Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

3 kilo mu dedin?? Biz karnımızda zor taşıyoruz 3 kiloyu... Hamileliğin son aylarında bilhassa nasıl zorlanıyoruz? Sizinki de yabana atılır cinsten değil hani. Bravo kızlar size, ağırlıklarınızdan kurtulup yepyeni bir görüntüye kavuştunuz, üstelik sağlığınızı da geri kazandınız. Biri straplez mi dediiii.... En sevdiğim şeydir. malesef ben de giyemiyorum, en büyük hayalim güzel ve diri memelere kavuşup sıkıcı sütyenlerden kurtulmak ve yazın straplez giyebilmek...

bencede bekle bu kadar sabrettin birkaç ay daha sık dişini.en azından yaz ayları geçmiş ben şubat sonu en geç mart başı ameliyat olmayı istedim ama dr. 1,5 ay bekleyelim diyince bu tarihe kaldım. benim bebiş 8 ay kadar emdi sonra işe başladım biraz daha emdi ama dişleri çıkınca ısırmaya başladı resmen kanatıyordu. ısırmayı bıraktıramadık emmedi ondan sonra en azından 1 yaşına kadar emzirmek istiyordum ama abiside 9 ay emmişti.

Evet şaka gibi alınan dokuları kg. olarak ifade etmek...Üstelik benimkilerde yağ dokusu da azdı bu yüzden pek sarkmamıştı. Sanki bir metre önümden gidiyordu. Ayaklarımı göremiyordum.Sırt, boyun ve kol ağrılarından bahsetmiyorum bile. İyi ki aml. olmuşum diyorum. Benim için tıbbi bir zorunluluktu. Umarım herkes mutlu olur.

Selam jujuuu,gözün aydın arkadaşım çok şükür atlattın ameliyatı.Özetleyerek yaşadıklarını çok iyi anlatmışsın...bir bakmışsın bir ay geçecek zaman çok hızlı ilerliyor.Sana iyi toparlanmalar,sevgiler.

hepinize merhaba ve cok geçmiş olsun,inşallah hepiniz sorunsuz bir iyileşme süreci geçirirsiniz..
ben cok giremiyorum foruma, bu nedenle adını unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar:)
sevgiler

Sagol jelesec seninle konuşmak iyi geldi...doktoru bulduğun yetmedi birde cesaret veriyorsun .sevgiler

Onunla konuşmak dertleşmek...bana da iyi geliyor...Allah razı olsun ondan...benden de sevgiler.Ogltkne,sen nasılsın arkadaşım?Arazi oldum sana sonra özelden yazarım,sevgiler.

selamlar,

Sizlere de şimdiden geçmiş olsun diyorum :)
Heyecanlanmakta cok haklısınız, insan bir sürü endişe duyuyor ...ama meme ameliyatları genelde konforlu ameliyatlar.. sizinki de konforlu ve iyi geçecek :)

Sevgiler...

Sevgili Desendesen
Seninle hiç konuşmadık şimdiye kadar sanırım denk düşmedi ama seni takip ediyorum ve yaptığın diyetle verdiğin kiloları görünce küçük dilimi yutuyorum :) Azim bu kadar olur yani, tek kelimeyle bravo !
Seni kutluyorum, sevgiyle kucaklıyorum:)

Seni de memecanların arasına alıcaz artık :)

sevgiler

Evet arkadaşım, darısı isteyen herkesin başına... Hayret senden 2 kilo alındı ve sarkık değil miydi göğüslerin? Benim büyüklüğünden ziyade sarkıklığı daha fazla. İçi boşalmış ve sarkmış bir görüntüsü var, üstelik normalden de büyük zaten. Bakalım benden ne kadar çıkacak, çok merak ediyorum...

Canım; çok teşekkür ederim. Evet denk gelemedik seninle sanırım. Sanki bir ara sana dikişlerini sormuştum, öyle hatırlıyorum. Senin nasıl gidiyor? Kaç ay olmuştu? İzler silikleşti mi iyice? Ben de beklemedeyim işte, artık bir an önce olup kurtulmak istiyorum, insan yıllarca bekliyor da yüzüp yüzüp kuyruğuna gelince beklemeye tahammülü olmuyor. Benden de sana kocaman sevgiler, öpüyorum...

Desenim...sen doktor gezmelerine başla olmadı eylülde yaptırırsın...doktor inceler sana süreyi söyler zaten,öptüm...unutmadan sınav nasıl geçti?

Doktorumu seçip hemen ameliyat olmak istiyordum. Senin dediğin gibi en azından doktor araştırmasını tamamlıyim bari. Benim iş eylüle kaldı gibi. Zaten oğlan da eylülde kreşe başlayacak, o yönden de daha rahat ederim.

2 ders süperdi, bir tanesinden çaktım sanki, bayaa zorladı beni. Bakalım artık hayırlısı, sonuçları sizlerle paylaşırım.

Çok teşekkür ederim ozdy iyi dileklerin İcin inşallah iyi olacak...

Teşekkürler destek veren yorumlarınız beni rahatlatıyor juju ile de görüştüm oda memnuniyetini dile getirdi iyi olacak inşallah yanımda olmanız beni daha cesaretlendirecek sevgiler:)))

Teşekkürler destek veren yorumlarınız beni rahatlatıyor juju ile de görüştüm oda memnuniyetini dile getirdi iyi olacak inşallah yanımda olmanız beni daha cesaretlendirecek sevgiler:)))

Bende bir Allahın kulu yoktusende bak kaç kişi önünde örnek..yanındayız ben zaten hastaneyi su yolu yaptımherşey çok güzel olacak merak etme

Her iki konuda da hakkında hayırlısı olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…