Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Tamam nldglp, ben de basliyorum benim cocuklara söylemeye, ne varsa eskilerde var ne güzel cümle bulmuslar anlami da cok güzel. Adini dogru yazdim dimi, heceleyerek yaziyorum vokalleri atiyorum.

Aynen öyle güzel yüz.Çok doğru yazmışsın ünlüler dışarı.Ünsüzler NLDGLP

İzmir de araştırma yaptın mı? İstanbul... gelmek, gitmek masraf arkadaşım.Almanya dan şehir dışından gelip Ercan beye ameliyat olan oldu...ama yolu düşün bence,5000 tl yaptırdın diyelim,yol masraflı hemde yorucu olur bence

Ne Guzel anlatmissin.araba kullanmam gerek benim isim araçla çünkü bilmiyorum Ercan beye gidince sorucam bende 3.haftadan sonra kullanırım diyorum ama öyle yarım saat araba kullanarak benim isim çözülmez ne olacak bakalım .dikişlerin alınmasına gelince kanayan dikiş olayı beni korkutuyor herkeste oldumu bilmiyorum ama umarım bende olmaz?çabuk geçiyor mü kanayan dikiş yerleri yaşayanlar yazabilirler mı? Dikisler alındıktan sonra bir hafta daha herhalde dikkatli olmak lazım.1,5 ay sonra çocuğunu kucağına alirsin demişti Ercan bey bu durumda toplam 45 gun sabretmek lazım gibi...

ilk önce jelesec ve nldglp arkadaşıma hast. beni yanlız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. ayrıca iyi dilek ve niyetleriniz için hepinize çok ayrı ayrı teşekkür ederim. evdeki internette problem olduğu için bugüne kadar size bilgi veremedim durumumla ilgili şimdi kısaca yazıyım belli olmaz gider bağlantı çok üzülürüm. bugün 4. günüm drenlerim çıktı şükür o biraz sıkıntı veriyordu ercan bey beni çok iyi gördüğünü söyledi bende kendimi iyi hissediyorum.sadece antibiyotik kullanıyorum ağrım yok. ameliyattan çıktığımdan beri göğüslerimde hizsizlik olmadı buna çok sevindim.ercan bey maşallah silikonlu gibi oldu diyor. bide her gören ne kadar zayıflamışın diyor bana göğüsler gidince çok fark etti bende birden boyum ve belim çıktı ortaya. geriye dönük yazıları okuma şansım olmadı beni düşünen merak eden ve iyi dileklerini sunan herkese kucak dolusu sevgiler

iyiyim maşallah hemen ayaklandım zaten ağrımda yok şükür durumlar iyi bende pampişlerde süper şimdilik inşallah hep böyle sorunsuz gider herşey tabi benimle birlikte diğer ameliyat olan arkadaşlarında

Allah herkesin yardımcısı olsun canım iyi olduguna sevindim herkes iyi olsun.bende cuma gunü ameliyat olup Pazartesi ofise gittim oğlan rahat bırakmadığı İcin hiç evde kalamadım .inşallah bundan sonra da iyi olur.

İyi olmana çok sevindim maşallah çok güzellerdi silikonlu gibi evet tekrar maşallah direnler çıkınca birde dikişler alınınca tamam artık,insan iyice rahatlıyor...çok öpüyorum seni

Hissizlik olmaması ilk baştan.... ÇOK BÜYÜK ŞANS....sana torpil mi geçmiş ne bende olmuştu sonradan geldi hissim

Son düzenleme:

Çok mutlu oldum senden haber aldığıma:) Herşey yolunda demekki.Sen zaten pozitif düşünen,hayata güzel gözlerle bakan,yüreği güzel,kendi güzel bir meleksin.Bizden de sana sevgiler öpücükler.Kendine dikkat et.

çok etkilenip doktordan hemen ameliyat mı oldun yoksa? Sesin çıkmadı nasıl geçti 2 kelime yaz arkadaşım

çok etkilenip doktordan hemen ameliyat mı oldun yoksa? Sesin çıkmadı nasıl geçti 2 kelime yaz arkadaşım

Bakiyorum hic kimse gözünden kacmiyorÖncelikle sordugun icin tesekkür ederim,Ben ameliyatimi 27 aralikta oldum,ben de almanyadan geldim istanbula,onun icin özellikle ameliyat sonrasi olabilecek komplikasyonlardan cok korkuyordum.Ama allahima sükürler olsun bu konuda hic bir sorunla karsilasmadim.Benim ameliyatim levent Estetikada oldu.Bayan bir Doktor yapti,Ters T teknigi kullanildi,toplamda 1100 gramm doku ve yag cikarildi.Hastanede bir gece kaldim,Narkoz dan uyandigimda cok asiri bir titreme yasadim,ve gece boyunca bulanti ve kusmam oldu ama bunlar bünyeye göre degisen ve olabilirligi önceden zaten söylenen seyler.Bunun disinda asiri bir agrim olmadi.Ertesi sabah hastaneden ciktim ve 10 gün boyunca istanbulun altini üstüne getirdim.Dikislerim kendiliginden eriyen dikisler oldugundan alinmadi.Almanya ya dönmeden 1 gün önce son kontrollerim oldu ve döndüm.Dikislerin kabuklari dökülene kadar Bepanten Krem kullandim,sonrasinda 3 aydir silikon bantlardan takiyorum.Ben kollarimi ilk günden itibaren asiri hareketlerden kacinarak rahat kullanabiliyordum.Iste böyle simdi sekillerinin tam oturmasini bekliyorum ,keske daha önce yaptirsaymisim.Isteyen herkese tavsiye ederim.Allah kimseyi pisman ettirmesin.Buradan ameliyat olan herkese gecmis olsun dileklerimi iletmek istiyorum ve basta sen olmak üzere buradan bize cesaret ve bilgi veren tüm arkadaslara tesekkür ederim.

Aşkolsun niye önceden yazmadın...senle yazışmıştık tabi ondanda aklımda kalmışsın...çok sevindim sonucundan mutlu olmanaAllah bu yolda kimseye pişmanlık yaşatmasın(yaşansa da ufaklı büyüklü sorunlar çözümü var nasılsa) ne demek canım birazda olsa yardımım dokunduysa ne mutlu bana... inan çok mutlu oluyorum...Sende kaçma yaptırdım bitti deme yaz paylaşımda bulun,öptüm seni

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…