bekliyoruz. Bu krem ve bantları nasıl kullandın ve ne kadar süreyle kullandın bana yazar mısın? Ne gerekiyorsa yapmak istiyoruz, umarım iz kalmaz.

Bizleri haberdar et, hayırlısıyla kurtulursun inşallah...

desenim selam canım,

çok ama çok geçmiş olsun...yazından tedirginliğin, kızınla ilgili kaygın o kadar belli ki, okurken ruh halini tamamen hissedebildim. anne yüreği işte...allah hepimizin evlatlarını korusun. ben de kullanıyorum o bantlardan,markası activ'm...değişik boyutları var...mesela benim kullandığım 10x15cm civarı birşey..istediğim boyutu kesip, izin üzerine yapıştırıyorum. yapıştırılan bantı 7 günden fazla ciltte tutmamak gerekiyor, hatta iki günde bir çıkarıp izin olduğu yeri temizleyip (sabunla yıkayın diyor) bantı tekrar yapıştırmak öneriliyor. umarım bantlar da işe yarar ve prensesinde hiç iz kalmaz. tekrar geçmiş olsun canım..

Çok mutlu oldum senden haber aldığıma:) Herşey yolunda demekki.Sen zaten pozitif düşünen,hayata güzel gözlerle bakan,yüreği güzel,kendi güzel bir meleksin.Bizden de sana sevgiler öpücükler.Kendine dikkat et.

ne güzel sözler bunlar valla şımarıyorum haberin olsun. o kadar sevecen ve iyiniyetlisiniz ki özellikle jelesec ve senin ameliyat sonrası bana verdiğiniz morali hiç unutamam hepinizi tanıdığıma çok mutlu oldum.:KK16:

ne güzel sözler bunlar valla şımarıyorum haberin olsun. o kadar sevecen ve iyiniyetlisiniz ki özellikle jelesec ve senin ameliyat sonrası bana verdiğiniz morali hiç unutamam hepinizi tanıdığıma çok mutlu oldum.:KK16:

Tüm ameliyat olacaklara sorunsuz istedikleri sonuçları almalarını yürekten diliyorum.

Son düzenleme:

Güzel haberlerin mutlu ediyor.Zaman su gibi akıp gidiyor.Buluşmamız sanki dün gibi.Kan vermeye gittin olmadı döndün, yarın veririm dedin.Ay valla şaşkınlıkla okuyorum benim bile bir ay oldu.Kendim bile inanamıyorum.Hala bakıp bakıp ben ameliyat oldum deyip gülüyorum kendime.İyiki olmuşum.

desenim selam canım,

çok ama çok geçmiş olsun...yazından tedirginliğin, kızınla ilgili kaygın o kadar belli ki, okurken ruh halini tamamen hissedebildim. anne yüreği işte...allah hepimizin evlatlarını korusun. ben de kullanıyorum o bantlardan,markası activ'm...değişik boyutları var...mesela benim kullandığım 10x15cm civarı birşey..istediğim boyutu kesip, izin üzerine yapıştırıyorum. yapıştırılan bantı 7 günden fazla ciltte tutmamak gerekiyor, hatta iki günde bir çıkarıp izin olduğu yeri temizleyip (sabunla yıkayın diyor) bantı tekrar yapıştırmak öneriliyor. umarım bantlar da işe yarar ve prensesinde hiç iz kalmaz. tekrar geçmiş olsun canım..

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim hayatım, senin de dediğin gibi çok tedirginim ve canım çok sıkkın. Ama Allah daha beterinden korusun diyorum ve şükrediyorum. Bir yandan da kızıyorum neden estetik cerrahi tarafından yapılmadı diye... Bu bantları hemen dikişler alındıktan sonra kullanmaya başlayabiliyoruz dimi canım. İnşallah faydası olur ve iz kalmaz, çünkü çok gözönünde olucak alnının tam ortasında. Bu bantlarla birlikte krem de kullanmış mıydın? Senin izlerin ne durumda şu an? Sen eczaneden mi almıştın?

Bizim forumda görünce sordum canım,ben ameliyat oldu zannettim.Hadi bakalım hayırlısı olsun...tam karışık o kadar özelden ve buradan yazışıyorum ki karışıyor.

4 ay oldu :nazar: eski din artık sende benim gibi,bende öptüm seni :KK54:

Hımm ben karıştırdım o zaman... :KK43:(
Çok giremediğim için geriye gidip cok bakamıyorum, yaşlılık işte...

sevgiler, cok öptüm

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim hayatım, senin de dediğin gibi çok tedirginim ve canım çok sıkkın. Ama Allah daha beterinden korusun diyorum ve şükrediyorum. Bir yandan da kızıyorum neden estetik cerrahi tarafından yapılmadı diye... Bu bantları hemen dikişler alındıktan sonra kullanmaya başlayabiliyoruz dimi canım. İnşallah faydası olur ve iz kalmaz, çünkü çok gözönünde olucak alnının tam ortasında. Bu bantlarla birlikte krem de kullanmış mıydın? Senin izlerin ne durumda şu an? Sen eczaneden mi almıştın?

dediğin gibi allah beterinden korusun canım...kuzuna acil şifalar diliyorum. bantları dikişler alındıktan 1 hafta sonra kullanmaya başladım. bantlarla kremi aynı anda kullanmıyorsun. ikisinin de amacı aynı zaten..bantı yapıştırıyorsun ve iki gün boyunca hiç çıkartmadan orada kalabiliyor, aynı bantı 7 gün boyunca (çıkarsan bile geri yapıştırırak) kullanabiliyorsun. bant her eczanede bulunmuyor ne yazık ki. bir tek ataşehir memorial hastanesinin yanında bir eczane var, stoklu olarak elinde bulunduruyor... benim izlerim yavaş yavaş silikleşmeye başlıyor, ama henüz beyaz değiller...pembeden döndüler, ilginç bir renk oldular.

Hımm ben karıştırdım o zaman... :KK43:(
Çok giremediğim için geriye gidip cok bakamıyorum, yaşlılık işte...
sevgiler, cok öptüm

ozdycim, dün selam vermişsin, bu sabah gördüm, sonra da iş girince araya aklımdan uçtu gitti...
çok öpüyorum seni, sevgilerimi gönderiyorum:KK16:

arkadaslar gögüsleri cok buyuk.110 sütyen takiyorum:KK43: cok rahatsizlik duyuyorum,ve sirtima hep agri veriyor..yeni üye oldum be aklimda hic bir doktor yok suan.almanyada yasiyorum.turkiyede meme kucultme ameliyati olmus arkadaslarin tecrubelerini bekliyorum.

Selam desendesen:)))

çok geçmiş olsun canım umarım hiç iz kalmaz...bantları kullan mutlaka canım çok faydasını görür olmadı kremi al oda aynı işi yapıyor.

Bende seni öpüyorum canım...sende tam sevimlisin:KK1: artık toplantılarda sen açacaksın memelerini...sana açtıktan sonra ''jübile'' mi yaptım...dahada açmam

Son düzenleme:
X